GoT

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 05 čer 2015 23:39

@Cersei: Mně přišlo, že tu vodu hned plivala? Proč??

Lach jo! Piráti! Já si říkala, co mi to připomíná! A taky to mohla dát ta baba, ta vypadala docela rozumě.

To su teda zvědavá, jak to Stannis rozhodne nakonec, doufám, že to ustojí. Ta holka je chytrá a mohla by to i někam dotáhnout! Zato tou její matkou by přiložit klidně mohli...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Manori » 06 čer 2015 11:05

No taky mi to přišlo...asi jí to nešlo přes zuby, ta příchut...a nebo si to nechávala na potom:D

Té divoké je škoda, taky se mi líbila...taková jako rozumná postava, i s těma děckama, té je škoda, že ji tam jako tak naloupli, ona to suprově zahrála a zas ju vykopli do pryč...a nebo těd bude jen hrát oživlou mrtvolu a blbě čumět do kamery...to není třeba, na to tam mají Dany.

Jo, to mě taky napadlo, že paní královnou by přiložit mohli. Stejně tam akorát očumuje...jako matka stojí za prd, na ojetí tam má Stannis Rudou kněžku...okrasa to taky žádná není...
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 06 čer 2015 12:16

Možná to mělo být jako že je to pro ni tak hnusný, že ani ň navíc, než aby ovlažila hrdlo...no v zájmu přežití by si loknout měla děvenka.

Sem si říkala, že buď ju vybrali jako příklad člověka z těch divokých, abysme se jako dozvěděli aspoň o někom trochu blíž, nebo že pak pude třeba po těch dcerách. Ale to, že neposekala ty děcka mi připadalo docela blbý - zrovna divocí by měli být trochu otrlejší, nebo se právě v zájmu svých děcech vzpamatovat, až taková "dobrá máma" to být nemusela.

Co očumuje, ale hlavně má furt blbý kecy a snaží se systematicky zakopat svou vlastní dceru - aby ju nakonec nepřiložila vona!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 06 čer 2015 12:17

(Je zajímavý, kolik postav by celkově člověk v tom seriálu ochotně obětoval... :D )
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Manori » 08 čer 2015 12:34

No to si dělají prdel! Jsem si teď na serialzone dočetla k posledními dílu článek . ..
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 08 čer 2015 14:25

Man, hod sem odkaz prosim, kdyby si to nekdo chtel taky precist... :pii :D
Ale uplne se desim toho, co te tak popudilo. :SS
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Victoria » 08 čer 2015 14:53

Neviděla jsem, jenom četla, každopádně mám pocit, že je to nějaký čím dál horší...
Ale myslím si, že
(spoilery z pátý knihy)
Spoiler: show
Shireen to čeká v příští knize, jinak si neumim představit, proč by zůstala královna, Shireen a Mel na Zdi. Souhlasím s teorií, že Mel se pokusí nějak oživit/vyléčit Jona (podle toho, jestli je mrtvej, že jo :D), a použije k tomu Shireen jako oběť. Ale Stannis o tom nebude vědět a rozhodně by s tím nesouhlasil, kanonickej Stannis by ji osobně zabil jen kdyby to navrhla :D


Prostě mě to fakt točí, tenhle seriál. :D
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 08 čer 2015 15:33

Já na to musela kouknout! A jako...nepříde mi to nějaký masakroidnější než předchozí série, jak si fanoušci teda stěžujou všude, ale Stannis mě nasral. On mi byl aspoň trochu sympatickej protože hrál v jiným seriálu a působil docela příčetně, ale tohle posral. A překvapila mě královna teda docela...že zrovna ona...furt sem doufala, že se objeví ten jeho pobočník a zachrání ju...nebo si to Stannis rozmyslí... Nicméně podle spoilerů - že hrozná smrt...sem spíš čekala, že odkráglujou Daenerys (přece jen pro děj tam hraje větší roli - zatím), takže sem trnula na konci a konečně!!! se to pohlo s drakem! A tak trochu sem si v duchu kopla do toho blbečka místního co si vzala (nebo měla vzít, to nevím esi jakože už proběhlo bo ne...). Co nechápu je, že má armádu teoreticky neporazitelných. Víííí, že jí tam de někdo po krku a vezme si jich tak málo vždycky, že je odpůrci systematicky zvládnou vyvražďovat, přitom to nejsou žádní trénovaní zabijáci...

Dorne bylo spíš takový jakože vtipný odlehčení, no su zvědavá, esi odtam ve zdraví odcestujou...

Styx přečetla bych si to až PO shlídnutí dílu být tebou...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Manori » 08 čer 2015 18:22

článek zde :
http://www.serialzone.cz/clanek/5235-za ... is-daleko/

EDIT: a koukám, že i Beuš dala odkaz, tak nic... :D

Bea: no mě Stannis vytočil teda...o Dany se nebojím, ta přežije všechno, když přežila žeh:D
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 08 čer 2015 22:14

Tak tohle bych od Stannise opravdu nečekala. Obětovat jediné své dítě. Jsem zvědavá, jestli mu to alespoň k něčemu bude. Ale Shirren to má jasně spočítané ve Vichrech, když to byl nápad Martina. Mně to přijde, že zkoušejí, co všechno ještě fanoušci vydrží, než si řeknou "a dost, to už vážně přehnali". Já jsem tedy celkem otrlá (zatím:)), doufám, že mi to vydrží do konce. :)
Ale nějak se mi nezdá, že by se Ellaria jen tak podřídila. Nevěřím jí.
A na tu scénu s drakem jsem se těšila a doufala jsem, že ji tam dají. A taky si myslím, že Danny je přežije všechny. :D
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron