Střešní byt - pokoj Payne

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 15 čer 2018 21:45

já myslím, že... +odmlčí se na chvilku, aby to líp zformuloval, a zatím čeká, až jim odemkne+ no, že není dobrý to v sobě úplně zabít a potlačit. Jasně, už je to pryč, ale pořád nás to ovlivnilo. Jaký jsme tenkrát byli. +pousměje se+ No, tak zas tak bohatej nejsem. +uculí se+ Ale můžem si dovolit žít sami. A Jade platí slušně... +pokrčí rameny+ Tak jo. +zasměje se+ To budeme asi potřebovat taky trezor na zbraně... +zamyslí se nad tím a přijde mu pěkný mít takovýhle starosti+ No... +poznamená a provinile se usměje, když mu zakručí v žaludku. Je mu sedmnáct, má vždycky hlad:D+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 15 čer 2018 23:59

Jo, trochu asi jo. Máš pravdu. +usměje se zamyšleně a zavře za nima+ Jo, to asi budeme. +přikývne na ten trezor a přijde jí to děsně dospělý a ta představa se jí líbí čím dál víc.+ Je mi to jasný...+zasměje se, když mu zakručí v břiše+ Tak já něco donesu. +usměje se a jde do kuchyně a za chvíli se vrátí s božsky vonícím talířem, nejspíš zas něco z jejích kulinářských výstřelků, alá mísení americký a blízkovýchodní kuchyně:D donese jim taky pití, nějaký nealko a z malé domácí vinotéky vzala i lahev velmi kvalitního vína. Bí stejně pije hlavně whiskey a absinth a cokoliv, co má víc jak šedesát "voltů":D Rozloží to tam na stolek, nacpe tam i nějaký mističky s oříškama, chipsama, pistáciema a prostě zásobený jsou slušně:D+ Tak dobrou chuť. +popřeje mu s úsměvem a sama se pustí do své porce, která je tak poloviční než ta jeho:D+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 16 čer 2018 23:56

třeba si pořídíme motorku. +uculí se děsně moc, zas tak úplně dospělej ještě není :D+ chceš něco pomoct? +nabídne se, ale vidí, že to má docela pod kontrolou, tak se do toho nemíchá+ Já to otevřu. +popadne láhev vína, sice s tím nemá moc zkušenosti, ale tuší, že by to měl jako kluk udělat. Když to zvládnul v parku klíčema, otvírákem to nemůže bejt těžší, no ne? Chvilku se na tom vzpíná, ale nakonec se mu to povede, a ani nerozdrobí korek do vína, nebo aspoň ne moc, a vítězoslavně jí skleničku nalije, a pustí se do jídla+ To je boží. +uculí se s plnou pusou a během chvilky svůj talíř vyluxuje. Mezi soustama mlčí, ale očividně přemejšlí, protože když už mu zbývá jen pár lžic, zamyšleně na ni koukne+ Ty to neděláš jen proto, že musíš, že ne? Baví tě to. +řekne lehce, nebo se aspoň snaží, aby to tak znělo+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 17 čer 2018 01:51

To je úplně skvělej nápad. +uculí se a v očích jí zajiskří. Asi už je vidí při divoký noční jízdě New Yorkem:D+ Díky. +uculí se polichoceně, když jí pochválí jídlo; přece jen se jí dostalo dost klasické výchovy, takže má prostě radost, když i tuhle její schopnost někdo ocení:D Dojí chvilku před ním, odloží příbor a vezme si sklelničku s vínem a usadí se na gauči a tak trochu nějakou takovou otázku čeká, nemá úplně pocit, že by tuhe záležitost uzavřeli. Několik dlouhých vteřin neříká nic, pohrává si se skleničkou a dívá se na rudé odlesky, které hází. Vlastně si musí přiznat, že má trochu strach odpovědět, nechce zas vidět odsouzení v jeho očích; nechce ho ztratit. Ale zároveň mu už nechce lhát a tak se nadechne, vzhlédne a zadívá se mu do očí.+ Jo...+řekne tiše, ale pevně, aniž by se jí zachvěl hlas+ Nechci ti už lhát, ale...+odmlčí se a potřese hlavou, protože vlastně neví, co na to má říct. Baví ji zabíjet. Co by taky na tohle šlo říct? Znovu se zadívá do svý skleničky, protože má prostě strach z toho, co by mohla vidět.+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 21 čer 2018 00:08

já jiný ani nemám. +zazubí se, a zmizí to v něm pěkně rychle, rozhodně se neupejpá a následuje to hrstí oříšků, který zamyšleně chřoupe, když ona odpovídá. A chřoupe a chřoupe, až má z oříšků burákový máslo, aby získal trochu času. :D + Hm. +přikývne pak, protože to vlastně tak trochu tušil. Asi by to došlo každýmu, kdo by ji přitom viděl+ A... +odkašle si trochu+ kdy jdeš příště? +zeptá se lehce, možná až trochu moc lehce, ale nedá se mu upřít, že se snaží :D+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 21 čer 2018 22:13

Tak to je taky pravda. +uculí se; trochu nejistě sleduje jeho výraz a ta neutrální reakce tu nejistotu vlastně jen prohloubí. Co sakra znamená "hmm"?!:D+ No...+trochu překvapeně zamrká+ Za pár dní. Maximálně týden. +zadívá se na něj pátravě, ale pak usoudí, že asi je potřeba vzít to víc zpříma:D+ Deane...+osloví ho tiše, výraz má vážný a trochu opatrný a nejistý, přece jen pořád tak úplně neví, co se z toho ještě může vyvinout+ jestli se mě chceš na něco zeptat. Na cokoliv...můžeš, víš to, že jo? +usměje se slabě+ Nechci, aby mezi náma zase vyrostla zas taková zeď, jako...posledně. Nebo spíš, aby se ještě zvětšila...+opravíí se trochu smutně, protože je jí jasný, že úplně v pohodě to mezi nima ještě není+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 22 čer 2018 17:12

Aha. +přikývne a napije se+ Tak jo. +dodá a koukne do svojí skleničky+ Jo... jo, já vím. +povzdychne si a přejede si rukou přes obličej+ Já taky ne. Jen mi to prostě... nejde tak rychle. Dej mi čas, jo? +pousměje se, natáhne ruku, a obejme ji kolem ramen+ No, a... pořád si myslím, že bys jí to měla říct. +pokrčí trochu rameny. teda ramenem, aby jí nedal do brady :D+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 28 čer 2018 22:02

Ten máš. Kolik jen budeš potřebovat...+pousměje se trochu nejistě, ale když natáhne ruku, přitulí se k němu a nechá se obejmout+ Jo, já vím. Asi bych měla. +povzdechne si trochu odevzdaně+ Řeknu jí to. Až se vrátí...+slíbí a moc se na to teda netěší+ Chceš tu zůstat přes noc? Nebo půjdeš domů? +koukne na něj tázavě+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Dean » 30 čer 2018 20:27

možná radši počkej na zítra, na lepší rozpoložení. +uculí se+ Já... myslím, že bych se měl vrátit. +kousne se do rtu+ Nevím, kdy Jade přijde, ale měl bych dorazit dřív. Nechci, aby si myslel, že se vyhejbám trestu. +pousměje se a tváří se, že si z toho nic nedělá, ale trochu to v něm popravdě hlodá, a má z toho obavu. Ale nehodlá to dát najevo před ní, už tak má dost výčitek svědomí+
Uživatelský avatar
Dean
 
Příspěvky: 507
Registrován: 14 bře 2016 19:33

Re: Střešní byt - pokoj Payne

Příspěvekod Payne » 07 črc 2018 01:16

Jo, možná. Uvidím, v jaký přijde náladě. +ušklíbne se+ No jo, to je fakt. +zadívá se do svý skleničky a kousne se do rtu+ Jestli se zas dva měsíce neuvidíme, tak se zblázním...+zahučí pak tlumeně+ Možná radši běž, ať to není ještě horší, než už to je...+povzdechne si; sice ani trochu nechce, aby odcházel, ale je jí jasný, že musí+ V tuhle chvíli zní to společný bydlení ještě líp. +koukne na něj a pousměje se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron