Pokoj pro hosty

Obydlí yohannky

Moderátoři: yohannka, Beatrix

Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » 13 pro 2012 21:10

Obrázek
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » 20 čer 2017 09:51

+užívá si u moře úžasnou dovolenou s Damienem, nic nedělají a užívají si ten volnej čas, kterýho moc nikdy není, spolu...+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » 25 čer 2017 18:00

+a yohannka uvažuje, že už tam zůstane nafurt.. nebo někde v podobných krajinách+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Security » 09 črc 2017 15:20

+Každý ráno jim dovezou čerstvý pečivo ke snídani, takže se ti dva můžou válet v posteli a vychutnávat si lenošení. Pak vyběhnou do bazénu, nebo přímo do moře a je tam celou dobu naprosto nádherně. Damien z yohannky celou dobu nespustí ani oči, ani ruce a když si pak večer vyjdou na večeři, tak po nich ostatní jenom závistivě pokukujou.+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Security » 21 bře 2019 20:46

+Když se vrátí na pokoj, netváří se o moc líp, než když odcházel. Dá si panáka, nacpe si do pusy sušenou šunku a podívá se na yohannku+ Mělas mi to říct dřív. Jestli je to vážně pravda...jestli je to vůbec vážně možný!!! - mělas mi to říct dřív! Takovou dobu a ....nic... +promne si čelo+ Nechápu, jak jsi to předemnou mohla tajit!
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » 22 bře 2019 20:42

Já vím! Když.. zezačátku nebyl důvod ti to říkat, chápeš.. zas tak často jsme se nevídali... a pak, no.. pak jsem na to vlastně tak nějak zapomněla, že to nevíš. Vždyť to skoro ani k životu nepotřebuju +dodá smířlivě+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Security » 24 bře 2019 12:47

Zapomněla?! Jak může zapomenout na to, že jsi čarodějnice?? A že místo letadlem se ke mně přemisťuješ? O čem ještě nevím? Že jsi vdaná? Máš pět dětí? Pfchm... Tohle je na mě moc... Takovou věc...to... potřebuju to zpracovat... Nejlepší bude, když to tu zabalíme, poletím domu a ...ty se odmísti kam potřebuješ, ať se nezdržuješ cestováním. Je na Mýtince kromě Kristiána ještě někdo, kdo je jako já? +háže si věci do kufru+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » 24 bře 2019 21:37

Ale.. to prostě není tak jednoduchý, představ si sebe v mé situaci! +rozhodí rukama+ Já jsem ráda za každou chvilku, kterou spolu strávíme a nechci řešit tohle...už jsem to řešila tolikrát +jako s bývalýma+ že už to fakt radši neříkám na potkání.
Jako ty, jako.. kdo neumí kouzlit? No, Bärbel, kuchař, obsluha, vojáci.. skoro všichni ježišmarja. Damiene.. +zarazí se+ včera jsme se zasnoubili a ty teď chceš odjet?! To nemyslíš vážně! +začne trochu hysterčit+ měli jsme si to tady užívat! +hodí po něm polštář+ nemůžeš odjet! +hodí druhej+ Jestli odjedeš tak.. tak! +výhružně jako že se s ním rozejde+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod Security » 25 bře 2019 00:20

No nejspíš bych během tří let vztahu utrousil něco o tom, že mám nadpřirozený schopnosti... +odvětí suše+ To já taky, ale "tohle" není jen tak něco, co nic nemění...
Jo, chci odjet. Myslím. Mám snad právo vzít si čas na to, abych si urovnal myšlenky, ne? Klidně tu zůstaň, ale já potřebuju čas. +Ignoruje házený polštáře, oblíkne se a zacvakne kufr.+ Tak co? Neřekneš mi ještě nějakou další jobovku? Kdybys byla v mé situaci, taky bych ti dal čas na to srovnat se s takovou informací.... Nechci dělat žádný unáhlený závěry a neříkám, že to nespolknu, ale teď potřebuju být sám.
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: Pokoj pro hosty

Příspěvekod yohannka » 25 bře 2019 15:41

+sedne si na postel a chvílu nic neříká+ fajn.. běž si.. kam chceš +mávne rukou+ Já za chvilku půjdu taky.. co tady, že...+ušklíbne se a nechá ho, ať se zbalí a odjede+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince


Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron