Recepce a vchod

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Dean » 26 úno 2017 17:45

+lehce ji u sebe kolébá a konejšivě ji hladí po zádech a po vlasech+ To je jasný. +usměje se na ni a vytáhne zpod svýho kafe ubrousek, aby si mohla otřít oči+ Kdybys něco potřebovala, cokoliv... tak řekni. +koukne na ni vážně, klidně by s ní šel i na pohřeb, kdyby to chtěla+ Klidně i mluvit, uprostřed noci. +zazubí se na ni+ Je to čerstvý. +stiskne jí trochu prsty, aby věděla, že tam je pro ni, protože mu přijde trapný to říkat nahlas+ Jsem ráda, že se tobě nic nestalo. +pousměje se+ A... jí taky. +dodá pak trochu neobratně, ale říká pravdu, osiření Payne fakt nepřeje+ Ty mě taky. +uculí se trochu+ Teď budeme nějakou dobu tady, Jade se chystá na další fázi... +oči mu trochu blýsknou, ale radši to nerozvádí+ No a ona... je pořád... +zakrouží si prstem u spánku, jako jestli Beccy furt ještě hrabe. protože jestli jo, je docela znepokojenej tím, že už mezi ní a Payne není Vishous jako bariéra proti sežrání, ehm+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Payne » 26 úno 2017 19:28

Jo i mluvit? A uprostřed noci? Tak to jo, díky. +zamrká na něj vesele a už je jí vážně trochu líp+ Jo, je. Musím to nějak...strávit. Zatím tomu pořád nemůžu uvěřit...+odmlčí se a potřese bezvýchodně hlavou+ Tak jo, to je fajn. My už se nejspíš taky nikam nechystáme. +povzdechne si+ Nevím, jestl se časem vrátíme do Skotska nebo spíš do Dublinu. Ve Skotsku...přestavěla sklepení, aby tam Rhage a Butch mohli žít. I já ho pořád vidím všude...+zavrtí hlavou a chvilku kouká jen tak na svoji sklenci a míchá latté lžičkou, pozorujíc, jak se jednotlivé vrstvy spojují+ Jo, pořád. +střelí po něm troch ostrým pohledem+ Ale docela se to naučila ovládat. Říkala, že jednou za čas stačí, když Ji nechá trochu řádit jak chce a má zase klid. +no nic moc o tom neví a nejspíš radši ani nechce+ Akorát...mám dojem, že u toho byl vždycky V...+znovu pocítí to bolestné bodnutí u srdce a trochu se jí zachvěje hlas+ Ale ona určitě něco vymyslí. +dodá trochu defenzivně, protože si umí velmi dobře představit, co si o tom asi myslí.+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Dean » 26 úno 2017 20:23

No jasně. +zazubí se na ni a trochu mu zrudnou uši. A když se na něj takhle usmívá, připadá si tak trochu hrdinsky, a dost se mu to líbí, i když by jí to nikdy nepřiznal+ Mluvit, mstít se, cokoliv. +uculí se+ Jo, to je dobře. +usměje se, je rád, že ji bude mít blízko+ To časem... přestane. +koukne na svoje kafe a pohladí prstem ouško hrnku+ Pořád budou věci, který ti ho připomenou, úplně nečekaně, ale... bude jich míň. A pak si uvědomíš, že sis na něj třeba tři dny v kuse nevzpomněla, a budeš si kvůli tomu připadat děsně provinile. +ušklíbne se trochu a kouká jak mu na kafi klesá pěna, rozhodně se vyhýbá pohledu do jejích očí+ Ale normální život to všechno tak nějak uhladí, a nakonec přestaneš myslet na to smutný, ale budeš si připomínat jen to... hezký. +pokrčí rameny a trochu zrudne+ no... a nechceš... já vím, že nechceš jít k nám, ale třeba bydlet s tou Zrzkou? +koukne na ni tak s nadějí+ Mám o tebe strach. +řekne jí na rovinu, nějak neskrývá, co si o tom myslí+ Je mi jasný, že by ti neublížila, normálně. +dodá rychle, než stihne protestovat+ Ale nedokážeš říct, jestli se vždycky ovládá. A z žalu kolikrát šibne i totálně normálním lidem. +pokrčí rameny+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Payne » 26 úno 2017 21:24

Jo, přestane. Časem. +přikývne jenom a zamyšleně krčí čelo+ Nevím proč, ale tohle mi přijde horší, než když umřela máma s tátou a bráškové. +přizná pak potichu a připadá si fakt jako hodně velká sketa+ Když jsem žila v Sýrii...byla jsem možná tak nějak podvědomě pořád připravená na to, že můžu kdykoliv někoho z nich ztratit. Nebo že můžu umřít já. +pokrčí lehce rameny+ Ale Vishous...i přes to, že měl fakt dost rizikovou práci...+zavrtí hlavou a vzhlédne k němu, oči potemnělé smutkem+ ...prostě jsem s tím nepočítala. Vůbec mě nenapadlo, že by mohl prostě...umřít. Vím, že to je hloupý a naivní, ale...+rozhodí rukama a zavrtí nad svojí hlavou. Ví, že všechno to, co řekl je pravda, nakonec už přišla o rodiče a sourozence a docela to překonala. Prostě to jenom musí zvládnout znovu. Pak ho trochu zachmuřeně poslouchá, ale nenaštve se, chápe, že má strach a možná se jí to do určité míry líbí+ Zrzka bydlí v Bucurešti. Vede se svým chlapem smečku lugaru. +uvede ho stručně do rodinných vztahů Syriany:D a konečně se na něj podívá; což jí moc nepomůže, protože všechny ty obavy mu vidí vepsané v očích. Povzdechne si a vezme ho za ruku+ Budu v pohodě, ok? Neublíží mi, tím jsem si jistá. Minule jsem nebyla, ale teď jo. +jemně mu stiskne ruku a dívá se mu do očí+ A vážně...neopustila jssem ji tehdy, když měla Vishouse. Myslíš, že bych to mohla udělat teď? +dívá se mu naléhavě do očí a doufá, že to pochopí+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Dean » 26 úno 2017 23:06

Já to chápu. +přikývne a pohladí ji po ruce+ S tátou... no, věděli jsme, že se mu může něco stát, díky jeho práci. Nebylo to míň smutný, ale... +pokrčí rameny+ S mámou to bylo úplně... +olízne si rty+ Jak blesk z čistýho nebe. Navíc on byl... upíří ani nevim co. +pousměje se+ U takovejch lidí moc něco podobnýho nečekáš. +přikývne, že jí rozumí+ Není to naivní. +zavrtí hlavou+ Je to lidský. +usměje se+ V Bukurešti. +vytřeští poněkud oči, no, tam by Payne teda neposlal :D+ budu tě kontrolovat. +uculí se trochu, strach o ni má pořád, ale těžko ji může někde přivázat a zavřít do věže+ Já vím, jseš loajální. +pousměje se+ to ti můžu těžko vyčítat. +povzdychne si+ tak mi aspoň slib, že se mnou půjdeš na tu párty. +o který se bavili tak před sto lety :D+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Payne » 26 úno 2017 23:43

Jo, to teda nečekáš. +povzdechne si ztěžka+ Správně, v Bucurešti. +zazubí se pobaveně, jak ho asi trochu zaskočila+ Tak jo. A když bude nejhůř, pořád mám přívěsek od tebe. +dotkne se přenášedla, které má pod tričkem a usměje se+ To jsem. Ale taky ji mám fakt ráda, víš. I když je mi jasný, že je pro tebe těžký to strávit. +pousměje se+ Což ti taky nevyčítám, takže jsme si kvit. +uculí se pobaveně+ No jasně, to klidně slíbit můžu. +zasměje se a je jí fakt už o moc líp, než když sem přišli+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Dean » 27 úno 2017 03:03

Jo... ale tak se asi nedá žít. Čekat na to. +pousměje se+ No dobře, tak se Zrzkou to asi není nejlepší nápad. +připustí pobaveně+ Bejt v tomhle světě normální smrtelník není žádná sranda. +uculí se na ni, a je rád, že vypadá, že je jí líp+ Jo... to jsem rád. +koukne na to místo, kde ho má pod tričkem, a trochu zrudne, pač najednou jí zase zírá na prsa+ No jo... však já vím že máš. +usměje se na ni+ Víš, mně... +leze to z něj trochu jako z chlupatý deky+ nevadí mi ona, jako osobně. Vadí mi nebezpečí, který pro tebe znamená. A nebezpečí, do kterýho tě může zatáhnout. +ušklíbne se+ A vadí mi, že můj táta... +pokrčí rameny tak jako ležérně+ Tak super, ta párty je příští víkend. +uculí se+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Payne » 28 úno 2017 22:53

Jo, to nedá. +pousměje se smutně+ Prosím tě, Syr i Gabriel jsou v pohodě. Pozvali mě k nim na návštěvu. +zazubí se rošťácky+ Hele neměla bych to být spíš já, kdo bude z upírů a vlkodlalků nesvůj? Jsem mudla, holka a ještě před rokem jsem žila prakticky v poušti. +popichuje ho a zdá se, že jí to nestydatě baví:D Neujde jí, jak kouknul na místo, kde má přívěsek a pak honem uhnul. Rychle skryje spokojený úsměv a koukne na něj+ Já to chápu. Víceméně. +pousměje se a protočí oči+ No...to bych ale mohla i já o Jadovi. +že ji může zatáhnout do nebezpečí; zadívá se na něj významně a pak poněkud znehybní, když zmíní tátu+ B. nemůže za smrt tvýho táty...+řekne pak tiše a zadívá se mu naléhavě do očí+ Deane, jsi teď v podstatě ve stejné pozici, jako byl on. Kdyby ti Jade řekl, půjdeš sem a chci po tobě tohle...+položí zlehka ruku na jeho a jemně ji stiskne+ Odmítl bys to? +zeptá se tiše, nechce jitřit starý rány, ale nějak jí prostě vadí, nebo možná je líto, že v Beccy vidí jen pološílený monstrum.+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Dean » 28 úno 2017 23:55

Do Bukurešti! +vytřeští poněkud oči+ Ty seš kamikaze. +zasměje se+ Já nejsem nesvůj! +ohradí se okamžitě a uši mu poněkud zrudnou+ Jsem přirozeně obezřetnej. +zahýbe obočím, aby si třba náhodou nemyslela, že je zbabělec, protože to by nepřežil+ Jsem moc rád, že už nežiješ v poušti. +uculí se na ni, a nakloní se pro pusu, už v tom získal trochu větší praxi :D+ ale to není totéž. +zaprotestuje trochu+ Jo, může za to ten... Seth. +vyplivne to jméno jako kus chrchle+ Ale nebejt jí, nikdy by tam nešli. +dodá vzdorně, ale je na něm vidět, že už se s tím trochu srovnal a nežere ho to tolik jako dřív+ Jo, myslím, že... mu teďka víc rozumím. Tátovi. +sklopí oči, protože je to pro něj citlivý+ Neodmitnul. Jasně že ne. +koukne na ni a pousměje se+ Ale ne proto, že bych měl pocit, že mu něco dlužím, Payne, já... +vyhrkne, a pak jako by mu cosi zatnulo tipec, sklapne pusu+ Složil jsem neporušitelnej slib, nemůžu o tom mluvit. +dodá zkroušeně Ale Payne, kdybych ti moh říct, na čem teď děláme, kdybys věděla... +rozsvítí se mu oči, jak se na ni dívá+ Je to neskutečně parádní. Kdybys viděla, s jakou magií teď pracuju, k čemu se blížíme... +kousne se do jazyka a vypadá trochu ztrápeně, že mu kouzlo nedovolí mluvit+ je to skvělý. Šel bych do toho už jenom proto. +pousměje se upřímně+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Recepce a vchod

Příspěvekod Payne » 08 bře 2017 00:40

Ale prosím tě, nemůže to být horší než tam, kde jsem vyrostla. +mávne přezíravě rukou a zašklebí se+ No asi je to dobře, protože já v tomhle ohledu asi nejsem obezřetná dostatečně. +konstatuje pobaveně+ Jo, taky jsem ráda. +usměje se měkkce a když jí dá pusu, pohladí ho po tváři+ Vážně, myslíš? +zvedne obočí+ A nebylo by to spíš tak, že by tam nešli, kdyby Jade tak paličatě nepátral po tom, kdo tu katanu vydražil? +očividně je jí ten příběh znám celej:D Chvilku vypadá trochu útočně, ale pak se usměje a zavrtí hlavou+ Jsou dospělí, budou si prostě dělat, co chtějí. Což v podstatě děláme i my, nemyslíš? +uculí se rozpustile, pak ale trochu zvážní, když o něčem začne mluvit, ale najednou se zarazí+ Tak o tom nemluv. +stiskne mu jemně ruku. Nemusí se ani ptát, co by se stalo, kdyby ho porušil+ Nemusím to vidět, aby mi bylo jasný, že tě to baví a že to je to, co musíš dělat. +usměje se+ Ale stejně...buď opatrný, jo? +koukne na něj a je jasný, na co myslí, aniž by to musela vyslovit. Nemůže ztratit i jeho...+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron