LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 04 pro 2016 20:30

Budu potichu, abych na sebe neupoutala pozornost +slíbí, ale moc dlouho jí to nevydrží a chvílemi se směje nahlas, když je tam nějaká vtipná scénka, například v klenotnictví:D+ Docela obdivuji ty mudly - nebo mám říkat nečary? +zasměje se tiše+ jak poměrně věrně napodobili ty naše magické tvory +souhlasí s ním šeptem+ Ale to bys měl nejlíp posoudit ty jako "magizoolog" +uculí se tomu slovu a s pobavením se dodívá na film a láduje se popcornem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Remus » 04 pro 2016 23:43

ten jeho kufr, to je naprosto geniální. +poznamená pobaveně+ skoro mám podezření, že u vzniku působil nějaký čaroděj. +zasměje se, zato u scén s Grindelwaldem se nesměje, a zamyšleně pozoruje plátno. Když nakonec všechno dobře dopadne, musí se usmívat, zjistí, že pro samé zaujetí skoro zapomněl na popcorn a půlka mu zbyla+ Tak jak se ti to líbilo? +uculí se, když se v sále rozsvítí+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 05 pro 2016 22:43

Takový praktický kufr by se ti hodil, viď? +uculí se na něj, sama je z té věcičky paf+ To je pravda. Ta kouzla, magičtí tvorové... bylo to udělané dost věrohodně. Třeba filmařům skutečně radil nějaký kouzelník inkognito +zasměje se a po titulkách se do něj zavěsí a jdou ven mezi posledními+ Mně se to moc líbilo. Taková oddechovka. Skutečný kouzelnický svět je mnohem nebezpečnější +poznamená se smíchem+ Ten příběh se ale doopravdy stal, že jo? +dumá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Remus » 06 pro 2016 01:36

A komu ne. +zasměje se+ Vždycky jsem si zavazadla jenom zmenšoval do kapsy, ale tohle je opravdu dobrý nápad. +uculí se+ Spousta těch tvorů doopravdy existuje, někteří už dokonce vyhynuli. +pousměje se nespokojeně+ A někteří vypadají malinko jinak. Takového hrabáka bych nám ale nepřál ani doopravdy. +směje se+ Grindelwaldův příběh? To ano. +přisvědčí+ Tedy, opravdu někdy v té době na čas zmizel z veřejného dění. Kde doopravdy byl, to nevíme... ale nepřekvapilo mě, kdyžby navštívil Ameriku. A obscurové doopravdy existují, ale už hodně dlouho se žádný neobjevil. Skoro se na ně zapomnělo.
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 06 pro 2016 21:36

Ty to musíš posoudit nejlíp, když s takovými tvory denně pracuješ. Víš, že o některých jsem ještě nikdy neslyšela? +zakroutí nevěřícně hlavou+ Ts, na ty naše dvě potvůrky ani hrabák nemá +rozesměje se, když si vzpomene, jak už se jich ti dva nazlobili+ O Grindelwaldovi už jsem něco zaslechla, ale nevím, jestli skutečně žil i Mlok. Asi si budu muset celý ten příběh přečíst. Zajímalo by mně, jak to tenkrát bylo +vyjdou před kino a rozhlíží se, kde mají zaparkováno+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Remus » 06 pro 2016 23:30

taky jsem některé z nich nikdy neviděl. +usměje se+ Ale je dobře, že takové filmy vznikají... mladá kouzelnická generace chodí do kina hodně, a třeba to některé z nich inspiruje víc se zajímat o kouzelné tvory. +uculí se trochu+ to je pravda, taky občas něco a ukradnou a odvlečou si to do pelechu. +zasměje se+ To žil. +přikývne+ My se v Bradavicích podle jeho knihy ještě učili Péči o kouzelné tvory... vy už jste asi měli něco novějšího. +uculí se a dojde k autu+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 07 pro 2016 22:03

A jak se film líbil tobě +zajímá se zvědavě+ Mně to rozhodně inspirovalo. Byla bych ráda, kdybys mě někdy vzal do Beastu a ukázal mi ta fantastická zvířata naživo. Mohla bych prosím? +koukne na něj štěněcíma očkama+ No my už jsme se podle Mloka neučili. Ale nemáš náhodou tu starou učebnici doma v knihovně? Ráda bych do ní nahlédla +dojdou k autu a Styx mu hodí klíčky+ Teď řídíš ty +uculí se a sedne si na levé sedadlo spolujezdce+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Remus » 07 pro 2016 23:43

Líbil, opravdu víc, než jsem čekal. +usměje se+ Jistě, že bys mohla. +zasměje se+ pár zajímavých kousků tam taky mám. +mrkne na ni+ Je to dobrá kniha, i dnes se v ní dá najít hodně relevantního. +přikývne+ Na to, že ji psal ještě před válkou, a prakticky na koleni... opravdu výkon. +usměje se, chytne klíčky, a se smíchem zavrtí hlavou+ jak chceš, Karkulko. +uculí se, nastartuje, a vyrazí směrem k domovu+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Beatrix » 05 lis 2017 14:45

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 21 lis 2018 21:36

+pozve Remuse do kina na druhý díl Fantastických zvířat, na to se hodně dlouho těšila a film z kouzelnického světa si náramně užije+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník