Obývací pokoj

Obydlí yohannky

Moderátoři: yohannka, Beatrix

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 01 dub 2013 17:35

chudák malej +zakroutí hlavou+ no a nechceš teda kamila dovýst sem? když v brně skoro nejseš...sem to k němu budeš mít blíž z toho tvýho hotelu

fuj? +pozvedne obočí+ co je na tomhle fuj.. normální pití.. +ťukne si s ním a skleničku vyexuje+ tak.. +a zají to čokoládkou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 03 dub 2013 12:52

On není v Brně. +napije se+ Mám ho na hotelu, má dobrej výhled z okna.

Jo fuj, gin je hnusnej. +ušklíbne se+ úúplně normální... ještě? +kývne esi chce dolít a sám si dolije+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 03 dub 2013 18:53

aha.. tak to jo +přikývne+ aspoň tam nejseš sám

pfff.. tys ho s tonicem nikdy nepil, co +zakroutí nad ním hlavou+ jasnýý, hrň to sem! +nechá si nalít a bumbá spokojeně+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 05 dub 2013 01:41

Víš..ředit věci co mi nechutnají znamená prodloužený utrpení, takže to asi oželím tak nějak. +dolije jí, vylepí se se skleničkou vedle ní a probírá se jí vlasama+ Máš teď nějaký plány?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 05 dub 2013 18:57

dobře ti tak +uculí se+ plány? noo.. chci se naučit střílet.. jako dobře, hodně dobře a chci si vylepšit kondičku, takže uvažuju jestli nepůjdu s vojákama na nějakej tréning, tréningy... jo a řidičák na motorku mám taky v plánu, jenom se k tomu dokopat
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 06 dub 2013 01:57

+zůstane na ni zírat, podívá se na svou skleničku, zauvažuje kolik jich už měl a pak se podívá zpátky na ni+ Co-že? to jako..vážně? proč? teda...jo - proč??? +dost zírá co to zrovna z ní padá+ mimochodem takovej jejich full tréning by tě pravděpodobně zabil, a mě nejspíš taky, takže vřele nedoporučuju. +ušklíbne se a vypije skleničku na ex+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 06 dub 2013 11:12

ale tebe by nezabil.. víš o tom že tam jsou i ženský co vážijou padesát kilo? Tak mi povídej že seš na tom hůř +zakoulí očima+ a nemyslím, pžímo nějakej full tréning.. mám tam známosti, tak bych se mohla na něčem domluvit. Anebo bych se mohla domluvit s Amonem na tréningu na hradě... Proč? no..proč ne? nebaví mě být pořád ta neschopná, co neumí chytnout ani pistoli a neumí se nikomu ubránit, mám tu furt milion bodyguardů za barákem, což taky nechci už leta. a podívej se jaký mám kamarády.. všichni to umijou.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 06 dub 2013 16:56

To sice sou, ale jet takhle někam na cvičení není jen o síle a výdrži, je to i psychické odolnosti, společenským cítění, toleranci, adaptibilitě...+mávne rukou, že je toho hafo+ Ne každej je schopnej a ochotnej chovat se jak voják. Poslouchat ať už rozkazem dostaneš cokoliv, táhnout na zádech padesát kilo nesmyslných sto kiláků a spat někde pod stanem mezi broukama. Navíc co sem koukal do statistik, tak ty jejich cvičení mají poměrně vysokou úmrtnost...což je nejspíš tím, že jako "cvičení" bývá často označená normální akce. A kdykoliv seš v houfu, seš zranitelnější, než když seš někde sama. Což TY sama být nikde nemáš být, samozřejmě.
+pokrčí ramenama+ No pokud po tom prahneš..+zvedne obočí+ Jako...u Smrtijedů? To ses posrala, ne? Čím se vlastně hodláš živit? Něco mi uniklo?
Neschopná? tak bych to neklasifikoval..+zavrtí hlavou+ Ty neumíš střílet? to tě můžu naučit já, na to nemusíš chodit mezi tu chátru. Jako jaký kamarády? Třeba Beatrix, která bohužel pro všechny okolo ví, kde má pistole kohoutek, ale tím to končí? +zavrtí hlavou+ Je sice hezký "umět se ubránit" a v tom tě jenom podpořím, ale vždycky je lepší když kulku schytá tvůj bodyguard a né ty.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod yohannka » 06 dub 2013 22:01

no tak já nemyslím akci.. ale cvičení, jak bývají takový ty vojenský tábory i pro nevojáky třeba. Mám svýho trenéra a chodím pravidelně cvičit...Takže nemám být v houfu, nemám být sama.. můžu vůbec něco aniž by o tom nevědělo deset bodyguardů? +zamračí se+

a víš co, třeba si nechám vypálit znamení zla a bude! +odprskne mu na tu otázku, čím že se to chce živit+ a tou chátrou myslíš teď koho jako?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Obývací pokoj

Příspěvekod Engel » 07 dub 2013 13:21

Vojenský tábory pro nevojáky se tady nevedou, jak bys mohla vědět, a nenebezpečný cvičení taky ne, právě sem to řekl. +že cvičení je často jednoduše akce - a sama přece na jednom byla, kde se to zvrhlo+ To je hezký, toho se drž! +toho trenéra+ Můžeš, jestli chceš kulku mezi oči. +podívá se na ni, že o tom není žádná debata, že to je prostě fakt+

Jo? +nakloní se k ní a tváří se docela nebezpečně+ To ovšem bezemě, pusinko. +dojde si dolít+ No koho asi, všechny ty rádobyvojáky co se potulujou v armádě.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

PředchozíDalší

Zpět na yohannčin domeček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron