Soukromé letiště Guns´n Coffins

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 12 úno 2014 11:59

+protočí oči+ Couvání mi moc nejde +mně taky ne:)+ Představivost mám dobrou, jak na co +uculí se, ale najede si zadkem k ohrádce a pomalu začne do ní couvat. Při prvním shodí nejmíň polovinu kuželů, ale opakuje to ještě několikrát a Mercy zpočátku nedělá nic jiného, než zvedá kužely. Půl hodiny si to tam nacvičuje, dokud jí to nejde bez povalení překážky. Pak si ještě několikrát zkusí bezchybné zacouvání, než je spokojená sama se sebou+ Uf, tak tohle mi tedy dalo zabrat +odfrkne si jak po nějakém vrcholovém sportovním výkonu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 12 úno 2014 12:38

(lach, mě nevadí, líp se mi rozjíždí dozadu než dopředu :D)

*se ke konci už jen vozí, tak se uculí* jo, to teda...to je tělocvik...*směje se a větrá triko* ale myslím, že dobrý...dokonce hodně dobrý...no...zatáčet umíte, couvat a parkovat umíte...řadit není problém...no, tak nějakou krizovku? Co dělat když auto chytne smyk nebo tak? Nebo toho je na dnešek už dost...*koukne na ni, jestli jí ještě neupadly ruce z toho kroucení volantem*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 12 úno 2014 13:10

(mně taky jde dobře rozjíždění dozadu, hlavně do kopce na zelenou:D)

Díky, to jsem opravdu ráda +potěší ji to+ Krizovku? No tak proč ne... dokud jsem v ráži +uculí se a položí ruce na volant+ Při té rychlosti, jakou jsem sem přijela, bych asi těžko nějaký smyk dostala +zasměje se tomu, co tady ještě před dvěma hodinami předváděla+ Takže jak se takový smyk chytá? +uděláme to najednou, ať tady nejsme věčně;)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 12 úno 2014 16:49

(:D:D jo, to úplně nejlíp...a nejčastěji, když za tebou někdo stojí a pěkně natěsno:D)

Fajn...*zase se připoutá* tamhle je kaluž...tam to bude klouzat hezky...*ukáže na dráhu o kus dál a poradí, jak tam vlítnout a co dělat, kam točit, když má motor vzadu a když vpředu....a o chvíli pozdějc už skřípou penumatiky a točí se tam jak káča*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 12 úno 2014 18:02

+poslouchá pozorně její rady+ Nevím, jestli se mi tohle všechno vybaví v okamžiku smyku +uculí se, ale pak se soustředí, pohledem hypnotizuje kaluž a pak prudce vyrazí proti ni. Když auto dostane smyk, Styx nezvládne řízení a otočí se s autem do boku a jediné, co jí blýskne hlavou, že má točit volantem na druhou stranu, což udělá a vůz se jí po chvíli nakonec povede ovládnout a dostat zpátky do směru. Prudce šlápne na brzdu a zastaví. Chvilku jen zírá před sebe a pevně svírá volant+ Být to někde na silnici, teď jsem ve škarpě.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 13 úno 2014 16:07

No...*oklepe se a srovná se* to chce cvik...*uculí se*zas tak jednoduché to řízení být nemůže...no, já myslím, že pro základ stačilo...a na ty vychytávky se klidně můžeme domluvit na nějakém pokráčku...*lehce pokrčí rameny, že to je na ní*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 13 úno 2014 19:40

+vyleze z auta a s úlevou se protáhne+ Jasně, ani jsem nečekala, že by se mi to povedlo hned napoprvé. To, kvůli čemu jsem hlavně přišla, jsem snad zvládla docela obstojně...? +koukne zkoumavě na ni, jestli je stejného názoru+ ...a o to mi šlo, naučit se řídit tak, abych mohla do ulic. Vypilovávat techniku můžeme pak kdykoliv, jak budete mít na mě čas +podá jí ruku+ Díky moc za váš čas a hlavně trpělivost, Mercy +usměje se na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 13 úno 2014 20:05

Jo, do ulic bych vás klidně pustila...ale bacha, šílenci jsou všude...a pozor na zvířátka na cestě.*dodá ještě trochu nesouvisle* není zač...však se ozvěte...víte, kde mě najít.*usměje se a potřese jí rukou, má docela stisk. A jde sbalit kužely, pak nasedne do rabbitka a vyrazí zpátky do dílny*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Styx Lupin » 13 úno 2014 20:31

Tak když to říkáte vy, tak už nemám obavy, že bych to v ulicích nezvládla +uculí se na ni spokojeně+ Teď na delší dobu odjíždím, ale pak se vám určitě ozvu +nasedne do auta, ještě stáhne okénko a podá jí vizitku+ Pošlete mi sem účet, prosím, a díky +usměje se, pak nastartuje a s kvílením pneumatik se rozjede směrem k letištní budově pro svého kolegu. Na první pohled je znát ten obrovský pokrok v řízení a za jízdy ještě zamává Mercy rukou na rozloučenou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Soukromé letiště Guns´n Coffins

Příspěvekod Mercy Thompson » 14 úno 2014 17:35

*vezme si vizitku, ještě jí mávne a zmizí v prachu*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron