Město

Moderátoři: Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Město

Příspěvekod Butch » 07 lis 2018 21:20

+Chvilku se pase na jejích pochybách+. proboha ženská, to není zatykač na tvou palici. +zasměje se, zavrtí hlavou a upije piva.+ Je to... Všechno nejlepší k tvým narozeninám +vychrlí to na ni nakonec.+ Vishous... +polkne trochu, protože není dne, kdy by mu jeho kámoš a ten nejvěší parchant pod sluncem nechyběl.+ Vishous ti uzavřel svěřeneckej fond... +začne jí to pomalu vysvětlovat.+ Nevěděl jsem o tom. Vlastně nikdo krom Saxtona +zamumlá.+ No prostě, zdá se že se V. chtěl postarat o to, aby ti nikdy nechyběl dostatek prostředků, ať už se chystáš dělat cokoliv. +čeká jestli teď už do toho nakoukne, on to neotvíral, ale když mu Saxton pod nátlakem pověděl kolik nul ten účet v bance má, málem mu spadla brada. A to je zatraceně co říct.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Město

Příspěvekod Payne » 07 lis 2018 21:50

No..nebylo by to až tak nepravděpodobný...+konstatuje ten zatykač, ale dál to radši nerozvádí:D Ale když řekne, že to je k jejím narozkám, nadechne se, otevře pusu, aby něco řekla, ale naprosto jí došla slova a tak neřekne nic. A když navíc vysloví Vishousovo jméno, udělá se jí v krku nepříjemný knedlík, který nepustí ven ani hlásku. Místo toho sklopí poněkud pálící oči k obálce a jemně přes ni přejede prsty. Nakonec se odhodlá, otevře ji a rychle přelétne papír očima. Chvilku se to snaží strávit, vymrká z očí slzy a pak vzhlédne k Butchovi+ To je...já...nevím, co říct. +dostane ze sebe nakonec trochu přiškrceně a pokusí se o úsměv+ Dala bych tohle všechno i víc, kdyby ho to vrátilo zpátky...+řekne po chvíli a znovu sklopí oči k papíru+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Město

Příspěvekod Butch » 07 lis 2018 22:01

+jen nad tou poznámku pozvedne obočí, toho policajta v sobě asi nikdy nezapře.+ Prostě si to vem kotě +zahuhle, je z toho trochu... dobře trochu hodně na měkko. Ale když pak řekne že by to všechno...+ Jo, +vysouká ze sebe přes to stažený hrdlo.+ Já vím, +položí tu svou tlapu na její útlé ramínko a stiskne ho.+ Věř mi, to mi všichni. Chybí nám, parchant. +ušklíbne se a trochu si odkašle.+ No ehm, mám pro tebe ještě něco. Vydrž chvilku, zajdu nám pro pivo. +Na to se zvedne, a za chvilku se vrátí, potřeboval se dát dohromady, protože to co přijde teď, je oproti tomu atomovka...+ Výslovně si přál, abych ti dal tohle, kdyby náhodou někdy... +vytáhne štíhlou ne moc velkou obdelníkovou krabici v hedvábném papíře.+ Možná budou pro tvou ruku moc velké, přece jen měl tlapy skoro jako já, ale... myslím, že si na ně zvykneš. +Dívá se na ni, když jí to předává a myslí si, že říkat co je uvnitř ani nemusí.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Město

Příspěvekod Payne » 07 lis 2018 22:26

+neříká radši vůbec nic, hlavně proto, že ani nemůže+ Jo. +zašeptá jenom a zatímco je pryč, snaží se trochu posbírat. Jenže když se vrátí a ona uvidí tu krabici, ví to, ví co to je a ani to nemusí otvírat a ví jistě, že tohle už nedá. Nechá krabici ležet na stole před sebou a dívá se na ni trochu jakoby měla vybuchnout+ Butchi...co mi to děláš...+potřese hlavou a nesebere dost odvahy na to, aby to otevřela.+ Děkuju. +vstane a prostě ho obejme. Vypadá to sice divně, když mu sahá tak po prsa, ale kašle na to+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Město

Příspěvekod Butch » 07 lis 2018 22:46

+provinile se na ni podívá+ hele, promiň kotě +stáhne si kšiltovku víc do čela, aby nebylo vidět, že má v očích slzy. Jo, on, velkej drsnej Butch, je na hadra.+ No tak, +sevře ji pevně v náručí a drží ji zatraceně dlouho, až se uklidní natolik, aby byl schopnej ji pustit.+ Nemáš zač, chápej, já jsem musel... +řekne naprosto vážně, protože to prostě slíbil+. Hele ehm, takže když už tohle máme za sebou +mávne nad tím balíkem rukou a Josie jim prozřetelně donese další pivo.+ chápu to tak, že jste se s Beccou přestěhovali do NY? jo?
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Město

Příspěvekod Payne » 07 lis 2018 22:53

Jo, já vím, že jo. +usměje se chápavě a když si sedne zpátky, pohladí hedvábí, kterým je krabice zabalená+ Jo, chápeš to dobře. +přikývne a napije se+ Bí nedokázala dál bydlet ani v Dublinu, ani ve Skotsku. A do Finska se nechtělo mně. +ušklíbne se+ Tak nám koupila byt na Manhattanu. +zajiskří jí v očích a už vypadá, že se trochu víc srovnala+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Město

Příspěvekod Butch » 08 lis 2018 08:51

Jo, +lokne si+. to celkem chápu. +pousměje se.+ To je fajn, mít tě...vás +opraví se+ tak blízko. Poslyš, za tohle mě Wrath pravděpodobně roztrhne holýma rukama vejpůl, ale už jsem se rozhodl. +Má tvrdej neprostupnej výraz.+ Tady máš číslo na mě, a na bloncku +dá jí papírek se dvěmi čísly.+ Kdyby... kdyby se ti někdy něco kardinálně posralo, tak nám zavolej jo? Nebo Becca +přikývne, protože je to prostě správný.+ Když jste odjely, tak rychle, neměli jsme ani čas.... prostě jo. Zavolej
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Město

Příspěvekod Payne » 08 lis 2018 18:51

Jo, taky jsem ráda. +usměje se trochu a zvědavě se na něj zadívá, s čím ještě přijde+ Dobře, díky. +vezme si papírek s čísly a vzhlédne k němu+ Taková záloha se může vždycky hodit. +pousměje se a docela ji to dostalo, protože ví, že Butchův vztah k Beccy byl přinejmenším chladný. O to víc, si tohodle gesta váží+ A víš, že tohle platí oběma směry, že jo? +nakloní hlavu lehce nastranu a pousměje se+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

Re: Město

Příspěvekod Butch » 08 lis 2018 19:19

+zavrtí hlavou.+ Vážně, věř mi, až budu potřebovat toho zmetka Axe zavolám jen a jen tobě +zvedne koutek v pokřiveném úsměvu, pořád si pamatuje jak ho dostala na lopatky, a on taky :P+ Ty Payne, +koukne na ni tím svým pohledem.+ Co kdybysme spolu jednou týdně zašli někam na pivo, hm? +Butch pravděpodobně trpí trochu výčitkami, že jim nedal moc šance, když Vishous žil. Jo pocit provinilosti je fakt svinstvo.+ Nebo bys třeba mohla chtít trénovat s někým +pokrčí rameny, jo, vlastně by ji klidně zařadil do výcviku, má takový dojem, že by těm jejich modelům a primadonám natrhla prdel.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Město

Příspěvekod Payne » 08 lis 2018 20:28

Bezva. Že pozdravuju. +uculí se rozpustile, taky si ho celkem pamatuje+ No jasně, to je skvělej nápad. A klidně můžeš někdy vzít i další brášky. Všechny ráda uvidím. +docela se jí ten nápad zalíbí. Vlastně docela dost, protože jí ta banda opravdu dost chybí. Pak na něj trochu překvapeně koukne. Co jí to tady vlastně nabízí? Práci? To těžko, i když je možná dobrá, na Smraďochy rozhodně nemá.+ To by bylo bezva, Butchi. Další sparing partner se vždycky hodí. Bí je sice super a to všechno, ale...znám ji. Dá se říct, že už dokážu trochu předvídat, co udělá...+přizná a pokrčí lehce rameny+ Takže když nebude nikomu vadit, když k vám občas zajde obyčejná holka z pouště, tak budu moc ráda. +usměje se na něj+
I'm not a victim. I'm a survivor.
Uživatelský avatar
Payne
 
Příspěvky: 658
Registrován: 14 bře 2016 20:35
Bydliště: New York city

PředchozíDalší

Zpět na Guns´n Coffins

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron