Ložnice

Obydlí yohannky

Moderátoři: yohannka, Beatrix

Re: Ložnice

Příspěvekod yohannka » 29 zář 2013 20:12

+lekne se a otočí se co to+ ehmm... vidíš já ti to říkala, že už je tvoje! +cuknou jí koutky+ no pocééém +snaží se ju opatrně.. odervat+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ložnice

Příspěvekod Engel » 30 zář 2013 19:25

Dostaň ju ze mě! +řve na ňu trochu a jak kočku serve, tak ju vezme obouma rukama, zvedne do výšky a škaredě se na ni dívá+ Ty malá drápavá potvoro! +a číča valí bulvy+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Ložnice

Příspěvekod yohannka » 01 říj 2013 07:23

+a číča úplně zhadrovatí a neviině zatáhne drápky a kouká na něho zas tak oddaně+ markuu.. doufám že ju nezahodíš +přešlápne.. moc nerada by viděla hod granátem - číčou+ je tvoje, smiř se s tím +obejme hokolem pasu a culí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ložnice

Příspěvekod Engel » 01 říj 2013 11:16

Ty seš ale vychcaná! +kroutí hlavou jak kočka hraje+ Proč ne? Zadrápla se mi dopr....zadrápla se do mě! +zavrčí+ Není. A tečka. +posadí kočku na stromek tam..tak do dvoumetrové výšky no+ Sitz! +poručí jí a otočí se k yohannce+ Máš doma berlínskou zoo, tak že bych si pořídil ještě další chuchvalec? +zakroutí hlavou a dá jí pusu na čelo+ Zdrháme!
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Ložnice

Příspěvekod yohannka » 01 říj 2013 17:16

berlínskou zoo.. chuchvalec. Fakt máš moje zvířata rád, co...víš co, klidně můžeš bydlet jinde esi ti vadijou. No tak poď +pokrčí ramenama, koukne ještě po číče, no nepochybuje, že si mňaukáním někoho přivolá na pomoc a zdrhnou dom+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ložnice

Příspěvekod Engel » 01 říj 2013 17:53

(Víš on to říkal mile...)

Mám. Jinak bych s něma nebyl ochotnej bydlet. +přikývne a sednou do auta no a kočka jak to vidí, tak i když by ze stromu mohla naprosto v pohodě seběhnout, tak jako každá kočka, tak spustí totální řev a srdceryvný mňoukání. Marek vytáhne klíčky, strčí je do zapalování a zafuní. Podívá se ven, ale pak se otočí zase zpátky a nastartuje...no vztekle to vypne a dojde ke stromu+ Ticho! Slyšíš! Nejseš-má-kočka! +kouká na ni důrazně+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Ložnice

Příspěvekod yohannka » 01 říj 2013 21:12

noo jen aby +ušklíbne se jak slyší to mňoukání+ kliid.. prostě jeď +no jenom zírá+ marku.. né že ji zabiješ! buď si ju vem nebo jedeme..+směje se na číču, která stichne nachvilku a přešlapuje jak čeká aby ju sundal+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ložnice

Příspěvekod Engel » 02 říj 2013 00:58

Spícháš snad někam? +zamračí se, že ho yohannka furt popohání, jako by snad někde měla už být+ No co ty? +vrátí se ke kočce+ Nááájednou sme potichu, co?! +chvílu tak neurčitě sleduje chlupatou příšeru nerozhodně, a pak k ní natáhne ruku, aby si přelezla+ A opovaž se vytáhnout byď jeden dráp! +číča mu po ruce přeběhne na rameno, tam si sedne a je jako pěna+ Super. Skvělý. Vážně skvělý. Nemusím si kupovat šálu. +zavrčí si pro sebe a dou so auta+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Ložnice

Příspěvekod yohannka » 02 říj 2013 20:29

no to néé, ale ráda bych aby ses rozhodl, protože já bych si ji vzala hned...ale ty nechceš.. a hození sem tam je hroznýý +kníkne+
wow! +kouká+ na jednom rameni kočku, doma ti na druhý sedne Kamil +cukají jí koutky+ seš k sežrání! +směje se a jak si sedne do auta, tak poddrbe číču za ouškem a ta začne vrnět+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ložnice

Příspěvekod Engel » 05 říj 2013 15:35

+Lehce káravě se na ni podívá, že to není jen tak, vzít si kočku.+ Tohle je taky hrozný!
+zase se na ni podívá jakože to není nejlepší, co mu může říct+ Hlavně to nikde neprezentuj...+podívá se na rameno na kočku+ Opovaž se mě drápnout! +a číča se tváří, že néééééé a hezky hřeje+ No tak...+a frčijou dom+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

PředchozíDalší

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron