Obchod

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Obchod

Příspěvekod Beatrix » 18 dub 2014 23:29

+Spokojena s výsledkem se usmívá+ Proto jsem sem došla...+podívá se na něho upřeně+ protože vám věřím. Vy mě jistě nezklamete. +konstatuje a všichni víme, že ve zdejších vodách se zklamat opravdu nesmí+
To ani nemusíte, mám cenovou představu, +zavrtí hlavou, ale sáhne do kabelky a podá mu se zamrkáním vizitku+ ale dejte mi vědět, kdy máme dojít na tu zkoušku. To v žádném případě! +zatváří se...xantypovitě+ Jsou věci, na kterých se nešetří! +lehce stylem, jak ho to vůbec mohlo napadnout+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Obchod

Příspěvekod Zbrojíř » 19 dub 2014 10:37

*vezme si od ní vizitku* Dobře...ozvu se. Tak představu....fajn..*zvedne ruce v obraně, jak tak na něj kouká, pak šáhne pod pult...a vytáhne krabici a v ní...vzorky* Mám za to, že už jste nějaké ty typy vest viděla i vyzkoušela...ale..tady to je standard...zastaví to většinu normální munice, ale jinak...*pokrčí rameny* pro větší bezpečnost a proti ráži na slony je tady tohle....ovšem z toho ušít něco jiného než opancéřovaný stan...*odloží to* pak je něco jako vylepšený atandard - mix těch dvou...na ten přešly všechny složky. Z toho už není problém šít i něco jiného než vestu, používá se to pro skryté nošení...ten materiál je o dost tenší... no ale mě napadlo spíš něco takového...*zahrabe v krabici hlouběji a odloží všechny speciály, co jsou upravené na úzký profil* s tím přišel náš instruktor..nechce tedy moc říct, odkud to má a kdo drží patent a já se popravdě neptal. *nedodá, že radši, aby se mu Postrach neprošel po hřbetě* a s tím se už dá dělat hodně...tenké, ohebné...lehké...snadné k namaskování za obyčejný kabát, v kterém funguje jako vložka... k tomuhle se nikde jinde nedostanete. To jen takový malý exkurz. Neříkám, že ty ostatní jsou špatné, každá odvede svou práci, ale pro účel, který požadujete, je ta poslední nejvhodnější. A pokud není cena problém...Pak bych neváhal.
Seženeme vše...

~Love everybody, but don't sell your sword.~ P. Coelho
Uživatelský avatar
Zbrojíř
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 159
Registrován: 30 črc 2010 21:53

Re: Obchod

Příspěvekod Beatrix » 23 dub 2014 01:01

Tady hlavně o peníze nejde...+že je představa v postatě jedno a zvědavě kouká, co jí tam ukazuje+ Mhmmm...jako...Postrach? +zeptá se opatrně, natáhne ruku a sáhne si na to - jestli pán teda dovolí+ To vypadá vážně dobře! +blýskne se jí v očích nadšeně+ Kolik toho máte? Šla by třeba i nějaká větší zakázka? +zkoumá+ V tomhle vážně není...v hrobě mi peníze budou k ničemu..+zamrmle si a orýpává nechtem vzorek.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Obchod

Příspěvekod Zbrojíř » 23 dub 2014 17:09

Ano, Postrach....*přikývne* A nevím, nakolik velkou zakázku byste měla na mysli, není toho zase tolik a výroba je docela hodně omezena. *nechá ji si sáhnout:)*Musela byste počítat s delší dodací lhůtou pak...a musel bych to asi probrat s vedením, na tohle si dáváme pozor, co se pouští ve velkém do oběhu...*pokrčí rameny, že konkurence nikdy nespí a on že větší zakázky stejně musí konzultovat* ale zeptám se. *slíbí a poznačí si to* Jestli znáte pana Postracha, tak to zřejmě nebude problém...To je pravda...*potřese hlavou a zase vzorky schová* tak jsme tedy domluveni.
Seženeme vše...

~Love everybody, but don't sell your sword.~ P. Coelho
Uživatelský avatar
Zbrojíř
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 159
Registrován: 30 črc 2010 21:53

Re: Obchod

Příspěvekod Beatrix » 24 dub 2014 14:44

+přikývne+ Počkat není problém...ráda bych tak...dvacet kusů? +nadhodí, jestli se mu to zdá moc, nebo málo...+ Samozřejmě pokud se osvědčí a měli byste zájem o prodej, nebyla bych pak proti dalšímu nákupu... To proberte...chápu, že to není zrovna běžný artikl... Znám, ale to neznamená, že mi to schválí. +mrkne na něho, že možná proto jí to Postrach zatrhne+ Dobře. +pobere si zase co donesla+ Dejte mi tedy vědět, kdy si to máme dojít vyzkoušet. A...+zadívá se na něho+ pokud budu spokojená můžete očekávat i větší objednávku běžných vest...+uculí se, že si má fakt dat záležet+ Naviděnou...+zavrní a zmizne+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Obchod

Příspěvekod Zbrojíř » 25 dub 2014 15:51

*zapíše si počet* No...tak to nevím...*zvedne ruce* pokud řekne ne, já mu odporovat nebudu...*uchechtne se, na to se má moc rád* Dám...*slíbí* Naschle...*kouká ještě pět minut jak zjara...pak se probere a jde tedy makat na objednávce*
Seženeme vše...

~Love everybody, but don't sell your sword.~ P. Coelho
Uživatelský avatar
Zbrojíř
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 159
Registrován: 30 črc 2010 21:53

Re: Obchod

Příspěvekod Beatrix » 26 dub 2014 13:56

(Dvacet je jako moc jo? To by si Bea představovala jen pro ty nejbližší a nahodila takový skromný číslo :D )
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Obchod

Příspěvekod Manori » 28 dub 2014 16:38

(to né, to bylo na to, jak říkala, že sice ho zná, ale právě proto že jí to zatrhne... :lol: )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Obchod

Příspěvekod Zbrojíř » 12 črc 2014 11:42

*vylepí letní ceny a pak si spraví aspoň chuť jedním letním plakátkem a jde zas pracovat*
Obrázek
Seženeme vše...

~Love everybody, but don't sell your sword.~ P. Coelho
Uživatelský avatar
Zbrojíř
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 159
Registrován: 30 črc 2010 21:53

Re: Obchod

Příspěvekod Beatrix » 12 črc 2014 15:08

+Chvílu přemýšlela jak by tak vyjádřila vděk - resp. čím by se tak člověku jako je zbrojíř zavděčila...a pak sáhla po osvědčené klasice...+

Děkuji za perfektně zpracované zboží.
Liebe Grüsse
B.S.


Obrázek


+A samozřejmě taky zacvakala účet :D +
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron