LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 22:50

To si nemyslím. +pousměje se a pohladí ji po ruce+ Jsi moc hodná, víš? +uculí se na ni+ A chytrá. +pousměje se a ukradne jí trochu popcornu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 22:54

No, já si to myslím. +usměje se, osmělí se a proplete jim prsty+ jo, ale taky jsem tak trochu nerd a trochu asociální a trochu divná. +zasměje se+ Já jsem ráda, že jseš taková jaká jseš. Přijdeš mi báječná. +usměje se na ni, zrovna když se začne stmívat+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 22:57

Jo? Já myslím, že seš úžasná. Protože jsi nerd a trochu divná. +usměje se, ještě, než se setmí a pohladí ji po dlani a pak kouká na obrazovku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:03

Fakt? +musí se trochu uculit, stiskne jí ruku a pokouší se soustředit na obrazovku, ale stejně občas sklouzne pohledem k ní a usměje se, volnou rukou ujídá popcorn a jedním okem sleduje film, směje se, když je to vtipný, a občas jí lehce pohladí prsty a přijde jí, že z toho jejich doteku jí po kůži běhá ta příjemná elektřina+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:05

+kouká se na film a jí popcorn a sem tam na ni koukne, a pousměje se a pak se na ni dívá trochu dýl a přijde jí děsně pěkná a bledá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:10

+trochu křupe tím popcornem, sjede pohledem k ní a všimne si, že ona se taky dívá, zachytí její oči pohledem a trochu se usměje, ale přitom cítí v žaludku to pěkný nervózní mrazení, trochu se topí v jejích očích a pak se k ní nakloní blíž, aby měla čas kdyžtak uhnout+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:11

+musí se pousmát, jak je to krásný a příjemný a nakloní se k ní blíž, napůl cesty, aby ji mohla políbit a pěkně jí polibky oplácí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:14

+trochu zadrží dech, když už ji má tak blízko, že ucítí její vůni, a pak překoná ten poslední kousek a políbí ji na rty, úplně jemně a letmo, a pak si dodá odvahy a líbá ji, pořád něžně, ale vroucně jako kdyby byla děsně křehká, prsty jí jemně vklouzne do vlasů a příjde jí krásný+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 24 zář 2016 23:18

+chvíli ji líbá a hladí ji po paži a pak se na ni usměje, ještě jí dá malou pusu a zase se kouká na film, páč ji to zajímá+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 24 zář 2016 23:23

+líbá ji a trochu se jí z toho točí hlava, jak je to krásný, ještě ji políbí do koutku, a kouká na film, ale pořád ji drží za ruku a občas se na ni divá, protože jí připadá děsně pěkná, a vychutnává si film a že jsou tam spolu a docela si přeje, aby jen tak neskončil+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron