LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 00:16

Tak to bysme tam asi byly spolu. +zasměje se a chytne ji za ruku+ Je nádhernej, právě, když není zlatej. +usměje se na ni+ Vypadá, jako od nějaké víly. +pousměje se a hnedka zčervená, žže je tak dětinská+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:21

tak... to by bylo docela pěkný, ne? +pousměje se a pohladí ji po prstech+ a kdybysme jely spolu rovnou, tak bysme to životu docela usnadnily. +zazubí se+ Taky mě to napadlo. +uculí se+ Proto si právě myslím, že ti bude slušet. +usměje se, zvedne jí tu ruku, za kterou ji drží, a druhou jí ten náramek jemně připne+ A teďka jsi taky víla. +pousměje se+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 00:25

Jééé, no my sme na ten žvot tak hodný, nevím, jestli si to vůbec zaslouží. +zasměje se a pak se na ni tak pěkně usměje+ Jo? Jsem? +uculí se na ni+ No, když jsem byla malá, tak jsem chtěla být strašně moc víla. A tančila jsem mezi stromama při východu slunce. Mno, nastydla jsem, to bylo všechno. +zasměje se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:31

No, tak třeba se nám za to odvděčí a bude na nás taky hodnější. +uculí se na ni, a když se tak pěkně usměje, úplně ji tak hezky píchne v břiše+ Tak, teďka jsi víla. +zazubí se+ A sice není východ slunce... +popadne ji za ruce a vytáhne ji na nohy+ ale tančit mezi stromama můžeme. +zasměje se a zatočí se s ní+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 00:33

To by mohl, no ne? +zasměje se+ Jsem, myslíš? +koukne na ni nahoru celá rozzářená a nechá se vytáhnout a nohy+ Ale ty musíš bejt taky víla a tančit se mnou. +vymíní si+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:38

já to vím. +uculí se a přijde jí krásný, jak celá září+ dobře, dobře, já jsem taky víla. +rozesměje se a taky se zatočí, zamává rukama, a není zrovna nejladnější víla na světě, ale směje se u toho a baví ji to, a očima visí na ní+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 00:42

+tančí a točí se tam a kouká na ni a přijde jí, že je ta nejhezčí víla na světě, tak ji chytne za boky a trochu se tams ní zatočí a pak jí dá pusu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:48

jůůů! +vyjekne vesele, zavýskne a když ji chytne, přitáhne si ji k sobě a když ji políbí, ještě pořád se trochu točí a málem upadne, tiše se jí zasměje do rtů a líbá ji, jemně a dlouze+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 00:54

+taky zakopne, ale jenom e zasměje, chytne se jí víc zblízka a dá jí pusu, krásně a dlouze ji políbí a obejme a přitiskne k sobě, to se s ní teda už netočí, protože to by spadly určitě a obě dvě+ Moje vílo. +usměje se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 00:58

+jak se točí, políbí ji ze začátku trochu neobratně, a na rtech jí ještě doznívá smích, ale pak už se netočí a jen ji objímá, líbá ji na rty a trochu ji hladí po zádech a ramenou+ Copak, vílo? +uculí se a tak zblízka na ni koukne+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron