GoT

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: GoT

Příspěvekod Syriana Spinnel » 01 čer 2015 21:35

Jako za mě, osmý díl naprosto pecka.
Spoiler: show
Thormund je božácký a to co se tam událo, za Zdí, mě naprosto dostalo. Jako ma-zec. A Danny je pěkná mrcha. Chudáček Jorah ::(
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 02 čer 2015 00:03

Tak! Osmička na konec potěšila - ale víceméně fakt hlavně ten konec! Konečně se něco pohlo zase! (aneb už osm sezón přichází ta zima...) A začínám se trochu obávat o Dannino duševní zdraví...Místama mi přijde taková trošku šílená... Arye šlehlo úplně, tam už je to jasný :D A spíš mě ta její linka teda otravuje...takový kecání furt nic moc. Což v tomhle díle i Sansa měla doslova štěk.

Dorne mi v podstatě přijde zbytečný - nemá dost prostoru a když ho mají, tak to projebou...song sice pěknej, kozy nix moc :D ale jako takovej zase štěk a další díl nix? No...

Madam v žaláři si vychutnávám plnýma douškama, jen mě štve, že je to tam zřejmě samej debil a blbeček, že nejsou takovou dobu schopní svrhnout bandu fanatiků, co jim zavírá královny. Hláávně že vždycky všechno šlo. Tywin musí rotovat v hrobce co se tam děje!

Jo a co to má Snow za meč vůbec? Že fachá i na white walkers? Jakože nemusím zatím vědět spoilery, ole odkud ho má? Z domu, nebo ho podědil někde v hlídce? Bylo to tam někde? - A k tomu ještě přidám, že mě fakt upřímně šokovalo, že sou schopní ztratit dragon glas. To jako vážně?! Oni ho mají nějak metrák, nebo jim je šumák, že se jim ho brašna ztratí?! Boha... :roll:
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 02 čer 2015 08:49

Bea: ten mec dostal Jon od Stareho medveda, byvaleho velitele hlidky, je to dedictvi Mormontu a protoze jeho syn Jorah ho jaksi zklamal, tak jej venoval Jonovi. Myslim, ze to bylo i v serialu, jak mu Jon tehdy zachranil zivot pred tim nemrtvym. A to draci sklo se pry tezi/nachazi na Dracim kameni.
Zbytek okomentuji pozdeji, vzala jsem si do prace notas a jdu skouknout osmy dil. :D
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 02 čer 2015 10:53

Bili chodci? To uz jako filmuji Vichry? Spousty materialu z knih jeste vubec nepouzili a nektere veci zase dost zazdili - napr. Dorne, ktery jsem zatim moc nepobrala. Pisecni hadi nemeli moc prostoru, hlavne ze byla erotika. :D
Ale bitva za zdi, masakr! Konecne prichazi zima, Starkove varovali od zacatku. :D Jsem zvedava, jak tu armadu nemrtvych chteji porazit, kdyz z kazdeho padleho povstane novy nepritel.
Arya a ten jeji vycvik na Nikoho me nudil i v knize a v serialu je to jeste horsi. A Danny a ten jeji pokerface uz me zacina iritovat.

Man: Bronn zpival hezky, pred x lety to byl znamy zpevak, ten herec. :)
A Ramsay, no prave, on je v serialu takovy roztomily, sympatak.: D Porad se jen usmiva, kdo by na nej rekl, ze je tak zvraceny. V knize z nej sel strach. Ale ten herec jej hraje fakt dobre, to musim uznat.;)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 02 čer 2015 12:07

@meč: áha, tak to už si vůbec ani nepamatuju, takže netuším, jestli to tam bylo. Sem právě přemýšlela co je to zač... Ale to v seriálu nebylo, že se někde těží, ne? Nebo to už Sam vyčetl? Já si pamatuju, že to za zdí někde našel a nasbíral si ho...a teď se tam s tím handluje právě jako by ho tam byl metrák.

Taky už bylo na čase, kdyby bylo ještě další dvě série léto, tak už by to bylo vážně trapný! No jakožto nečtenáře, takže netuším jaký jsou možnosti a tak mě jako možná zbraň napadají draci - že by tu armádu prostě spálili plivnutím, ale i kdyby to takhle šlo, tak by si to asi autor nechal až úplně na konec a předtím by zkoušeli spoustu jiných věcí, beztak tam bude hrát nějakou roli Bran, Děti a tak - což ta linka je taky vopruz a su ráda, že tu není, toho kluka nemůžu ani vidět. Někoho tak nesympatickýho sem už dlouho neviděla.

U Daeneris mě fascinuje, že vynechají všechno, co by mohlo mít spád a být zajímavý, ale sáhodlouhý čumění do blba-nebo případně na blba-tam je furt. Pfch.

Joo usmívá...ale JAK se usmívá! :D Magoor! Což teda na to, že na konci minulé série to vypadalo, že se Sansa vzpamatovala a bude trochu jako nějaká činná, tak je zase tam kde byla. Sem myslela, že se teda když už do toho šla tak sice podvolí, ale začne si tam pomalu budovat nějakou autoritu a ona má místo toho nevymáchanou hubu a dělá jednu kravinu za druhou. Nechápu na co si ho vůbec brala, když z toho vytěží akorát to, že když ho zabijou, tak bude tak jako tak dědička winterfellu.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 02 čer 2015 20:46

No myslím, že to, že se dračí sklo vyskytuje na Dračím kameni, bylo asi jen v knihách.
Sanza mě v seriálu hodně překvapila, když si vzala Ramsaye, myslela jsem, že má nějaký plán pomstít se Boltonům, ale zatím mi přijde hodně poddajná, poslušná a rezignovaná. Nevím, jaký to mělo smysl.
A už jen dva díly! :(
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Syriana Spinnel » 02 čer 2015 21:31

Mno, ale pokud vím, tak meč co má Jon Snow, je jak řekla Styx od starého Mormonta, ale není z dračího skla, ale z valyrijské oceli a ta jak známo pochází ze Staré Valyrie, jediného bydliště draků. Doufám, že se zas nepletu, ale neměla bych, protože co se týká Mormontů, si pamatuju a vím docela přesně.

Aka Sansa,
Spoiler: show
myslím si, že když teď zjistila, že oba chlapci žijí, dostala ten správný impuls jednat. Podle mě se do toho asi nějak nasere Brienne, co jinýho by tam taky mohla dělat. Odkrouhne starého Boltona - jako pomstu Catelyn a pomůže Sanse odkráglovat mladýho, pak tam přitáhne Stannis a Zimohrad bude svobodný a bude v rukou Starkové - Boltonové (která záhy zjistí, že čeká malého bastarda Boltonovic), dovalí tam Malíček a bude si ji chtít vzít :D
Když už konspirační teorie tak ve velkým štýlu :D
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 02 čer 2015 22:17

Přesně tak, Syr, Jonův meč Dlouhý dráp je z valyrijské oceli ze staré Valyrie a valyrijská ocel zabijí Jiné, stejně jako dračí sklo. A právě to dračí sklo je na Dračím kameni. Už si přesně nevybavuji detaily, ale myslím, že Stannis to jednou řekl někomu - Jonovi? - že to tam je (myslím, že když mu tehdy řekli, že Sam zabil Chodce dýkou z dračího skla).

Lach, moc zajímavá teorie s tou Sansou. :D
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 05 čer 2015 15:05

Lách, tak to je hodně dobrá teorie! Ale u Sansy už tak nějak pochybuju...no že je v tom sem si myslela už teď, jak tam seděla u toho stolu, pak vstala a nevypadalo to...
Stejně jak Ramsay prvně madam sem madam tam a teď ju jako nepouští z pokoje? To je prostě divný, že slíbili tak nějak, že se k ní budou chovat s úctou a nájednou je to všem jedno. Jasně, že by to byla přetvářka a tak a už je po svatbě, ale přijde mi to od nich právě i hloupý, že si ju tam chovají a nepředcházijou. Si hřejou hezky zmiji... na Starkovic je třeba dávat si pozor! (Co si budem povídat - ta rodina moc příčená není...)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Manori » 05 čer 2015 18:26

Myslím, že Styx má pravdu, Stannis o tom dračím skle něco mlel pantem u Noční hlídky:) matně se mi to vybavuje....

Jinak Cersei chlemtající vodu ze země - k nezaplacení!

ta bitka za Zdí...jako...trošku mi to připomínalo Piráty z karibiku, jak tam ti kostlivci jako skákali... ale jinak pěkná akce, něco se dělo...

A teorie se Sansičkou pěkná :D já taky furt čekám, že co tam bude provádět - když už ta změna oproti knize, ale tak...asi vítr... a jsem ráda že Stannis nechce dát přiložit dceru na ohýnek, to by fakt už bylo... :vyprask:
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron