Střešní byt - pokoj Payne

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 09 dub 2018 22:03

jo, já ti to všechno vysvětlím. +uculí se a už si to plánuje. Pak pocítí drobný píchnutí viny, protože tohle plánoval kdysi se svýma mladšíma sourozencema, a už se k tomu nedostal+ No, nejsem si jistej, jak to přesně je. ale tipuju, že nějaký omezení bude. +usměje se+ No, možná jo. +přikývne úplně vážně+ Já mám taky jedny falešný, na cizí identitu, kdyby bylo potřeba. nemám je teda tady, ale nosím je do akce. +uculí se+ Je mi jednadvacet, kdybys chtěla pozvat na drink. +mrkne na ni vesele+ Joo? +uculí se+ no uvidíme, uvidíme. +zasměje se+ tak si zajdem někam na jídlo, a pak třeba na black panthera? +navrhne, ne že by se mu chtělo nějak zvlášt oblíkat, ale chce ji taky někam vzít, když už jsou zase spolu+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 09 dub 2018 22:18

Těším se. +usměje se a líbne ho na rty+ Hmm, vlastně když o tom tak přemýšlím, je možný, že už taky nějaký mám, akorát mi je Bí zatím nedala. +zamračí se, ale ne že by tak úplně netušila, proč jí je nedala a neřekla jí o tom:D+ No neříkej, tak to by taky bylo potřeba někdy využít. +zasměje se na to pozvání na drink+ To zní skvěle. Vlastně jsem si teď uvědomila, že mám hlad, že bych snědla mamuta. +zasměje se a narozdíl od něj hned vstane a začne se oblíkat a stydí se jen úplně maličko:D Nijak extra outfit neřeší, vezme si oblíbený černý džíny a k tomu svoje nejoblíbenější triko - bílý, s potiskem krve po celém jednom boku a nápisem na hrudi "Jen klid, není moje.":D Bejt roztomilá za každou cenu, rozhodně:D Pak vběhne ještě do koupelny, bleskově si jen obtáhne oči černou tužkou, na rty trochu lesku a během pěti minut je zpátky+ Tak já jsem ready. +zazubí se na něj+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 09 dub 2018 22:30

Možná ví, co bys s nima vyváděla. +zazubí se, ale jen si jí dobírá+ super, na co máš chuť? +usměje se, a na chvilku má pocit, že by se neměl dívat, když se oblíká, ale pak mu dojde, že se vlastně dívat smí, tak se dívá a děsně se culí. Pak teda vstane taky a obleče se, před zrcadlem si prohrábne vlasy na Jadea, a je hotovej+ Super. +přehodí si přes ramena bundu+ Můžem si taky zajít třeba zatancovat, jestli chceš. +usměje se, když čeká, až zamkne Guns+ Přišlo mi, že tě to na tý párty celkem bavilo. +uculí se mnohoznačně+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 09 dub 2018 23:00

Jo, to je dost možný. +přizná s úšklebkem, ale asi ji to doopravdy netrápí:D+ Hmm myslím, že bych si dala něco z indický kuchyně. +rozhodne se po chvíli+ Noo...to bavilo. +souhlasí a zatímco koduje poslední dveře, loupne po něm pohledem+ Hlavně proto, že mi přišlo, že se ti to docela líbí. +uculí se podobně mnohoznačně a obejme ho kolem pasu+ Tak vzhůru do víru velkoměsta. +zahlásí a ještě ho krátce líbne na rty, čistě proto, že chce a může:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 22 dub 2018 15:13

+zavře za sebou dveře a na chvíli se o ně opře. Tak nakonec se všechno přece jen pořádně posralo. Čekala, že jí to asi neprojde jen tak, ale dva měsíce! To bude peklo. Pohled jí padne na notebook na její posteli, kam ho Dean položil než vyrazili do města. Kdo by to čekal, že tak skvěle rozjetý večer skončí takhle. Povzdechne si, vejde do koupelny a dá si rychlou sprchu, převlékne se a zaleze do postele. Chvilku přemýšlí, že napíše Deanovi, ale nějak neví, co by napsala. A navíc jí v hlavně pořád zní Beccyina věta o tom, že mu Jade vyčte, že tam zůstal s ní. A tak nakonec jen položí notebook na stolek, zhasne a pokusí se usnout. Ale trvá dlouho, než spánek přijde před očima se jí stále střídají záblesky všeho, co se stalo, od večeře, přes zatčení, po tu úžasnou chvíli tady u nich...než se vrátili ti dva. Pak to šlo všechno do kytek. Rychle od sebe odežene představu Bí a Jadea...spolu...na tohle teda rozhodně myslet nechce. Otočí se na druhou stranu a pevně zavře oči, ale usnout se jí povede až když úsvit za okny pomalu rozpustí tmu a i potom ji pronásledují zmatené, divoké a zneklidňující sny...+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 10 kvě 2018 21:01

+vrátí se domů s nepatrně lepší náladou než v uplynulých dnech. Vejde do svého pokoje a plácne sebou na postel a ještě si to celé v hlavě přehraje a je se sebou opravdu spokojená. Je ráda, že se rozhodla řešit to bez krve, vlastně si myslí, že tohle Crystal vyděsilo víc, než kdyby jí prostě rozbila hubu. Je si jistá, že minimálně na nějakou dobu dá Deanovi určitě pokoj. Na to, aby toho nechala už jednou provždy je bohužel moc pitomá a přesvědčená o svý naprostý neodolatelnosti. Ušklíbne se, když si vybaví její výraz, když jí hodila mobil a trochu ji zamrzí, že neuvidí, jak se bude tvářit, až najde ty fotky. Ale člověk asi fakt nemůže mít všechno. Nakonec si k sobě přitáhne notebook a rozhodne se začít další lov. Pravda je, že ji ani nenapadlo, že by s tím opravdu přestala. A nad tím, co by dělala, kdyby jí Dean opravdu dal nějaké takové ultimátum, odmítla byť jen přemýšlet+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 12 kvě 2018 00:39

+když se vrátí z akce domů, osprchuje se, oblečení hodí do prádla, vyčistí si zbraně, a lehnce si do postele, ale mozek mu pořád pracuje naplno a nechce se mu usnout, a tak trochu pochopí, proč Jade chodívá po akcích někdy ven, aby vypustil přebytečnej adrenalin, jenže bez Payne se mu nikam nechce. Vlastně na ni teď nemůže přestat myslet, a pořád se mu vrací ten moment, ten pocit, kdy zabořil nůž Charlesovi do těla jako do másla. Nakonec se natáhne po mobilu+ Můžu udělat něco pro to, abys to dělat nemusela? napíše jí prostě jen, a začne to zase mazat, jako tisíckrát předtím, když začal zprávu pro ni a nikdy ji neodeslal, ale tentokrát se zarazí, větu dokončí, a odešle ji. Už delší dobu přemejšlí nad tím, co by byl ochotnej udělat, aby jí nějak pomohl, jestli to, co mu předložil Jade, vážně byla pravda... třeba by jí mohl pomoct se někam přesměrovat. Doprdele, určitě by se dokázal naučit ji třeba zmlátit v posteli, kdyby na to přišlo, i když je z tý představy poněkud nervózní+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 12 kvě 2018 15:01

+ve svém pokoji se pomalu odzbrojí, pečlivě zbraň zkontroluje, zajistí a položí si ji na noční stolek. Pak se svlékne a jde si dát rychlou sprchu, touží už opravdu jen po tom, zalézt do postele a spát. Pomyslí na Deana a bolestivé bodnutí u srdce jí připomene, že mu nemůže napsat a říct mu o tom všem. S vlasy ještě vlhkými ze sprchy si vleze do postele, notebooku si už nevšímá, ale vezme si mobil a když uvidí příchozí zprávu, srdce jakoby se jí na okamžik zastavilo a pak se rozběhlo přímo zběsilým tempem. Otevře ji a pak zírá na tu jedinou větu a z hlavy jakoby se jí všechno ostatní vykouřilo a zůstala jen ta jediná věta, která na ni křičí, doráží, nutí ji přemýšlet, ale zároveň odpověď zná a ví, že právě to Dean určitě slyšet nechce. Dlouhé minuty váhá, zírá na prázdné okýnko odpovědi a nemá nejmenší tušení, co napsat. Nechce to celé zazdít úplně, víc než cokoliv jiného nechce Deana ztratit, ale ví, že přinejmenším prozatím se nechce vzdát ani toho, co dělá. I když po dnešku už ví, že jednou to určitě bude muset udělat. A tak se nakonec rozhodne napsat to, co bylo první, co ji napadlo+ Mrzí mě, že ti asi nemůžu dát odpověď, kterou bys chtěl slyšet. Miluju tě. P. +a s pocitem, že to nejspíš ještě zhoršila, zprávu odešle. Vypne si vyzvánění, protože má trochu strach z případné odpovědi a ví, že by čekala na zvuk příchozí zprávy a nedokázala by usnout. Odloží mobil na stolek vedle zbraně, otočí se na druhý bok a po chvíli konečně usne+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 12 kvě 2018 16:57

+jemu se spánek docela dlouho vyhýbá, pořád se převaluje a trochu obezřetně čeká na tu chvíli, kdy mu to všechno dojde, a něco se v něm pohne, ale pořád to nepřichází. Zabil jsi člověka, schválně a chladnokrevně.Popravdě ho trochu děsí, že pořád nepřišly žádný výčitky, ani nijak vyloženě negativní pocit. přehrává si pořád dokola to, co se stalo, a napadne ho pár věcí, který mohl udělat líp, aspoň by se vyhnul tý řezný ráně, která ho teď už vyčištěná pořád slabě pálí na paži... ale v základu je se sebou spokojenej. a Jade byl taky, i když to neřekl nahlas. Už to dokáže poznat v jeho pohledech a úšklebcích. Moc rád by napsal Payne, co všechno dneska zažil, ale je mu jasný, že by to teď nejspíš neocenila. Dlouho neodpovídá a navíc je už pěknejch pár hodin offline. Napadne ho, jestli je zrovna teď sama venku a loví nějakýho úchyla, a má pocit, že se z toho vědomí zblázní. Než se mu v hlavě ale stihne rozvinout pořádně peprná teorie o tom, jak ji někde v uličce někdo ubije k smrti, pípne mu mobil a vyruší ho. Civí na její jméno na displeji a chvilku váhá palcem nad tlačítkem, má trochu strach zprávu rozkliknout, a když to konečně udělá, žaludek se mu nepříjemně stáhne. Hlavou mu proletí sto odpovědí, od jízlivejch až po prosebný, ale nevyťuká žádnou z nich. Nakonec napíše jen Já tebe. a odešle to, protože přes to všechno má pocit, že by to měla vědět. Odloží mobil, protože tuší, že na to už žádná odpověď nedorazí, míč je evidentně na jeho hřišti, a on netuší, co s ním udělá. Teď je mu ale jasný, že má v podstatě dvě možnosti - rozejít se nadobro, nebo to překousnout, protože ona toho evidentně nenechá+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 03 čer 2018 22:41

Dean píše:Jasně že jo. +uculí se na ni+ já ti nechci připomínat ty špatný věci, nebo tak. +koukne na ni trochu vážnějc+ Ale... nechci abys zapomněla na ty pěkný. A kdo jsi byla. +pousměje se, zatímco se oblíká+ Ale nemusíš pracovat. Zdědil jsem docela dost peněz, naši hodně našetřili... a mám dobrej plat. Chci abys pracovala proto, že tě to baví, ne proto, že musíš. +usměje se, a připadá si strašně dospěle, když to řekne, protože ho vždycky učili, že se musí dokázat postarat o rodinu+ Tak se to naučíme spolu. +uculí se na ni, po očku kouká, jak se zase ozbrojuje, a přijde mu to úúúúplně malinko sexy, zastrčí si mobil do kapsy a přemístí je do Guns+


Nepřipomínáš mi je. Spíš naopak. +usměje se na něj měkkce+ Kdo jsem byla...+opakuje po něm pak tiše a zadívá se mu do očí+ To už ale není důležitý. Tehdy jsem byla Saffíja a ta je mrtvá. +pokrčí lehce rameny, už ji nebolí o tom mluvit, jakoby tím, že mu pověděla o dni, kdy ji Bí zachránila, zlomila nějakou kletbu, osvobodila se poodruhé+ Vážně? Tak já chodím s boháčem? +zvedne obočí a uculí se rozpustile+ Dobře, tak budu pracovat, protože mě to baví a všechny svoje peníze utratím. Pravděpodobně v Guns. +v očích jí vesele zajiskří+ Dobře, myslím, že to bude legrace. +zamrká na něj, zastrčí si zbraň podpažního pouzdra, pak k němu přistoupí, obejme a penvě se ho chytne. Když se objeví kousek od Guns, provede je všema bezpečnostníma dveřma a tou hromadou kódů a pak jsou konečně v bytě, který opravdu vypadá nedotčeně+ Nemáš hlad? Nebo jen něco k pití? +nabídne mu hned a napadne ji, jaký to asi bude, bydlet spolu. Maličko se nad tou představou usměje a uvědomí si, že se na to opravdu těší+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron