Afterparty LOScars 2014

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 21 bře 2014 08:51

Já jsem jen pro...*zvedne se, rozloučí se se všema a pak se vydají domů*

(jo, já bych to asi pomalu ukončila obecně tady)
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 21 bře 2014 21:00

Cairo: Rozkaz madam. +zazubí se na ní vesele div nezasalutuje. užívá si jejich malý tanec, proplétá se s ní mezi hosty a naslouchá jejímu veselému smíchu+ Děkuji ti za poklonu. +zazubí se na ní vesele a dlaněmi jí sklouzne na zadeček+ Hmn... jestli budeš takhle zlobit, tak nás brzo vyvedou. +přejede jí rty těsně od uchem+ A nebo víš co? +zašeptá šibalsky+ Utečeme jim. +plácne jí po zadku zlehka a jemně, sevře jí jemně dlaň a rychle jí s veselým jiskřením vyvede ze sálu+

Styx: Ano, Neferet je moje stará přítelkyně. +usměje se na ní+ Pokud mi to veškeré okolnosti dovolí. +pokývá souhlasně hlavou a jemně pohladí Cairo po ramenou a s láskou se na ní pousměje+ A teď pokud byste nás omluvila... máme s Cairo ještě nějaké věci k zařizování. +tváří se jak nevinnost sama+ Doufám, že se opět brzy setkáme. +ukloní se jí galatně a nabídne Cairo rámě, aby si jí mohl odvést domů+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 22 bře 2014 14:06

Tobiáš píše:To je dobře..kdybys nenenchala, tak jsem v rejži. *usměje se jí do rtů a jemně jí je okousne* hm...já a společenské akce...jak bych to řekl...asi jako autogramiády. Ale nevadí mi na nějakou jít...jen nesmí být moje. *zazubí se* socializaci? *vyděsí se* v čem to spočívá, takové mučení?


To bych v žádným případě nedopustila. +usměje se na něj+ No, spočívá to stručně řečeno v tom, že tě v nejbližší době hodlám seznámit se svými přáteli. Ale neboj, vezmu to postupně. +zamrká na něj nevinně a v očích jí pobaveně zajiskří+ Původně jsem chtěla začít tady, ale už se to pomalu rozchází, takže jsi prozatím zachráněn. +cukne koutky+ Chceš už taky jít? +opře se o bar, dopije svou skleničku a vzhlédne k němu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Manori » 22 bře 2014 15:47

*rozhlídne se* Asi taky půjdeme...aby nás tady nezavřeli a nevypustili zase až za rok...*zasměje se, nabídne ji taky vychovaně rámě* Tak když postupně, tak to bych mohl přežít...*poznamená ještě na odchodu*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Manori » 22 bře 2014 15:48

(TÍMTO BYCH LOSCARY PRO LETOŠEK DEFINITIVNĚ UKONČILA :) )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Předchozí

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron