LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:28

+uculuje se celej zbytek filmu a taky se na ni sem tam koukne a pousměje se a je jí u toho moc hezky+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:37

+když se rozběhnou titulky, uculí se na ni, ale ještě se jí nechce pouštět její ruku, tak ji drží dál+ To bylo dost dobrý. +zasměje se+ Spěcháš domů? +koukne na ni tázavě, protože by ráda ještě byla s ní+ mohly bysme si koupit nějaký jídlo a něco k pití a jít si jen tak sednout do parku. Jako mini piknik. +navrhne a usměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:40

Jo, mě se to moc líbilo. +usměje se na ni a přikývne, jak ji drží za ruku+ Nikam nespěchám a jsem absolutně a naprosto pro mini piknik, když je venku ještě docela teplo, tak proč ne. +usměje se na ni a přkývne+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:48

Mně se to taky líbilo. +usměje se, a myslí tím všecko+ Právě, babí léto se musí využít. +uculí se+ Tak se stavíme cestou v obchodě. +přikývne, a pořád s ní za ruku vyjde ze sálu a ven. Přes ulici je malý tesco, tak tam zajde a vybere jim něco dobrýho na zobání, a taky lentilky, a nejaký pití, aby se zahřály+ Na co máš chuť? +zajímá se, zaplatí a pak zamíří do parku+ třeba tady? +mrkne na ni a ukáže do trávy+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:51

Super. +usměje se a jak jdou z nákupu, tak ji zkusí nenápadně chytnout za ruku+ Jasný, třeba tady. +přikývne a sedne si tam pod strom+ Ve kterým městě, kdekoliv na světě, bys chtěla bydlet? +usměje se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:56

+jak ji vezme za ruku, usměje se na ni a nervózně jim proplete prsty+ No... mám ráda Londýn. +usměje se na ni+ Má skvělý knihovny a je takovej anonymní, člověk tam může bejt sám, když chce, a nebejt, když nechce. +uculí se+ Ale někdy bych se chtěla kouknout do Dublinu, nikdy jsem tam nebyla. +usměje se+ Něco... něco pro tebe mám. +koukne na ni nervozně+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:58

Londýn je strašě nádhernej. +usměje se a přikývne+ Ale někdy je tu až moc turistů. +potřese hlavou+ Mě se taky moc líbí Stockholm, na podzim a v zimě. +usměje se+ Vážně? A co? +koukne na ni překvapeně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:03

Jo, má svoje kouzlo. +usměje se+ Stockholm, tam jsem taky nebyla. Jsem furt zalezlá s knihama. +uculí se omluvně a napadne ji, že by tam mohly jet spolu, a úkosem po ní koukne, jak přemýšlí, jestli by ji s takovým nápadem vyhodila+ No... je to jen taková blbost. +zčervená trochu+ byla jsem v obchodě a tohle... připomnělo mi tě to. +usměje se a podá jí náramek, jen tak bez krabičky+

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... dca267.jpg
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 00:08

Třeba setam jednou koukneš. +pousměje se+ Nikdy nevíš, kam tě život zanese. +uculí se a pak se koukne na ten náramek a vezme si ho+ Je tak krásnej... +usměje se na ni+ Děkuju. +natáhne se, aby jímohla dát pusu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:12

no, třeba jo. +uculí se+ a co kdyby... tě tam třeba život zanes taky? třeba ve stejnou dobu? +koukne na ni tázavě a trochu se nervózně kousne do rtu+ Líbí se ti? +usměje se s úlevou+ Není zlatej. +zavrtí omluvně hlavou+ Popravdě je z blešáku, ale já mám takový věci ráda. Přijde mi, že mají duši a baví mě hádat, komu asi patřily. Asi mi tě připomněl, protože je děsně krásnej, a má přiběh, kterej bych chtěla znát. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron