Soukromé letiště Guns´n Coffins

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Manori » 19 lis 2013 15:32

Obrázek
***Proleťte se s námi! Do luftu! (tedy, i tak je možno, objednáte-li si dostatek trhaviny)***
Obrázek

Malé soukromé letiště s několika letadélky (možno přistát i s vlastním), nedaleko Londýna, které je možné využít, pokud potřebujete cestovat inkognito a pohodlně.


PERSONÁL

John Sheppard
Bývalý vojenský pilot(mjr.) na našem letišti, je k dispozici, pokud potřebujete někoho, kdo umí lítat se vším od vrtulníku po stíhačky.
ObrázekObrázek


*Pozn.: Součástí letiště jsou i hangáry se soukromou sbírkou vozítek viewtopic.php?f=116&t=1981*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 09 úno 2014 19:58

*v sjednanou dobu dorazí sem ve svém Rabbitkovi,
Obrázek
zaparkuje u kraje dráhy a dojde se doptat, jestli tedy si mohou na jedné dráze udělat mini autoškolu...pak už jen čeká, kdy se objeví Styx*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 09 úno 2014 20:55

+ve smluvenou hodinu se po letištní ploše přibližuje pomalu jedoucí auto:) a když opatrně zastaví, vystoupí z něj Styx+ Dobrý den, Mercy +přistoupí k ní a kývne k autu+ Jeden můj kolega měl tolik odvahy, že mi půjčil svoje auto. Dovezl mně sem a zatímco se tady budu učit řídit, dá si v letištní hale kávu...dvě... tři +pokrčí s úsměvem rameny+ Ten kousek sem jsem se snažila dojet sama. Tak vás nebudu zdržovat a pustíme se do toho. A říkejte mi Styx, prosím +podá jí ruku+ Pěkný vůz mimochodem +koukne na jejího miláčka+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 10 úno 2014 10:01

*zrovna sedí na kapotě a dopíjí kafe, když si všimne sunoucího se auta :) seskočí dolů a podá ji ruku* Tak doufejme, že to přežije...dělají tady docela smrťáky...asi potřebujou zvýšit obrat v byznysu...*usměje se* Fajn, Styx...díky...to je ta moje slabost pro VW.*uculí se a protáhne*tak půjdeme na to... nastavila jsem zatím na dráze nějaké kužely...uvidíme, jak to pak půjde...ale nejdřív zkusíme úplně základy, rozjíždění, řazení...a tak. Jestli vyhovuje?*zastaví se na půli cesty u auta*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 10 úno 2014 11:19

Taky doufám, že to přežije. Kdo by mně odsud pak odvezl? +zatváří se, že to je jediný důvod, proč jí záleží na tom, aby to její kolega přežil:)+ Nebo myslíte, že odsud odjedu už pak sama? +zavtipkuje s úsměvem+ Výborně, tak jdeme na to +sedne si zpátky do auta, počká, až si Mercy nastoupí do sedadla smrti, v tomto případě doslova:D, a pak nastartuje a pomalu se rozjede, no spíš poskočí:)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 11 úno 2014 09:54

Tak snad nebudou ztráty na životech.*zasměje se a hrdinsky si sedne a připoutá se. Vzápětí poposkočí* Moc spěcháte...přidat plyn..pouštět spojku a hlídat, kdy zabere a pak teprve pustit...poslouchejte motor, ono to hodně napoví...*vysvětluje a postupně to zkouší, až se Styx povede rozjíždět docela plynule* bezvadne...a teď přeřadit výš....To taky poznáte i podle zvuku...a nebo tady v otáčkoměru...*ukáže na budík vedle rychlosti zatímco krouží po letištní dráze*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 11 úno 2014 11:48

Jsem trochu nervózní +zhluboka se nadechne, soustředí se na detaily podle jejích instrukcí a rozjede se, tentokrát plynule. Zkusí to ještě několikrát a postupně se do toho dostane, takže po chvíli už neskáče jako zajíc, ale jede jako šnek:)+ Trochu zrychlím +radši předem upozorní, aby se Mercy včas něčeho chytla a šlápne na plyn, což jí na této velké, prázdné ploše nedělá tak velký problém. Rozjede to a pak přeřadí na vyšší stupeň, přejede vyhrazenou plochu a obloukem se zase vrací zpátky+ Tady to docela jde, když tady není žádné jiné auto, sloup, člověk +ušklíbne se a udělá další kolečko kolem letiště+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 11 úno 2014 12:25

*nechá ji chvíli kroužit a zkoušet si to řazení* jo..tohle by už šlo...*uculí se* tak zkusíme trošku...ztížit situaci...támhle jsou rozestavěné kužele...*ukáže rukou*zkuste mezi nimi slalom...dala jsem je pro začátek dost daleko od sebe, tak uvidíme, jak to půjde.
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 11 úno 2014 13:02

Díky +usměje se potěšeně za tu pochvalu a je ráda, že jí to už trochu jde. Koukne na ty kužele, přikývne, pak si najede proti nim a rozjede se. Jede docela pomalu, jak jí ještě dělá trochu potíže točit střídavě volantem na obě strany a shodí jeden nebo dva kužele. Při třetím opakování už to ale má tak trochu vychytané a zvládne to mnohem rychleji a navíc všechny kužele stojí na svém místě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 12 úno 2014 10:57

*občas vyskočí a postaví kužele...když je zvládne dobře objet, dá je mnohem blíž k sobě, do takové ohrádky* tak si vyzkoušíme zacouvat...*uculí se* jak s prostorovou představivostí?*koukne na ni* důležité je si uvědomit, kdy začít točit a kam...
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Další

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron