LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

LoSí Kinosál

Příspěvekod Zaměstnanec » 13 pro 2012 03:26

Chcete ve světě LoS zajít na rande do kina? Jen vstupte směle dál, vyberte si, na co chcete jít (vložte si do příspěvku příslušné video - ukázku, trailer apod - opět zatím youtube pouze). Zásobte drahou polovičku popcornem a užijte si...film, samozřejmě!

Kinosál
Obrázek
Téma určeno pro " hru a život na LoS", pokud chcete vyjádřit názor na video, využijte Filmový klub.
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 19 srp 2013 23:03

+vyrazí do mulltikina, kde nebyla už asi sto let a chvíli si vybírá v programu. Zjistí, že dávají její oblíbený film s jejím oblíbeným hercem, tak si koupí lístek, colu a sladký popcorn a jde se posadit do sálu. Když sál potemní a začne film, přilepí oči na plátno, srká colu, cpe se kukuřicí a užívá si Avengers, tedy hlavně Thora+

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 20 srp 2013 09:58

+když film skončí, plná vzrušujících dojmů opustí kino a venku na ulici ještě přemýšlí, co podnikne dál, když má to volno+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Jess » 19 kvě 2014 22:43

Měl jsem to rozečtený z letadla, tak jsem to akorát dočetl. +usměje se, a nespěchá, courá s ní po chodníku a drží se jí za ruku+ No jasně, akorát asi nestihnem reklamy. +uculí se, a když dojdou ke kinu, koupí jim dva lístky někam dozadu, pač tam je nejlepší výhled+ Tak co si dáš? +koukne na ni s úsměvem, a pro sebe si poručí velkej šunkovej popcorn a colu+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 kvě 2014 22:53

Čteš nějaký knížky dvakrát? +zeptá se ho zvědavě+ Já si dám... +zamyslí se, koukne se na nabídku a klepe se ukazovákem do spodního rtu, aby se jí líp přemýšlelo+ Já si dám sýrovo šunkovej střední popcorn, ten velkej nikdy nesnim a tenhle mi stejně taky zbude. A karamelky. A tonik. +ukáže na ně, vezme si popcorn a zatáhne to, když on platil lístky a sednou si dozadu, kde nikdo jinej skoro není+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Jess » 19 kvě 2014 23:04

Jasně že jo, když si je oblíbím. +usměje se+ Někdy prostě mám takovou náladu, že přesně vím, po jaký knížce chci sáhnout, i když už jsem ji třeba četl. +pokrčí rameny, a pokouší se nezírat, jak si sahá na rty+ Tak jo. +přikývne, a pomůže jí to pobrat. do sálu se plížej už potmě, takže se pokouší nezabít se o schody a nevysypat popcorn, akdyž najde jejich místa, usadí se a odloží si pití do držáku+ Bože můj. +zamumlá, když zrovna běží trailer na něco děsně tupýho+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 kvě 2014 23:20

Jasně. +pokývá hlavou+ Já tě úplně chápu. +pousměje se a sedne si vedle něj, kouká na tu ukázku a trochu se ksichtí a pokukuje, co dělá on a musí se culit, když vidí, že se mu to taky nelíbí. Naštěstí tam zachvilku hraje něco normálního, tak si nabere hrst popcornu a nacpe si ho do pusy, vypadá u toho velmi elegantně, asi jako křeček+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Jess » 19 kvě 2014 23:34

+jak začne další trailer, akorát pozvedne obočí, koukne na ni bokem, a musí se zazubit, když vidí, že se taky tváří+ Tohle je teda docela nuda. +pošeptá jí do ucha, a jak se k ní naklání, má rty sotva pár čísel od její kůže. pak se odtáhne, mrkne na ni, a než se naděje, střelí jednou kuličkou popcornu po nějaký skupince o pár řad pod nima+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 19 kvě 2014 23:54

Jo? Mě to baví. +zahuhňá trošku nepřítomně s plnou pusou a když vidí tu letící kuličku popcornu, tak jen vyplesknutě vykulí oči+ Seš cvok? +zašeptá vykuleně+ Ještě nás vyvedou a já ten film fakt chci vidět. +šeptá, ale trochu se uculuje a sesune se ještě níž do křesla, aby ji náhodou neviděl vyhazovač+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Jess » 20 kvě 2014 00:03

Já chci taky vidět film, ale nechápu, proč před ním musí bejt půl hodiny reklam. +pokrčí rameny+ No, asi jsem. +uculí se na ni, a když se lidi před nima otočí, dělá, že tam není, ale pak už začne film, tak si sede pohodlnějc do křesla, opře si nohy o sedačku před sebou a nacpe si pusu popcornem. soustředí se na film, ale občas po ní bokem koukne, pač se mu líbí, jak je zaujatá,, chvilku po ní pokukuje, a pak ji jen tak úplně samozřejmě chytne v tý tmě za ruku+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Další

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron