LoSí Kinosál

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 01:06

Nic, jenom.... +usměje se na ni+ Je to strašně pěkný, no. +uculí se a ještě jí dá pusu, než si sedne zase do trávy a jenom se na ni uculuje a polpíjí ovocný pivo+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 01:10

Ty jseš strašně pěkná. +uculí se na ni spiklenecky, práskne sebou do trávy vedle ní a podá si jednu plechovku a rozdělá jim chipsy+ Pojedeš se mnou do Stockholmu? +zeptá se jí s úsměvem, a sedne si tak, aby se dotýkaly ramenama+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 01:13

+vezme si chipsy a nacpe si je do pusy, takže to vypadá moc zajímavě, dkyž se na ni uculí a rychle je žvýká a polyká, aby jí mohla odpovědět+ No klidně s tebou pojeu do Stockholmu, jestli chceš. +usměje se+ Nebo třeba do Dublinu, tam je taky pěkně.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 01:18

+zachichotá se a taky si nabere chipsy a pak se děsně uculí+ No, to bych ráda. +usměje se+ Mohla bys mi tam ukázat všechny místa, co stojí za vidění, a tak. Koupily bysme si horkou čokoládu a procházely se do padnutí. +uculí se, ale oči jí svítí+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 01:21

Ale já nevím, jaký místa tam stojí za vidění. +zasměje se+ Jenom jsem se tam tak toulala a nic pořádně nedělala. A stejně jsem tam byla dohromady dva dny. +uculí se na ni+ Ale můžeme to zjistit spolu.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 01:29

Já tam taky neplánuju nic dělat. +uculí se+ Jenom... nasát atmosféru, koupit nějaký suvenýry. Zajít třeba do galerie. +zazubí se+ Jo, to by se mi líbilo. +usměje se+ Najdem si tam nějaký vlastní místo, který stojí za vidění. +usměje se na ni a pohladí ji po ruce+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 zář 2016 01:31

Tak to bude naprosto skvělý. +usměje se na ni+ Myslím, žen to si užijeme. A taky půjdeme bruslt a pak do kavárny na kafe a sladkýho šneka s kardamonem, že jo? Že jo? +zazubí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Eugenie » 25 zář 2016 01:38

a dají se tam někde půjčit brusle? +uculí se+ Teda, to zní báječně. +zazubí se na ni taky a vtiskne jí pusu na hřbet ruky, za kterou ji drží+ A kdy bys měla čas? +usměje se na ni pěkně+
Uživatelský avatar
Eugenie
 
Příspěvky: 300
Registrován: 15 zář 2014 23:55

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Styx Lupin » 04 pro 2016 00:54

Remus píše:+zase pro změnu zaplatí za popcorn a pití v kině, a vybere jim pohodlná místa někde nahoře+

+vstupenky na Fantastická zvířata tedy zacáluje Styx :D a pohodlně se usadí+ Jsem hrozně zvědavá, jak mudlové zfilmovali ten náš kouzelnický svět +uculí se a jak začne film, tak zírá na plátno a všechno pozorně sleduje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: LoSí Kinosál

Příspěvekod Remus » 04 pro 2016 15:11

Ale nesmíš se smát moc nahlas. +uculí se, a když začne film, bedlivě to pozoruje, případně šeptem uvádí na pravou míru některé nesrovnalosti ohledně magických bytostí+ Není to vůbec špatné. +konstatuje tiše asi v půlce filmu, a je na něm vidět, že některé věci na něj udělaly dojem+
Uživatelský avatar
Remus
 
Příspěvky: 1062
Registrován: 21 úno 2016 22:36

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron