Zahrádka

Obydlí yohannky

Moderátoři: yohannka, Beatrix

Re: Zahrádka

Příspěvekod Engel » 27 srp 2015 21:29

A nechtěla bys být? +podívá se na ni+ Zajímá mě co máš ráda, co děláš ve volným čase a tak... +napije se+ Noo, já bych rači vüřivku..co ty na to? +zkoumavě na ni koukne+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zahrádka

Příspěvekod yohannka » 28 srp 2015 20:33

jasně že chtěla.. jenomže.. dřív to bylo jiný žejo, bavili jsme se často, znali jsme se. Teď se sotva vidíme tak na tebe nevychrlím hned hromadu věcí. Spíš naopak, protože jsem z toho všeho smutná, náladová a v depresi, kterou se snažím půl roku zažehnat tím, že se tvářím že je všechno v pořádku. A to mi taky nejde. Mm vířivku tu nemáám brouku to bysme museli na Mýtinku +mrkne na něho+ tak si poď zaplavat +vstane a jde zalízt do bazénu+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zahrádka

Příspěvekod Engel » 30 srp 2015 00:17

+Podívá se na ni a nálada na jakýkoliv koupání ho přejde+ Podívej, jestli...jestli je to semnou tak na hovno, tak možná...možná by ti bylo líp bezmě. +dívá se do země když to říká a pak koukne na ni+ Já...tě nechci trápit a držet někde, kde být nechceš, když bys mohla jít dál a být šťastná. Vážně nechci být ten element, kterej tě udržuje ve stálé depresi. Chci abys byla šťastná a užívala si života -i kdyby to mělo být bezemě.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zahrádka

Příspěvekod yohannka » 30 srp 2015 11:06

ale..víš že takhle to není. Já s tebou jsem šťastná, ale když tě vidím častěji. Když tě vidím jenom jednou za dva týdny, nebo za měsíc, tak.. mi to akorát připomene to, že spolu nic nebudeme mít a to mě hrozně bolí +rozbrečí se tam+ nebo.. řekni mi, ty tímhle tempem vidíš do budoucna funkční vztah? Vážně? že bysme spolu začli chodit za měsíc.. za půl roku si dali první pusu.. nebo jak to vidíš?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zahrádka

Příspěvekod Engel » 30 srp 2015 11:36

+Potichu ju sleduje, má nakrčený čelo a vypadá celkově docela smutně+ Nejsi...kdybys byla, tak tu teď nebrečíš. +podá jí kapesník+ Já....nemám budoucnost. +řekne jí to tak, jak to cítí+ Nevím, jestli budu žít zítra, natož za rok. (Jako ve smyslu, jestli bude žít.) A uznávám, že je odemě dost nezodpovědný dávat ti vůbec nějaký naděje, protože i když bych moc chtěl...asi nejsem ten pravej chlap pro život. Ne pro takovej, jakej by sis představovala.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zahrádka

Příspěvekod yohannka » 31 srp 2015 09:06

ale.. takhle to přece není! +vysmrká se+ no a co že nemáš! o tom to není.. teda... né že by mi to bylo jedno, to ne, ale je to o tom času stráveným spolu než.. ta budoucnost skončí, chápeš. S Davidem to mělo stejnou budoucnost, taky sme nevěděli hodiny ani dne.. ale využili jsme toho +posmrkne+ ale.. co můžem mít my dva když se vídáme tak jak se vídáme? nezávaznej vztah? občasnej? já.. prostě nevím +utírá si slzičky+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zahrádka

Příspěvekod Engel » 31 srp 2015 22:02

+Mlčí a docela bezradně smutně na ni kouká+ Nevíš...+pousměje se, nuceně a trpce+ No právě. Už jsem ti to říkal mockrát - to jak často se vidíme moc nezměním. Je to buď takhle, nebo vůbec. Což..se snadno může stát, to víš. Ani já nevím kolik budu mít kdy volna, kdy ho vůbec dostanu..a nadšenej z toho vážně nejsem. A už vůbec ne z toho, že jsi z toho v depresích a pak je to o ničem i když spolu jsme, protože pořád řešíme akorát to, že sme spolu málo.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zahrádka

Příspěvekod yohannka » 01 zář 2015 09:41

já vím.. všechno to vím a vždycky s tebou ráda strávím čas, když přijedeš.. jenom.. musíš sám uznat že takhle se budovat vztah nedá +koukne na něho jestli mu přijde že to jde+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zahrádka

Příspěvekod Engel » 01 zář 2015 20:22

Problém je, že v tom čase vždycky řešíme "tohle". +pokrčí ramenama+ Vztahy jsou různý a záleží...no teď už v podstatě jenom na tobě, jestli ho vůbec chceš budovat, nebo ne. Když se nedá, tak se nedá. +vstane a jde si pro hadry+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zahrádka

Příspěvekod yohannka » 02 zář 2015 17:01

+jenom ho docela smutně sleduje jak se jde oblíct a nějak neví co na tohle říct+ pořád jsi mi neřekl, jak ty by sis to do budoucna představoval, jako funkčně. Já bych ráda budovala, kdybych měla s kým, ale to že se uvidíme dvakrát do měsíce.. tam se budovat nic nedá. Jestli ty si myslíš že jo.. nooo.. asi s tím máš víc zkušeností než já.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron