Afterparty 2012

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Tony Dolohov » 30 pro 2012 19:03

Wenai Lafayette píše:Tony: Já umím pít. Já piju, abych se opila. Nebudu tady ucucávat jednu skleničku celej večer. +mávne rukou+ Já jdu pryč, ty si ze mě stejně jenom děláš srandu. +zvedne se, zapálí si+ Nehodlám ti to vysvětlovat, protože ty pochopíš tak leda prd.

Nedělám si z tebe srandu, to není můj styl +stáhne si ji na klín, jak se Wenai zvedne+ Proč se chceš opít? Aby ses líp bavila? +pošeptá jí zezadu do ucha+ Jen povídej, třeba to pochopí i takový mizera jako já.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Wenai Lafayette » 30 pro 2012 19:45

Tony: Ne? No to je mi novinka. +posadí se mu teda na klín, ale dvakrát se tam necítí, tak se radši zase napije+ Ne, protože mě samotný ten proces baví. A svět je pak jinej, jako pokaždý, když si vezmeš nějakou drogu, chápeš? Je to jenom sranda.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Manori » 30 pro 2012 20:15

Sirius Black píše:Man: Neprovokuj *přimhouří oči, když mluví o Remusovi* Vím, že jí nic neudělá..ho přece znám, ne? *odvádí ji z parketu na místo* Jen jsem přemýšlel, že se Meg konečně zase směje..poslední dobou byla..jak to říct..dost vážná *kecne si a napije se vody..Man přihodí taky sklenku s něčím*


*nasadí andělský výraz č.5 a vezme si radši sklenku s pitím* Vážná? Snad se nic neděje?*zadívá se na něj tázavě* nebo vás Amíci zloběj?
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Postrach » 30 pro 2012 20:17

Styx píše:Postrach: Jo, slyšela jsem, že jsi měl poslední dobou trochu napilno +taky má své zdroje+ Zatím poctivě cvičím doma, ale už bych se ráda dostala dál a ty myslím taky +aby jeho žačka neuměla jen bouchat do pytle+ Zanedlouho se ale chystám na měsíc, dva do Afriky. Ale až se vrátím, můžeš se pak opět do mně pustit +oklepe se, co si na ni zase pěkného připraví:D+ Tak se mi pak ozvi, až budeš mít čas +jakože tam nebude chodit sama stepovat+ Jak tě znám, budeš to vědět mezi prvními +zasměje se a dotančí+



Styx: poněkud...*tak nějak automaticky si protáhne bok* To rád slyším....samozřejmě, já si zas vymyslím něco dalšího...pokud tedy nemáš nějaké speciální přání na něco konkrétního?*heh, to jak kdyby si domlouvali merlinvíco* Tak do Afriky? Zachraňovat černoušky? to mi k tobě moc nejde... Určitě se ozvu*přikývne*
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 999
Registrován: 27 pro 2008 16:35
Bydliště: Nautilon

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Remus Lupin » 30 pro 2012 20:19

Margarit Black píše:Remus: *taky odpadne* Tak teď jsi právě utahal mě *směje se* Vodu? *navrhne, nečeká na odpověď a zalije se*



Heh, jeden malý taneček...vodu?? merline...*směje se, ale docela rád se taky napije* no....a můžu začít pít něco alkoholického nanovo...takhle nechutně vystřízlivět...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Tony Dolohov » 30 pro 2012 22:49

Wenai: Jasně že chápu. Myslím, že všichni pijeme proto, abychom viděli svět z lepšího pohledu. Jenom škoda, že ta iluze časem vyprchá. A proto ji musíme co nejdéle udržovat +vyprázdní svoji sklenku a pak jim oběma vydatně dolije+ Jakou vlastně míváš náladu, když jsi opilá... veselou, sklíčenou, provokativní... abych věděl, na co se připravit +mrkne na ni s úsměvem+
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Styx Lupin » 30 pro 2012 23:23

Postrach píše:Styx: poněkud...*tak nějak automaticky si protáhne bok* To rád slyším....samozřejmě, já si zas vymyslím něco dalšího...pokud tedy nemáš nějaké speciální přání na něco konkrétního?*heh, to jak kdyby si domlouvali merlinvíco* Tak do Afriky? Zachraňovat černoušky? to mi k tobě moc nejde... Určitě se ozvu*přikývne*

Speciální přání? No, možná bych jedno měla, když se tak nabízíš. Ale radši ti to řeknu až potom, aby ses na to nemohl připravit +uculuje se+ Černoušky ne, spíš zvířata. Remus tam jede něco zkoumat, tak mě bere sebou. Už dlouho mě totiž nic nekouslo nebo nechtělo sežrat +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Wenai Lafayette » 30 pro 2012 23:25

Tony: Já nemyslím lepší nebo horší nebo to udržovat. To by hraničilo s alkoholismem. Prostě je to jiný. +zašermuje rukama+ Toužím po prožitcích, po emocích. Chápeš, abycch je pak mohla vyjádřit umělecky. +koukne na něj+ No teď nejspíš filozofickou a za to můžeš ty. +poťouchle ho šťouchne do hrudníku ukazovákem+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 31 pro 2012 02:54

Postrach píše:
Rebecca Altamirano píše:Tak do skleničky..to jsem neměla čas vyzkoušet. Vyculí se. Jo, tak to jsi vystihl. I když já se celý život snažím, tomuhle zlozvyku vyhýbat. Dost často ti našinci pak končí v rakvích. Definitivně. Ušklíbne se a radši se napije. Hmm, máš pravdu. Ani to vlastně vědět něchci, to byla spíš řečnická otázka. Zasměje se. Po jeho otázce se zarazí a rozhlédne se. Tak to by mě taky zajímalo.... Povzdechne si. Vypadá to, že se budu muset vožrat sama. A spát půjdu taky sama. Pokrčí rameny a zasměje se. Je ale vidět, že jí to žere.


*usměje se* no..tobě by asi chutnali jako..normálně..i když...*zamyslí se, že to vlastně nemůže vědět* jde o to, že je možné, že právě oni jsou mým hlavním zamýšleným jídelníčkem...*dodá nakonec* což by samozřejmě byl zase průšvih...lépe zůstat u amonova speciálu*zatočí sklenkou* Tak s tím prvním ti klidně mohu asistovat..s tím druhým...*nepatrně pokrčí rameny* jsem gentleman...ale!*podívá se na ni významně, co ted přijde* když bude nejhůř, přes rameno si tě přehodím a do nějaké postele donesu...*cuknou mu koutky*


(hergot, jsem se zas zasekla, pardon :roll: )

Jo tak... Přikývne zamyšleně, že chápe. Ale nejsou teda zrovna snadný zdroj večeře. Ušklíbne se pobaveně. Tak to souhlasím, Amonův speciálek nemá chybu. Zasměje se. No myslím, že to je téměř víc, než po tobě můžu chtít. Zakroutí s úsměvem hlavou a mrkne na něj. Nejspíš ale udělám nejlíp, když dopiju a půjdu někam složit svoje starý kosti. Uculí se. Po těch posledních neklidných týdnech mi to jenom prospěje. Dopije a postaví prázdnou sklenku na bar. Tak díky za příjemnou společnost a dobrou noc. Vstane, s úsměvem se rozloučí a venku se přemístí domů.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty 2012

Příspěvekod Tony Dolohov » 31 pro 2012 10:57

Wenai: Umělecky myslíš výtvarně? +jak ráda maluje+ A co bys chtěla prožít, abys to mohla namalovat? +rozchechtá se+ Ale proč ne filozofickou náladu... někdo se rozpovídá o sobě víc jedině, když má v sobě pár panáků. Jako třeba já.
Kdo si hraje s ohněm, spálí se. Kdo si hraje se mnou, lituje, že si nehrál s ohněm.
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1730
Registrován: 02 čer 2009 02:09
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron