Dojo

Nechcete kupovat zajíce v pytli? vyzkoušejte si zbraň, než ji koupíte. Odborný dohled zaručen.

Moderátoři: Postrach, Manori, Rebecca Altamirano, Zbrojíř

Re: Dojo

Příspěvekod Styx Lupin » 24 lis 2013 19:27

+zapře ruce v bok a pozorně naslouchá jeho dlouhému proslovu, nepřerušuje ho, jen občas přikývne, že rozumí. Má k tomu sice pár poznámek a vysvětlení, proč udělala tohle a tamto, ale nakonec jí to přijde zbytečné, nepřišla s Postrachem diskutovat, ale něco se od něj naučit (a proto jsem smazala několikařádkový příspěvek:D). A to, co dnes udělala špatně, bude mít jako varování pro příště+ Uznávám, že jsem dnes chybovala. Mám se ještě hodně co učit +shrne to nakonec jen do dvou krátkých vět, kterými mu sebekriticky naznačí, že si je vědoma svých chyb, i toho, že musí na sobě ještě hodně makat+ Nechci být mrtvou legendou. Už ne. Chci pouze přežít v tomhle mizerném světě... kvůli lidem, které miluji +vysvětlí mu, proč tohle všechno dělá. Pak si vyslechne jeho návrh ohledně dalších lekcí a tréninků a málem jí spadne čelist. Zodpovědně se ale nad tím zamyslí, než mu odpoví+ Je to velice lákavá nabídka, i když... řekla bych... dost nebezpečná +uculí se, ví, co všechno Postrach dokáže+ Každopádně je to pro mě čest, žes mi to nabídl. Ale... +v tuto chvíli si ještě jaksi nedokáže představit, že by s ním bojovala naplno+ ...omlouvám se, své rozhodnutí ti hned neřeknu. Musím si to pořádně rozmyslet, jestli na to vůbec mám. Jak odvahu... +přizná se mu poctivě+ ...tak zdatnost.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dojo

Příspěvekod Postrach » 24 lis 2013 19:45

Pokud je to tak, pak se skutečně máš ještě co učit. *souhlasí* Není to o lákavé nabídce...není to ani o tom, že by ten kontaktní boj měl znamenat postup a lekce naopak stagnaci. Je to o stylu našich setkání. Ale máš pravdu v tom, pokud se rozhodneš pro cvičné souboje, bude to nebezpečné a ostřejší. *připustí s drobným úsměvem* Každopádně se nějakou dobu setkáváme a kdybych si myslel, že je to úplně nereálné, tak bych ti to nenabízel. Přesto, pokud si budu myslet, že to nezvládáš, ukončím to a vrátili bychom se k lekcím. Také se nemusíš bát, budu se držet na lidské hranici. Jedině tak by to celé mělo smysl.*kývne* klidně si to rozmysli a příště mi řekneš. Přeber si, co ses naučila, co podle svého svědomí ovládáš a podle toho se rozhodni.
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

Re: Dojo

Příspěvekod Styx Lupin » 24 lis 2013 20:56

Pro mně to lákavá nabídka je. Protože nikde se nenaučím tak bojovat jako s tebou. Tedy s výjimkou skutečného boje v terénu, ale tam je pokaždé velké riziko, že je to taky naposled. Což v soubojích s tebou – alespoň doufám – nehrozí +zasměje se rozverně+ Taky to musím probrat s Remusem, přece jen by měl vědět, kde trávím večery, po kterých přijdu domů samá modřina +uculí se pobaveně+ Bez jeho svolení do toho nepůjdu, takže i to bude mít vliv na mé rozhodnutí. Tak dohodnuto, promyslím si to a příště ti řeknu, jak jsem se rozhodla. Vlastně mně napadlo... co kdybych tě pozvala někdy na skleničku? Na Mýtinku třeba, a tam bychom to mimo jiné probrali? Takové malé přátelské posezení... tady v dojo jsme vždycky jenom v pracovním tělesném kontaktu... tedy ne že bych si stěžovala +uculí se na něj+

(heh, pozvání na skleničku krve, to zní brutálně:D)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dojo

Příspěvekod Postrach » 25 lis 2013 12:14

(to jo :D)

*kývne* to je fakt, navíc protivník není až tak ochotný ukazovat některé chvaty zpomaleně na požádání...*cukne koutky, zatímco odkládá nože* To prober, nerad bych, aby pak na mě šel...fakt nechci začít boje mezi upíry a dlaky...*směje se*hm...pracovní tělesný kontakt...*přebírá si to, jak to zní a snaží se tvářit vážně* vlastně, proč ne. Na Mýtince jsem nějakou dobu nebyl...chce to zkontrolovat, jestli něco nevyletělo do vzduchu zase...
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

Re: Dojo

Příspěvekod Styx Lupin » 25 lis 2013 22:14

+rozesměje se, když si představí, jak svému nepříteli říká – hele to bylo fakt dobrý, ukaž mi to ještě jednou:D+ No jako že někdy bych si chtěla s tebou jen tak pokecat... bez toho, abys se mnou praštil o zem, nebo mi chtěl vykloubit ruku +uculí se na něj vesele+ Skvělé, tak domluveno. Brzy se ti ozvu +sbalí si své věci do sportovní tašky+ A díky... za všechno +usměje se na něj mile, přátelsky ho obejme a opustí dojo+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dojo

Příspěvekod Postrach » 25 lis 2013 22:28

Praštit o zem..já, taková přátelská duše...*směje se tiše* Dobře...není zač. *kývne jí, schová nože, zamkne je, aby se k nim nedostal někdo nepovolaný a pak taky opustí dojo*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

Re: Dojo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 29 lis 2013 14:52

+a když už je tady, zamíří ze střelnice ještě i do doja, trochu si protáhnout svaly. Začne lehkým rozcvičením, ale postupně jsou její údery proti neviditelnému nepříteli stále tvrdší a agresivnější+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Dojo

Příspěvekod Styx Lupin » 20 zář 2014 23:37

+dojde si před misí do dojo zatrénovat, aby byla v dokonalé kondici a pak jde meditovat do zahrady+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Dojo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 bře 2016 01:11

+když ji sem Becca přemístí, chvilku to rozdýchává, ale už to není tak hrozný jako poprvé+
B: tak co, dobrý? +usměje se na ni+ Ta hlava tě nebolí? +kývne k modřině na čele+
P: Jo v pohodě. +postaví lahve s vodou ke zdi+ Ani ne, pokud se do toho nemlátím. +ušklíbne se a pak jen zavrtí hlavou, když Becca zvedne tázavě obočí+
B: Dobře, tak se nejdřív rozcvič, klasický kolečko, dvacet minut. Pak začneme. +přikývne a vyjde z doja+
P: +přikývne, že rozumí a začne. Rozhodně se nešetří a nefláká to. Po deseti minutách z ní začne slušně téct pot, ale je jí to jedno. Je rozhodnutá být nejlepší, lepší než všichni ostatní. Přestože je v týhle třídě jediný žák, se soutěživostí nemá problém. Soutěží sama se sebou a vzor ten nejlepší, jaký může mít. Beccu. Sedy-lehy, kliky, dřepy, výskoky. Pak základy kickboxu, vše v sérii po dvaceti cvicích a pak znovu. Když skončí, pot jí v potůčcích stéká po zádech; otře si obličej do ručníku a trochu se napije, ale jen tolik, aby zahnala sucho v hrdle. Pak se vrátí Becca.+
B: Výborně. +přikývne pochvalně a podá jí jakousi vyřezávanou krabičku+ Pojď sem. Tohel je pro tebe.
P: +překvapeně krabičku převezme a opatrně ji otevře. Zprudka se nadechne a zadrží dech. Skoro krabičku upustí. Pomalu vzhlédne k Becce a rty se jí roztáhnou do širokýho, šťastnýho úsměvu+
B: Je tvoje. +usměje se, aby potvrdila tu otázku v očích+ Už je na čase, abys začala trénovat i se zbraněmi. A ano, můžou za to z velké části události včerejšího večera.
P: Je nádherná. +vydechne okouzleně vyndá dýku z krabičky+
B: Jsem ráda, že se líbí. +pousměje se+ Tak jdeme na to, než vychladneš. +pobídne ji a následující dvě hodiny ji učí, jak dýku správně držet, předvádí různé techniky i způsoby boje. Znovu ji ohromí, jak rychle se všechno učí, nasává to jako houba a kdyby trénink pokaždé neukončila, nejspíš si tam užene smrt vyčerpáním. Pošle ji do sprchy a když se vrátí a připne si dýku k pasu, přemstí je zpátky domů+

Obrázek
Paynin první mazlík:D
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Dojo

Příspěvekod Styx Lupin » 14 lis 2016 23:20

+po návratu z Dálného východu si odskočí do dojo rozhýbat tělo, jak to teď dost flákala a pak vyhledá Postracha, aby se mu celá nadšená pochlubila, že strávila nějaký čas v šaolinském klášteře a že tam bojovala s pravým šaolinským mnichem. A rovnou si s ním domluví další trénink bojového umění+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Zkušebny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron