Afterparty LOScars 2014

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 16 bře 2014 20:10

O tom nepochybuj. +zasměje se vesele+ Zlobíš... +zakření se na ní vesele a v očích mu zajiskří+ Dobře, takže ti seženeme nejlepší a největší kus masa. +pokývá vážně hlavou a zamíří ke stolům s jídlem+ Tady... +čapne tam číšníka s pitím a vezme mu sklenku se šampaňským+ ...máš něco dobrého k pití. +předá jí sklenku a usadí si jí na židli kousek od Styx+ Počkej tady... +vyzve jí s rošťáckým výrazem na tváři, otočí se na patě a vrhne se ke stolům přičemž málem smete Remuse+ Pardon, číšníku... +koukne na něj po očku, ale pak zpozorní a na chvilku se na něj zaměří, jak zachytí pach cizího vlka, než se upomene, že šel na lov, tak tam ukradne kus masa na talířek a vítězoslavně se vrátí ke Cairo, i když muže nenápadně nespouští instinktivně ze zřetele+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 16 bře 2014 20:45

Kdybych zlobila, vypadalo by to jinak, *brání se na oko dotčeně.* To by nás z toho sálu nejspíš rovnou vykázali. *S úsměvem od něj vezme skleničku a než mu stačí poděkovat, je pryč. Poslušně se posadí hned vedle Styx a hned se k ní otočí* Ahoj, dlouho jsme se neviděly, *zářivě se na ni usměje.* Jak sis užila večer? Koukala jsem, že letos se ti dařilo, vyhrálas toho hodně, *napije se šampusu a po očku pozoruje Garettovu kolizi s Remusem a doufá, že z toho zas nebude nějaká mela.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 bře 2014 21:58

Tobiáš píše:Jo, jak naschvál...*upije* ale aspoň to hezky vypadá, když nic. *usměje se* docela líbila, obzvlášť, když sis šla pro cenu...*mrkne na ni* z podia to už tak pěkně nevypadá....*zavrtí hlavou a lehce pokrčí rameny, že už je takový*


+nemůže si pomoct a musí se na něj prostě usmát+ Mě se taky líbilo, když sis šel pro cenu. Hlavně proto, že je absolutně zasloužená. Těžko si umím představit lepšího strážce. +pousměje se a pak se k němu nakloní blíž, jakoby mu chtěla svěřit státní tajemství+ Hlavně takovýho, kterej by byl víc sexy. +mroukne tiše a zlehka ho políbí na hranu čelisti+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 16 bře 2014 22:27

+kouká na toho muže, co málem smete Remuse, zdá se jí povědomý a chvíli přemýšlí, odkud ho zná. Pak si vzpomene, že je to ten, co se dohadoval na plese s Tonym a radši si toho muže nenápadně hlídá, obzvlášť když si povšimne, že pořád kouká po Remusovi :lol: +

Cai: Ahoj +usměje se na ni+ Jo, je to skvělé, dobře se bavím. A jak se to líbilo tobě? Ty jsi tady poprvé, tak jsem zvědavá na tvé pocity +mrkne na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 17 bře 2014 16:52

Styx píše:Ne že toho zneužiješ, že mám chromé ruce +pohrozí mu prstem, když vidí, jak se ďábelsky usmívá a pak si vzpomene, že má vlastně ochablé ruce, tak rychle ruku položí do klína a culí se nenápadně+ Nejradši bych si dala tebe +zahýbe obočím+ Ale je tady moc lidí (ještě že ne ptáků :D ) +musí se rozesmát, jak se chopí role číšníka+ Dala bych si... asi tamto +ukáže na tác s plátky nějakého libového pečeného masíčka s olivami a pak ruku zase rychle schová+



Já a zneužít,...ale prosím tě. *tváří se, jako by ho vůbec nic nemohlo napadnout* no jo...to je..ještě by pak chtěli taky.*cukne koutky* tak...tamto...*využije toho, že je vysoký a odloví talíř, přendá jim masíčko a olivy, pěkně na kousky a uzme i vidličku* tak...*nabodne kousek a nabídne jí ho*

*Garetta zaznamená, že ho osloví jako číšníka mu nevadí, aspon je vidět, že mu to jde:) ale podvědomí ho upozorní na to, že je v něm víc...neřeší to, ale zapíše si jeho tvář do paměti*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Tobiáš » 17 bře 2014 16:56

Rebecca Altamirano píše:
+nemůže si pomoct a musí se na něj prostě usmát+ Mě se taky líbilo, když sis šel pro cenu. Hlavně proto, že je absolutně zasloužená. Těžko si umím představit lepšího strážce. +pousměje se a pak se k němu nakloní blíž, jakoby mu chtěla svěřit státní tajemství+ Hlavně takovýho, kterej by byl víc sexy. +mroukne tiše a zlehka ho políbí na hranu čelisti+


No, teď abychom nezklamali...když máme cenu..*cukne koutky, ale na okamžik se mu v očích promítne to, že když zklamou, nějaká cena ho už nebude muset zajímat* hm... to je prémiový bonus....pro vyvolené.*skloní se k ní v důvěrném šepotu*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 17 bře 2014 17:34

Chtěli by taky? Tak to tedy ne. Moje +obejme ho majetnicky, ale taky jí cukají koutky+ Krmení šelem +uculí se a vezme si od něj sousto z vidličky a pak si to vymění a zase mu dá ona do pusy pořádný kus masa+ Až se najíme, nenápadně zmizíme, co ty na to? +pošeptá mu do ucha+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 17 bře 2014 18:00

To se mi líbí...vyjíst to tady a zdekovat se...*směje se a krmí se navzájem, dokud není talířek prázdný, nakonec jim naloví i nějaký ten zákuseček a něco k pití, aby dostál svým slovům* abychom se vůbec odtud odkulili...*poznamená*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 17 bře 2014 19:41

No vždyť afterparty jsou většinou jenom proto, aby se člověk najedl a napil, ne? +usměje se a láduje se dezertem+ Teda tobě ten číšník opravdu jde +pochválí ho, jak jim to tam všechno tak hezky servíruje+ Copak odkulili... ale hlavně aby mi nepraskly švy +rozesměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 17 bře 2014 20:21

Styx: No, nejspíš jsem ještě nepřestala žasnout a být ohromená, *zasměje se* Rozhodně jsem nečekala až takhle velkolepou akci, připadám si, jak Alenka v říši divů. A bolí mě pravá ruka, *postěžuje si pobaveně a na důkaz svých slov inkriminovanou ruku zvedne a ukáže jí ji, jak je celá zarudlá od toho tleskání.* A dostala jsem cenu, *chlubí se, pro případ, že by si Styx nějakym zázrakem nevšimla :-D* To jsem vůbec nečekala, udělalo mi to obrovskou radost, *dodá zas trošku dojatě*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron