Kanclík

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Kanclík

Příspěvekod Manori » 13 pro 2012 02:19

Obrázek
S malým barem za panelem s obrazovkou.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » 21 bře 2013 20:09

*vleze dovnitř a jde vyřídit poštu a zásilky...na jedné ji zaujme jistá dodávka nábojů* no to se podivejme...*uculí se vesele*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Kanclík

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 21 bře 2013 20:27

+Při nějaké té bohulibé činnosti v dílně a při přemýšlení, co by asi na Šneka řekla Druhá rasa zaslechne, že se rozjel výtah do kanclu. A jelikož už má přemýšlení, čištění pistolí a leštění mečů dost, vezme jednoho Šnečka, zbytek zamkne do sejfu a vyjede taky nahoru. Vejde do kanclu a zazubí se na Man.+ Ahoj, ahoj, jak se vede? +zašklebí se a kecne si do pohodlného koženého křesla. Zamžourá z obrovského okna, pak pohledem sklouzne po nábytku a zadívá se znovu na Man. Snaží se tvářit pečlivě neutrálně, ale ta zvědovst z ní prýští bez nutnosti slov. Nakonec vytáhne s kapsy Šneka a postaví ho doprostřed stolu před Manori.+ Tohle právě dorazilo...docela by mě zajímalo, co to udělá s lidským tělem. +s nepatrným úšklebkem zvedne pohled od střely.+ Docela se nudím...co ty? +pozvedne obočí a v očích jí zablýskne.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » 21 bře 2013 21:13

*zaslechne, jak venku cvakne výtah, a za chvíli je tam skutečně Beccy, tak se musí uculit* tohle je lepší, jak alarm...*zamumle si pro sebe* Ahoj...žiju, takže dobře...*zašklebí se* i když se pořád rozkoukávám.*mrkne na projektil a povytáhne obočí* copak to...*vezme ho do ruky* áha, jsem si to myslela, kdo jiný by tohle objednal..*uculí se* to mě taky, už si ho testovala?*koukne na ni*hmmm...co konkrétně máš na mysli?*zhoupne se v křesle s úsměvem*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Kanclík

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 21 bře 2013 21:24

Jo, co si tak vzpomínám, měla jsem podobný pocity. +uculí se.+ Mnooo...kdo by...i zbrojíř by mohl, ne? +cuknou jí koutky. Pak přikývne.+ Jop. Testovala. Deseticentimetrovným betonem projde jako máslem a nebýt magický hranice, kterou jsem udělala kolem - pro sichra - máme díru ze střelnice ven. +uculí se tomu pobaveně.+ Půlcentimetrovou titanovou deskou projde téměř stejně lehce, akorát tý hranice už nebylo třeba. Mimochodem...je to nefalšovaný český výrobek. Zlatý český ručičky, já to říkám pořád. +pokýve vážně hlavou a v očích jí zajiskří.+ Konkrétně? +pokrčí elegantně rameny.+ Konkrétně nic, ale za mých mladých let bylo špatňáků všude dost a dost. A to se jistě nezměnilo. +uculí se.+ Co takhle takový malý, maličký lov na špatňáky? V rámci rozcvičky...+zazubí se, opře lokty o stlů a opře bradu do dlaní.+ Já už bohužel žádný kostlivce ve skříni nemám...+povzdechne si skoro neštastně.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » 22 bře 2013 00:58

Hm...popravdě, ani jsem nečekala, že to bude...takovéhle...*rozpřáhne ruce tak nějak všeobecne* Tak, mohl...ale šestý smysl mi ukazoval spíš na někoho jiného*uculí se a uznale povytáhne obočí a převrátí náboj v ruce* šikovný...to by se mohlo hodit.*pak se rozesměje* jo, být tu jistý patriot, tak asi poletuje od nafouknutí u stropu. *pochechtává se* ale občas se opravdu vyvrbí něco, co stojí za to. Obvykle to zanechá pořádnou spoušť.*zamyslí se* Ne, to se nezměnilo...a asi ani nezmění. Hm...ale úúplně maličkatý, přece jen jsem momentálně začátečník.*naznačí s úšklebkem prsty kousek, pak větší kousek a ještě větší...* Rozcvička by bodla. *nenechá se nijak přemlouvat* Né? ale to je škoda, skoro by to chtělo nějaké vyrobit...*vrtí hlavou, jaký má chudobný šatník, žádný kostlivec v něm, ts, ts* ale ono se určitě něco najde. To bych se vsadila.*zamyslí se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Kanclík

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 22 bře 2013 17:55

Ach jo, já jsem tak..čitelná...+zatváří se tragicky.+ A to jsem ti k tomuhle zázraku neřekla poslední perličku. +nasadí těžce slavnostní výraz, jako prodejce luxsuních aut před odhalením nejnovějšího kousku.+ Jsou dělané do devítkových lugerů, browningů...glocků. +koukne na ni a cuknou jí kouty.+ Já je testovala v browningu a glocku a je to fakt...něco. +zazáří jí nadšeně oči.+ A spoušť to určitě způsobí. Tenhle český vynález vyděsil vysoká místa natolik, že je vlastně tak trochu postaven mimo zákon. +zatváří se nevinně.+ Ale jako všechno, dají se sehnat...+mrkne na ni významně.+ No jasně, že jen malinkatej. Taková lehká zahřívačka. +zaměje se.+ No jako, možná že někde nějaký ty kostlivce mám, ale oni se ke mě merlinví proč, nehlasí. +pokrčí odevzdaně rameny, jakože to fakt nechápe.+ Já o tom ale vůbec nepochybuju, že se něco najde. Dřív nebo později...+uculí se.+ ..i když dávám přednost tomu "dřív". +dodá ještě s úšklebkem.+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » 23 bře 2013 12:03

No co naděláš...*uchechtne se* hm....nooo...*jak slyší o glocku, tak se musí uculovat víc a víc a kouká zálibně na šneka* no, vysoká místa ať se bojí jak chtějí, ale nám by se to mohlo hodit...vzhledem k tomu, proti komu většinou stojíme...*ušklíbne se* tak mě napadá, kdyby to kromě té průraznosti dělalo i větší škodu...*napadne jí to, co Beccy předtím ve střelnici* hm..dřív..*zamyslí se s pohledem upřeným na projektil* vlastně...mohly bychom ho vyvětrat. Vím o jedné škodné, co nám pije krev...a vlastně i nám.*ukáže na sebe a Beccy* dělá nám do byznysu a občas kšeftuje s municí a vším, co se dá a zásobuje tak další lidi, kteří by fakt neměli dostat do ruky ani prak. Pokud utnem tuhle jejich zásobovací trasu, měli by aspoň na chvíli utrum. Jen je těžké ho chytit někde bez soukromé armády a bez obrněných a vylepšených aut, všechny jeho nemovitosti jsou střežené, skla a zdi vyztužené, v nejlepší možné kvalitě. Prostě bohatý blbeček, který si myslí, že může všechno a že jeho prachy a známosti můžou všechno. Máme ho v Klubu na radaru, ale protože neprodává až tak často a je v pořadníku, tak se zatím na něj nedostalo...ale mohly bychom ho pošoupnout nahoru a zkusit, jestli je šnečkem trochu poděsíme a pustí nás k sobě blíž na starou dobrou ruční práci...no..spíš novou ruční práci...*mrkne na šneka a usměje se šířeji*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Kanclík

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 23 bře 2013 13:55

Jo, napadlo mě dole to samý. +přikývne.+ S obyčejným člověkem to udělá velmi krátký proces, jako každá podkaliberní střela. +ušklíbne se.+ Ale netuším, jestli to podobný účinek může mít i na ně. +netřeba jmenovat, obě ví moc dobře, o kom mluví.+ Zásah do hlavy by je možná mohl vyřadit. Aspoň na chvíli. A do krku...+zamyšleně nakrčí čelo.+ To by možná mohlo způsobit i dekapitulaci...Ale těžko říct, podle toho, co jsem viděla v Riu mají sakra tuhý kořínek. +ohrne nespokojeně ret. Když Man zmíní škodnou, se zájmem jí poslouchá a na rtech jí pohrává slabý úsměv+ Noo..to zní moc dobře. Takže tahleta..škodná +cuknou jí koutky.+ ..je člověk? Podle toho zabezpečení, co popisuješ, bude asi lehce paranoidní. Ne že bych se při jeho způsobu života divila. +ušklíbne se. sama o paranoie něco málo ví:D+ Každopádně bych šneka na tuhle škodnou vyzkoušela ráda. Už jen vidět ten výraz, až mu skrz opancéřovaný auto projde šneček na návštěvu. +zablýskne jí v očích a pobaveně se té představě uculí.+ Takže...kdy na to chceš vlítnout? Já objednám ještě...+koukne na šneka zamyšleně+ ...dvě krabice tohodle zázraku. Do tří dnů by tu měli být. +koukne na Man a nedočkavostí skoro nadskakuje:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Kanclík

Příspěvekod Manori » 23 bře 2013 15:28

Jo, na lidi ani není třeba nějakých speciálních střel...kruci, teď teprv chápu, proč mě Postrach nechával jako zálohu...*poškrábe se ve vlasech*hm...no, teoreticky na chvilku...vem si to tak, že když upírovi zlomíš vaz, tak má na pár hodin o zábavu vystarané...jim zlomíš vaz...a cvak-křup křup křup...*naznačí rukou přetáčení* se vrátí zpátky a je hotovo. Ale třeba při míření na klouby...ruce, nohy...to by mohlo být hodně užitečné...přece jen trvá, než se z něčeho takového jako být torzo, dostanou...to by jim tuhý kořínek narušilo...*prohlíží si špičku náboje* možná, kdyby...no, to radši ani neuvažovat. *oklepe se znechuceně* Jo, co víme, tak je člověk...tedy, obchoduje s kdekým, ale on sám je člověk. Ovšem jeho ochranka, tam bychom se mohly dočkat nepěkného překvapení...*upozorní ji na to* každopádně, paranoidní je...já bych taky byla.*zazubí se* hm...dobrá, tak přiobjednej a jakmile tady budou, tak se do toho pustíme...seženu nám mezitím jeho místa pobytu, schůzky, plány tras...ať ho nemusíme zdlouhavě hledat. *ušklíbne se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Další

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron