Zašívárna v nejvyšším patře

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Manori » 13 pro 2012 02:19

Obrázek
*sem vezmeme jen opravdu vzácné zákazníky..a taky se před nimi příležitostně schováváme.*
Obrázek
*ze střechy je docela slušný výhled po Districktu*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Manori » 16 kvě 2013 14:23

*kontroluje tam alarmy a zabezpečení oken, notes bzučí na stolku*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Beatrix » 16 kvě 2013 14:37

+Vystoupí z výtahu a zaujatě se rozhlíží+ No wow! To je krása! +usměje se na Manori+ Ahoj! +přivítá se s ňou+ Tohle sem fakt nečekala. +stoupne si k oknu a sleduje výhled+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Manori » 16 kvě 2013 14:42

Ahoj!*usměje se a zaklapne panel alarmu*vítej v zašívárně...nic pro ty, co se bojí výšek, ale přehled máme slušný...*kývne k jednomu z oken* ale není to jediná překvapivá místnost tady.*mrkne na ni* hm...dáš si něco? Vodu, čaj? Něco ostřejšího?*uculí se a nabídne jí místo na sedačce*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Beatrix » 17 kvě 2013 01:28

Tak výšky extra nemusím, ale když je pevná zeď a něco jako zábradlí... Si myslím, tady musí být zajímavých koutů víc než na Mýtince!
+sedne si na sedačku+ Vodu, perlivou, jestli máš... No..řídím, takže si nedám, ale nejspíš by bodlo. +ušklíbne se+ Došla sem za tebou...s takovou..záležitostí...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Manori » 17 kvě 2013 11:51

*sáhne tam do lednice a pro sklenku a donese jí vodu, naleje a pak se usadí naproti*To jo..ale jsem nejraději tady..nebo v zenové zahradě..*uculí se ale, pak zvážní* Tak záležitost? Čeho se týká?
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Beatrix » 17 kvě 2013 13:13

Zenová zahrada? Není něco takovýho ve slastech? +mám asi guláš+ Díky...+napije se a chvílu skleničku drží v rukách, než ju položí+ Mhm...no...týká se Zuzky. +klepne nechtem na kufřík a pak se podívá na Manori+ Ale chci, abys věděla, že mě můžeš s klidným svědomím odmítnout. Jsem tu abych se tě zeptala, není to tvoje povinnost a já dlužím spíš vám, než naopak, takže...+odmlčí se chvilku a rači se napije+ Ono..na jednu stranu o nic nejde, na stranu druhou chápu, že by to mohlo být v konfliktu s prací a hlavně být jistá přítěž...no...jednoduše...víš v čem všichni doma děláme...pokud Kristián, Žaneta, nebo já budeme...tady...+nechce se jí použít slovo živí+ tak je všechno v pořádku, ale taky se může stát...něco...a...samozřejmě John, Paul a tak vijou co v takové situaci dělat, ale pokud by k něčemu takovýmu došlo, mohli by jít i oni...a já potřebuju někoho spolehlivýho, komu můžu věřit, že se v takovým případě postará o to, aby se Zuzka dostala k mé matce v pořádku a byla z toho vysekaná i papírově. +kývne ke kufříku+ Myslíš, že bys mohla, nebo si to mám zařídit jinak? +zeptá se rovnou, už tak toho nakecala až až+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Manori » 17 kvě 2013 14:30

No ve Slastech je kde co, ale tohle myslím tam nemají *akorát Jason má takový...zelený atrium jak kdyby v obýváku..tak možná to je ono..hm...umělá podzemní zahrada..to je náápad:))*

Tak Zuzky...*vyslechne ju a tváří se u toho lehce zmateně* Počkej..jestli si rozumíme...já samozřejmě chápu, že při tom, co děláte, a nemyslím ted provoz hospody, tak se může ledascos vymlít a je třeba mít pro ten případ krizový plán. To vím, taky máme různě zařízeno. Ale s dětma je to pravda trochu jinak, to se může ošklivě pokazit, když se nepovede je v případě průšvihu nějak ..uklidit do bezpečí...*vzpomene si na jejich Smetánka v klubu, jak ho horko těžko dostávali ze spárů úřadů a co průserů to stálo*

Takže potřebuješ vyřešit, aby nepadla do blbých rukou, případně aby se úřady nezačaly blbě ptát a tasit sociálku a další věci? Já můžu samozřejmě to ošetřit tak, že na ni prostě dáme pozor a kdyby se něco dělo, vyskočí mi alarm, případně zametu papírové stopy, kdyby něco...to není problém. I ji přetransportujeme, když na to přijde. V tom už máme zkušenosti*zasměje se* Samozřejmě ideální by bylo, kdybych měla k dispozici třeba i nějaký oficiální papír, kterým by se daly umlčet úřady a zbavit se tak jich. Prostě že v případě nějaké...nehody, se o Zuzku dočasně postaráme a zaručíme se za to, že se dostane ke své nejbližší rodině, tedy k tvojí matce. Tím by byly úřady z obliga úplně a zůstal by jako problém k řešení jen to, aby se opravdu tam dostala a aby na ni případně nemohli nepřátelé. Nemusela bych tak drolit síly na skutečnou ochranu a zároveň bojovat s úředním šimlem. *protočí oči, že to vždycky je* Ale i stran úřadů, medií a tak se dá přinejhorším ledascos utnout, sehnat nové papíry, rodný list... Vím o někom, kdo má docela obšlápnutá potřebná místa. Záleží na tobě, co přesně po mě a po Postrachovi případně budeš chtít. S Johnem a tak jsem nejednala, ale Postrach pokud vím ano*koukne na ni, že to se jí doneslo* Tak snad bychom se domluvili, co a jak.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Beatrix » 18 kvě 2013 01:14

Asi už sem tam dlouho nebyla....
+potřepe hlavou+ Až tak složitý to není..teda..samozřejmě je, ale to nepadá na vaši hlavu. +otevře kufřík plnej složek+ Tak nějak doufám, že není pravděpodobný, že by nás oddělali všechny tři zaráz a ještě všechny moje zodpovědný, ale i tak potřebuju někoho z venku. Jen pro jistotu... +pokrčí ramenama+ Jde o to, že je vlastně všechno zařízený - respektive domluvený. Tady jsou odkazy na lidi na místech kde je potřeba...na lidi v jejichž zájmu je pomoct ať už tu já osobně jsem, nebo ne. A Zuzka...je ohrožená spíš svou historií, než mou. Teda v případě, že by zůstala sama, jinak samozřejmě průběžně i mou... Ona...nebojím se anitak sociálky..+podívá se na Manori+ ale určitě nechci, aby skončila v děcáku. Kdyby se stalo něco takovýho, chci aby měla kompletně novou identitu. +přisune jí k nahlídnutí složku s předtištěnýma údajama, který musí jen někdo někde zavést do systému+ Aby měla čistej štít. Aby zmizela. Všechyn papíry ošetřil můj právník a kdyby ten nebyl, tak je jeho zástupce a tak dále..nemělo by nikdy dojít k tomu, že by to bylo jen a jen na vás, to bych po vás ani nechtěla. Jen...tenhle kufřík má i John, Paul, moje matka a Sylvia...to je Johnova bývalá +vysvětlí esi ju Man nezná+ V tomhle pořadí. Na všechny jsou tady údaje...+postupně jí to tam nějak předkládá+ Takže na vás by to zbýt nemělo, ale jste jediní "mimo" a já bych byla mnohem klidnější, kdybych věděla, že na to dohlídneš - oni všichni by s váma určitě rádi spolupracovali. Kdyby v nejhorším fakt zbyla záležitost na vás všechno stačí jen obvolat a Zuzku odvést..taky..+povzdychne si+ Mamka a Sylvia v tomhle moc administrativně zdatný nejsou, ale právě k nim by Zuzka měla jít... Prostě...+opře se dozadu a nechá Man ať se podívá na co chce+ chci udělat co nejvíc pro to, aby nikdy nezůstala sama uprostřed těch...věcí ve kterých se pohybujeme.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zašívárna v nejvyšším patře

Příspěvekod Manori » 18 kvě 2013 13:03

Však to jsem tou sociálkou myslela...následný děcák...docela to pak dá zabrat odtamtud někoho dostat...v případě nás, kdy nám vždycky někdo visí za zádama...*přitáhne si papíry a kouká do toho, zatímco ji poslouchá* dobře...tohle vypadá dobře..když všechny podklady už jsou na svých místech, jen je uvést do oběhu, to by mělo v případě nouze jít docela rychle. Necháš mi ty materiály? Není třeba mít strach, že by se dostaly do nesprávných rukou...*prochází kontakty* toho právníka a případně další...správce fondu a tak, jsou prověřeni dobře? Nestane se, že by měli nějakou chut nebo možnost z té situace případně těžit...*zaklapne poslední složku* myslím, že s tím ti můžu pomoct...*přikývne* nechám si to pro sebe, jen Postrachovi to říct musím...*koukne na ni* Nemusíš se bát, že by zůstala sama uprostřed toho bitevního pole.*usměje se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Další

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron