Afterparty LOScars 2014

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 18 bře 2014 17:30

Remus Lupin píše:No a vystřídal šaty...*rozhlídne se kolem*hm...že bych změnil povolání? Bych se musel jít zeptat na Mýtinku, jestli by mě nevzali jako pingla.*zasměje se*hm..švy...ale né, tam máš rezervu*shodnotí to znaleckým okem důkladně*

To taky, převléknout se do něčeho pohodlnějšího. Myslím, že obzvlášť Manori to uvítá:D +zlikviduje všechno, co jí tam Remus na talířek naservíroval a svalí se do židle+ To není špatný nápad, taková brigáda na Mýtince. Bea na tebe trpí, určitě by tam pro tebe něco našla +mrkne na něj vesele+ Rezervu říkáš? +ovine si jeho ruku kolem boků, aby to pro jistotu zhodnotil i hmatem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 18 bře 2014 17:45

Hm...to asi jo...sakoro bych řekl, že některé ty šaty si žijí vlastním životem...*když doí, odloží "utěrku" aby po něm nechtěl servírovat někdo další :D* TRpí? To spíš na Postracha...*rozhlídne se, ale žádný radar nikde nevidí:)* no jasně...ukaž...*pěkně si ji nenápadně ohlazuje* jo, myslím, že by se pod ty šaty ještě něco vešlo...*zasvítí mu oči*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 18 bře 2014 18:36

Kdyby jenom šaty. Dámské boty jsou ve skutečnosti rafinovaným mučícím nástrojem. Člověk je pak večer rád, když se doma oblékne do tepláků a běhá bos +natáhne nožky na druhou židli a přejede si dlaněmi po kotnících+ Nejenom na Postracha, co jsem slyšela +drby se šíří rychlostí blesku:D+ Na tebe dokonce taky. Možná trošku jinak, ale myslím, že by ti nic neodmítla +nastaví se mu do lepší polohy, aby jí mohl vklouznout rukama pod šaty+ To je pravda, pod tolik metrů látky se schováme oba dva +uchichtne se vesele+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 18 bře 2014 19:21

Styx: To máš pravdu, kam se koncerty hrabou, *souhlasí se smíchem.* Myslíš? No, jenom abych nesbírala ceny za zlobení nebo posedlost a tak podobně, *zasměje se.* Mě docela stačí, když si užiju krásnej večer, i když nepopírám, že by mě nějaká případná výhra nepotěšila, *pousměje se.* Tak to jsem ráda, vypadáš spokojeně, *pokývá hlavou.* Darktor je krásný místo, ta změna mi vážně prospěla. A je moc fajn mít zas na blízku Nef, poslední dobou jsme na sebe neměly moc času, tak si teď její přtomnost vážně užívám. I když musím přiznat, že víc, než dům, mě uchvátilo něco jinýho, *dodá se smíchem a nenápadně střelí něžným pohledem po Garettovi.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 18 bře 2014 21:59

Tobiáš píše:No, teď abychom nezklamali...když máme cenu..*cukne koutky, ale na okamžik se mu v očích promítne to, že když zklamou, nějaká cena ho už nebude muset zajímat* hm... to je prémiový bonus....pro vyvolené.*skloní se k ní v důvěrném šepotu*


Tak toho bych se fakt nebála. +usměje se na něj s jistotou+ Hmm, tak takový bonusy si nechám klidně líbit. +líbne ho lehce na rty+ A vůbec, co ty a společenský akce? +koukne na něj zvědavě+ Jak jsem vyrozuměla, například autogramiády moc nemusíš, Za což by ses měl stydět, spisovatelskej. Bez fanoušků bys byl v loji. +poučí ho přísně+ Možná bysme měli trochu zapracovat na tvý...hmm... socializaci. +zaútočí zákeřně a přivře oči+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 18 bře 2014 22:27

Cai: Tak to opravdu záleží jenom na tobě, v jakých kategoriích můžeš být nominovaná. Ale ani zlobení, ani posedlost není vůbec nic špatného. Já jsem byla taky nominovaná v obou těchto kategoriích +zasměje se pobaveně+ Ale nejhezčí na celé této soutěži je to vymýšlení, kdo by se do té které kategorie hodil a proč, no a pak ty plakátky. Ty mně vždycky baví nejvíc +přizná se jí s úsměvem+ To se ani nedivím, že se ti tady líbí. Tady je to opravdu hodně návykové +přikyvuje+ Takže bydlíš u Nef? A copak tě u ní tak uchvátilo? +zeptá se zvědavě a přemýšlí, co tam Nef má tak zajímavého:)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 18 bře 2014 23:07

Cairo: +hodí po ním hravým nechápavým kukučem+ Co vidím? +tváří se jako nevinnost sama. vesele se na ní usměje, když přijme jeho nabídku tance a hned jakmile se do něj zavěsí si jí přitáhne blíž k tělu+ Neznám vaše tance. +prozradí jí, když se propletou mezi lidmi a najdou si kousek místa, aby jí mohl obtočit ruce kolem těla a přešlapovat s ní zelí+ Nějaké bys mě mohla někdy naučit. +navrhne, ale jelikož je doma králem večírku, protočí si jí elegantně pod rukou a zakrouží s ní po improvizovaném parketu v rychlejším tempu+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 18 bře 2014 23:24

Styx: Pro mě bylo letos asi nejzajímavější volit v podstatě jenom na základě plakátků a bliků, *zasměje se* Jak ještě moc lidí a míst neznám, o okolnostech ani nemluvě. Takže u mě to letos bylo hlavně o tom, kdo měl jak vydařenou kampaň, *pobaveně se usmívá* To je pravda, i po těch pár týdnech si neumím představit, že bych se vrátila k tý původní rutině, *souhlasně přikyvuje.* Jo, Nef mi zařídila krásnou ložnici. Ale co se mi opravdu líbí, jsou pláže a lesy za sídlem. Co mě uchvátilo? No, ono je to spíš kdo, *zasměje se a kývne hlavou směrem ke Garettovi, který brousí kolem stolů s jídlem. Když se jejich pohledy střetnou, pokyne mu, aby šel k ní.* Tohle je Garett, *představí jí ho a vezme ho za ruku.* Garette, moje dávná přítelkyně Styx. Garett pochází z Neferetina světa, *obrátí se zpátky ke Styx.* Pomáhá jí s určitými záležitostmi.
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 18 bře 2014 23:41

Garett: Tak zkus něco z vašich tanců, *navrhne a plynule se podtočí* Vlastně je to jenom o vedení, když partner umí vést, zvládne partnerka i kroky a figury, který nikdy předtím neviděla, *podělí se s ním o jedno moudro ze svýho tanečního vzdělání.* Pokud se teda i partnerka umí nechat vést. *Bez zaváhání se přizpůsobí jeho rytmu, takže jim to docla jde.* Vidíš? Všechny ty taneční lekce asi nějaký účinek měly, *zasměje se.* Přítel mé sestry tanec studuje a vyučuje, takže určitou průpravu mám. A vždycky mě to bavilo, *vysvětluje, kde ty zkušenosti nabrala.* Samozřejmě to ale chcce těsný taneční držení, *přitiskne se k němu blíž, kdo ví, jestli vážěn kvůli tanci, nebo je to jenom výmluva.* Pak partnerka jenom reaguje na pohyby partnera.
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 19 bře 2014 16:28

Cai: No ty jsi to měla stížené tím, že tady nikoho a nic neznáš. Ale volit podle kampaně je taky zajímavé řešení. Se podívej třeba na volby prezidentů +zasměje se+ Já si taky nedokážu moc představit, že bych tady skončila. To by se muselo opravdu něco vážného stát, abych odsud odešla. Například rozchod s Remusem. To by mně tady už asi nic nedrželo. Ale doufám, že tohle nehrozí +usměje se+ Tak pokud se ti líbí nádherné pláže, průzračné moře a hluboké lesy za domem, tak přijď někdy k nám a uvidíš. A vezmi sebou i Nef, už dlouho jí slibuji, že jí ukážu dům +využije toho a pozve je obě+ Garett? +podiví se, protože nikoho takového nezná. Pak se podívá na muže, který k nim přistoupí a s neskrývaným údivem pozvedne obočí, když zjistí, že je to ten muž, kterého dnes přistihla už při druhé osobní potyčce s jejími přáteli :D+ Těší mně, Garette +podá mu ruku a prohlíží si ho, trochu nedůvěřivě, trochu zvědavě+ Tak tohle je ten důvod... vidím, že nezahálíš +mrkne se smíchem na Cai+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron