GoT

Široké veřejnosti přístupné, veřejné kino.

Moderátor: Zaměstnanec

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 08 čer 2015 23:47

Když ty Daenerysiny bílý šaty by s tou krví tak hezky kontrastovaly! Takhle tam měla jen pár cákanců.

Já za tohle Stannisovi to království nepřeju už proto, že byl ochotnej obětovat vlastní dceru (to, že byl ochotnej obětovávat ostatní už dřív teda taky není úplně košér...). Dobrej král by měl být při smyslech a on tímhle dokázal, že je tím totálně posedlej a neváží si nikoho. Na druhou stranu tam zase je fakt, že celá umírající armáda visí na tom, esi obětuje tu holku - asi by se třeba vzbouřili, nebo pomřeli - ale i tak dcera měla být důležitější, než trůn. Minimálně pro něho. Měl ji poslat zpátky k hlídce.
Fanoušci jsou otrlííí, člověk si zvykne na ledasco. :D U Dextera mi to po pár sériích už taky nepřišlo...

Taky si myslím, že Ella má něco za lubem. Bylo by to divný, kdyby ne.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 09 čer 2015 09:59

Kazdopadne jsem hodne zvedava na Davose, jak moc timhle utrpi jeho hluboka oddanost a vernost Stannisovi. Tohle mu ani Davos nemuze odpustit. Navic kdyz pochopi, ze ho kral zamerne odklidil na Cerny hrad, aby mu pri obetovani Shireen neprekazel.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 09 čer 2015 11:18

Taky sem nad tím přemýšlela. A myslím, že to pochopil. Vždyť se s ní byl rozloučit prakticky. Sem si říkala, jestli se na to už konečně nevykašle a nepřidá se k někomu jinýmu...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 15 čer 2015 21:24

Tak poslední díl byl fakt hustý. Stannis jedna jobovka za druhou, ale jak jsem mu ze začátku fandila, přeji mu, jak skončil. Zasloužil jsi to, za to, jak šel fanaticky po trůnu přes mrtvoly, i z vlastní krve. A přežila jediná Mellisandra, která za to všechno může, jak Stannise úplně zblbla tím svým ohnivým bohem. Měla by se mu teď sama obětovat.

Už jsem se potěšila, že Aria konečně prošla výcvikem na tu asasínku, nebo čím to má být, a začne si konečně vyškrtávat jména ze svého seznamu. A zatím je teprve ve fázi slepoty. Ale s Borosem fakt zabodovala!

A říkala jsem, že ta mrcha Ellaria něco chystá. Jen trochu nechápu, proč to udělala takhle, Doran přece není blbý, aby mu nedošlo, že to byla ona a ty její zmije.

Na potupu Cersei jsem se těšila moc a mohu říct, že byla ještě mnohem lepší než v knize. :D

A neuvěřitelné, kolik bylo v této sérii zase smrtí! :D Hm, a zase čekat celý rok na další... :(
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 13 črc 2015 13:45

Já po tom posledním dílu docela dlouho zpracovávala co se stalo...a furt si myslím, že se v podstatě taky jakoby nemuselo stát nic. Internetem koluje i spousta teorií, takže už sem z toho taky něco chytla...ale povedenej díl to teda byl!

Stannisova smrt nebyla ukázaná, což je nezvyklý, takže...je fakt mrtvej?
Melissandra je nááhodou zrovna tam, kde umírá Jon - takže ho může oživit, nebo z něho bude white walker?!
Aria - mě spíš naštvala svou absolutní nedisciplinovaností -to ju vycvičovali naprosto zbytečně? Je to otravný.
Ellaria - dost čekaný to bylo a navíc taky nevíme, jestli se někdo nevytasí s protijedem...
Cersei...krom toho, že je teda absurdní nechat někoho chodit nahýho po městě, když se tvářím jak jsem strašně zbožná a nahota je v podstatě fuj, tak ve mně tam vzbudila sympatie a doufám, že s tou sektou opruznou konečně pořádně zamete! Mohlo by jí dojít, že Margery není zdaleka tak hrozná možnost, jako něco takovýhohle... Mně tam u ní v podstatě furt příde všechno hrozně divný a nelogický, jak je to v tom seriálu hodně ve zkratce.
No za rok budu muset kouknout asi na celou sérku znova, páč totálně zapomenu děj a utli to zrovna tak, že všechno záleží na tom, co uvidíme příště.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 25 dub 2016 22:16

Tak co říkáte na první díl? Mně přijde, že ačkoliv tam toho bylo hodně, tak sme se hrozně málo posunuli. Je tam rozjetých tolik dějů, že netuším jak je chcou udržovat všechny při životě. Zase tam povraždili půlku postav a Jon Snow ani po prvním díle nenapověděl co s ním bude dál!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 27 dub 2016 20:59

Tak konečně jsem se po netrpělivém čekání dočkala. :D První díl tradičně nezklamal. Já věděla, že ty písečné mrchy budou pěkně nebezpečné. A upřímně mám z nich strach. Resp. strach z toho, koho ještě zabijí. A bojím se nejhoršího. Rudá žena na konci mě překvapila, ale tím víc věřím, že by mohla vzkřísit Jona. Uvidíme. A zatím tak nějak nechápu linku Aryi a Daenerys. Přijde mi, že se to tam nepohlo ani o píď.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 04 kvě 2016 21:38

Druhý díl opět masakr. Od Ramsaye se tohle dalo čekat od samého začátku. Spíš bych byla překvapená, kdyby to neudělal. A konečně by někdo měl něco udělat s tou fanatickou náboženskou sektou mnichů a tím jejich představeným. Trochu jim utnout tu jejich neomezenou moc. A trochu mě udivilo, že zařadili do seriálu i železné muže, kteří měli být už ve 4. sérii (žeby kvůli tomu, že není ještě dopsaný 6. díl, tak aby tam měli co dát? Ale tato série je přitom bohatá na spoustu různých linek). A ten muž, co shodil Balona z provazového mostu, byl předpokládám Euron Vraní oko... ale neměl on pásku přes oči? A Rudá kněžka mě nezklamala. Bylo to jasné už v prvním díle, jaké má schopnosti.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: GoT

Příspěvekod Beatrix » 06 kvě 2016 12:11

No já opět čekala trochu větší posun...z královské rodiny su vyloženě otrávená..že se chová jako blbeček malej kluk chápu, že Cersei dejme tomu zblbla a není momentálně schopná pomsty...no..ale tak teda jo - ale Jamie?! To je takovej magor, že jdou do kaple sami?!! Když tam řádijou šílenci v pytlech?! To mi příde teda jako vrchol všeho! Nevím, jestli po takovým chování má ještě cenu řešit to, jak blbý to celý je, že se královská rodina disponující armádou nechá tyranizovat od plebsu. - A že královna ještě pořád sedí v kobce!! Nejpozději v druhým díle jsem s jistotou čekala řešení tohohle problému. Jestli se jakože rozkývají až za dalších deset dílů, tak to bude teda pěkná nuda. Nechápu co tam celou dobu dělají.
Železní jsou otravní a doufala jsem, že už je nikdy neuvidím... knížky jsem nečetla, takže vůbec netuším kdo někteří lidi jsou a vlastně mě ani nezajímají. Oni se všichni chovají, jakože mají čaasu...spoustu...a proč něco vlastně řešit...pohodááá...
Tam kousek od zdi neporazitelná armáda a všichni jsou v klidu. Hlídka se tam vraždí mezi sebou - a to je jich pět a půl...nechápu jak hodlají udržet zeď, když ju málem neudrželi ani proti divokým, kteří byli lidi! Dává to celý čím dál míň smysl.
Jediný co mě udělalo radost byl ten konec. To bylo takový pohlazení jakože jo, fakt, díky bohu sem doufala správně!

Že se Ramsay zbaví bráchy sem čekala, ale otce...to ne. Teď už nebude mít nikoho, kdo by v něho doopravdy věřil. Všichni jsou jen patolízalové.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: GoT

Příspěvekod Styx Lupin » 06 kvě 2016 23:48

Já myslím, že se to za ty dva díly trochu posunulo. Spoiler: Dornové jsou mrtví, draci vypuštěni, Arya obstála ve zkoušce a teď by se měla začít učit asasínskému umění, lord Bolton je mrtvý, Balon je mrtvý, Snow naopak ožil.
Královská rodina, no, taky vůbec nechápu, proč nikdo z nich nezakročí proti těm fanatikům. Mají přece tak vycvičené a vyzbrojené vojsko, kolik bitev proti všem těm králům už vyhrálo, a oni si neporadí s chátrou s cepíny a kosami? To je trošku nedomyšlené. Nedospělý král by si zasloužil pár facek, že nic neudělal, aby Margaery dostal z vězení. A co Tyrellové, ti mají taky přece silné vojsko, že by Mace nechal svoji dceru hnít v cele? Jamie, i když ho miluji, mě poslední dobou hrozně štve, jak je neopatrný a netečný, skoro až otupělý. Fakt se mi líbil víc, když byl hajzl, to byl aspoň výrazný charakter. Obávám se, že jestli nebude mít už co ukázat, jeho linka brzy skončí. :(
Železní mě překvapili, že se tam objevili až teď. Ale Euron by měl podle všeho hrát významnou roli, co se týče draků (má roh, kterým je dokáže ovládat), tak možná proto je tam šoupli. Jinak, Euron je jeden z bratrů Balona Greyjoye. ;)
Noční hlídka pěkně zvlčila. Už dávno neplní svoji roli, takže jsem zvědavá, jak ubrání zeď, když nevěří jeden druhému. No, uvidíme, jaký pořádek tam zavede Snow.
Já jsem naopak už dávno čekala, že Ramsay zabije Rooseho, je na to dost šílený a proto mu nemůže stačit, že je "jen" legitimní syn a dědic, musí mít i titul lorda.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Kino

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron