Obývací pokoj

Obydlí yohannky

Moderátoři: yohannka, Beatrix

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 28 bře 2013 19:25

ňam! +ham ham a sežere půl rohlíka+ ale já chci abys mi věřil +mroukne a obejme ho tulivě+ já ti taky věřím... kdyby to bylo jenom o sexu, tak...víš přece jaká jsem, nebo teda jaká jsem byla +že podvedla koho se dalo+ a tobě su věrná furt! +pochlubí se+ a chci být. Takže to není jenom o tom...Jako.. +motá se do toho+ prostě.. mm.. já budu mít asi takový stavy a nálady furt +mroukne+ musíš mě usměrnit.. a hlavně mi věřit a kdyžtak mi dát naprdel, no +dá mu pusu na ouško+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 30 bře 2013 02:19

+široce se usměje a koukne na ni+ Můžu ti nařezat? Vážně??? +začne se smát a trochu ju zalechtá+ Bych tě seřezal za takový manýry, že by sis měsíc nesedla! +ohryzne jí ramínko a stulí si ju k sobě+ Víš lidi jako já se neprovokujou...myslím, žes to zjistila už hodněkrát...a já...+nadechne se a zase vydechne+ nejsem takovej jako oni. +podívá se jí do očí s jednoznačným výrazem, že se nebude zdržovat s tím zařizovat jí plastiku, to by ju rovnou zastřelil+ Možná by sis měla ještě rozmyslet, s kým spíš...
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 30 bře 2013 11:57

jo.. ale jenom když budu zlobit! +směje se a chytá mu ruky jak ju lechtá+ já vím...když já.. to asi jinak neumím než provokovat +koukne na něho nevinně, obejme mu hlavičku a opusinkovává ho+ jo, seš jinej než oni.. proto tě mám ráda, víííš +okousne mu bradu+ no a.. počítám s tím, že to nese nějaký ty rizika. Ale jestli mě zabiješ, musíš se postarat o tygry, jasný? a o ten zbyek taky!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 30 bře 2013 14:35

ty zlobíš furt! +lapne si ju na sebe a olíbává jí rtíky+ to by ses to měla šupem naučit... a jes ráda neměla? no..to je právě to..nemusím. +pohladí ju po vlasech+ já totiž nemusím nic, pusinko. +podívá se jí do očí+ vůbec nic.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 30 bře 2013 20:41

naučit? tak to.. mmmmm to už asi nepude, vííííš +uculí se a mufá mu krk, jak hezky voní+ Tak to není ale fér.. když tobě se něco stane, tak já se postarám o Kamila.. měli bysme sepsat nějakou takovou dohodu +našpulí rtíky+ no řekni, kdo jinej by se o tygříky postaral líp než ty, hmm?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 31 bře 2013 13:47

Víš...+dá jí pusinku na nosánek+ Ono je něco jinýho vystavit si v báru ptáka, a něco jinýho narvat do auta na cesty dva tygry, hada, lišku, dvě ko´tata...+máne rukou, že netuší co ještě to má+ Navíc na Mýtince je teď zimní-letní zahrada, ve které by se měli o hodně líp, než u mě v bytě, takže něco takovýho bych určitě nepodepsal. +lípne jí pusinku jak špulí rty+
No kdo kdo...třeba..:Bea?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 31 bře 2013 14:10

jenom ty tygryyy bys měl +mroukne+ m... nojo. Já vím, že.. ani k tomu nemáš zas tak vztah.. tak by to asi nebylo dobrý. Nedáme si něco na pití? jako..panáka třeba?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 31 bře 2013 16:28

Jenom, jasně...+ušklíbne se+ Bingo puso, já spíš..odklízím, než opečovávám..co by sis dala? +pohladí ju po zadečku a vstane a dojde k baru+ Třeba...tequilu? Bez červa... Nebo..absinth? Grapu? Šampaňský? Teda ty tu máš zásoby..
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 31 bře 2013 19:23

nojo.. si teď k tobě tady malej vytvoří pouto.. a co pak, noo.. +podrbe tygře na bříšku a dá mu do tlapek nějakou hračku kousací+ mmmm.. třebaa +zamyslí se na co má chuť+ gin s tonikem namíchat bych prosila +uculí se+ no jasně že mám výběr, to je potřeba!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 01 dub 2013 14:00

Pouto..+zakoulí očima+ Pak si ho zase odtvoří, no.
No fuj...ty máš teda chutě..+ale nalije jí a sám si dá něco ostřejšího, podá ji sklinku, sedne si na postel, ťukne si s ňou a napije se+ Tak hlavně na zdraví, puso.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

PředchozíDalší

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron