Afterparty LOScars 2014

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 19 bře 2014 18:46

Styx píše:Kdyby jenom šaty. Dámské boty jsou ve skutečnosti rafinovaným mučícím nástrojem. Člověk je pak večer rád, když se doma oblékne do tepláků a běhá bos +natáhne nožky na druhou židli a přejede si dlaněmi po kotnících+ Nejenom na Postracha, co jsem slyšela +drby se šíří rychlostí blesku:D+ Na tebe dokonce taky. Možná trošku jinak, ale myslím, že by ti nic neodmítla +nastaví se mu do lepší polohy, aby jí mohl vklouznout rukama pod šaty+ To je pravda, pod tolik metrů látky se schováme oba dva +uchichtne se vesele+


Hm..to chce masáž chodidel...*napadne ho* tady tedy nevím přesně jak na to...*lehce pokrčí rameny* ale můžu to třeba doma zkusit.*uchechtne se* tak nejenom? Nevěrnice jedna...*cestuje jí rukou nenápadně pod šaty* ale to je nááápad.*protáhne a skoro to vypadá, že se rozmýšlí spustit na všechny čtyři a schovat se pod sukni*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Tobiáš » 19 bře 2014 18:49

Rebecca Altamirano píše:Tak toho bych se fakt nebála. +usměje se na něj s jistotou+ Hmm, tak takový bonusy si nechám klidně líbit. +líbne ho lehce na rty+ A vůbec, co ty a společenský akce? +koukne na něj zvědavě+ Jak jsem vyrozuměla, například autogramiády moc nemusíš, Za což by ses měl stydět, spisovatelskej. Bez fanoušků bys byl v loji. +poučí ho přísně+ Možná bysme měli trochu zapracovat na tvý...hmm... socializaci. +zaútočí zákeřně a přivře oči+


To je dobře..kdybys nenenchala, tak jsem v rejži. *usměje se jí do rtů a jemně jí je okousne* hm...já a společenské akce...jak bych to řekl...asi jako autogramiády. Ale nevadí mi na nějakou jít...jen nesmí být moje. *zazubí se* socializaci? *vyděsí se* v čem to spočívá, takové mučení?
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 19 bře 2014 21:35

Doma mi pak tu masáž uděláš, prosím. A já tobě na oplátku taky, pokud tě někde něco bude tlačit +zamžiká na něj řasami a trochu mu poupraví kravatu+ Osobní prohlídka, jo? +uculí se na něj, jak ji tam šacuje, ale tváří se nadmíru spokojeně+ Hej...snad nechceš... +nedokončí, protože se musí rozesmát, když vidí, že se odhodlává k tomu vlézt jí pod sukni+ Co bych asi řekla kde jsi, kdyby se po tobě začal někdo shánět? +šeptá se smíchem+
Naposledy upravil Styx Lupin dne 19 bře 2014 22:37, celkově upraveno 1
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 19 bře 2014 22:10

Cairo: +pozorně jí poslouchá a tiskne si jí v tanci k tělu potěšen tím, jak jim to jde dobře+ Myslím, že Neferet by prohlásila něco jiného. Ona se učila tance pro tu vyšší kastu. +zasměje se tiše+ Ale já jako protřelý hospodský tanečník... +protáhne a protočí se s ní mezi lidmi v tanci, navede jí do otočky a pak prudce přitiskne zpět k tělu+ Taneční lekce? +zajímá se zvědavě+ Ty tanec miluješ, že. +pousměje se na ní měkce, pohybujíc v rytmu hudby boky+ Ano to chce. +zasměje se a souhlasně pokývá hlavou, sjede jí dlaněmi na boky a zvedne jí zlehka ze země aby se s ní veselým úculem zatočil kolem dokola+

Styx: +na znamení Cairo k ní přispěchá a předloží před ně další talíř s jídlem+ Těší mě, madam. +usměje se na Styx kouzelně a líbne jí zlehka na hřbet ruky, náhodou on je hodnej, žádná potyčka jen je trochu zbrklejší někdy :D + Důvod? Jaký důvod? +zamrká poněkud zmateně, když se přesune za Cairo a jemně jí položí dlaně na ramena+ Neříkejte, že jste mluvily o mě, dámy. +usměje se na obě dvě poťouchle a chlapecky+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 19 bře 2014 22:57

Styx: No, co jsem si stačila takhle na dálku všimnout, na rozchod to nevypadá, *povzbudivě na ni mrkne.* Řekla bych, že nám tu budeš dělat společnsot ještě hodně dlouho. A s Nef určitě rády přijdeme, *nadšeně přijme její pozvání.* Když s ním se tak nějak zahálet nedá, znáš to, *zasměje se.* Některý věci se stanou hrozně rychle. *S úsměvem sleduje, jak se seznamujou a když si Garett stoupne za ni, zlehka se o něj opře a položí jednu ruku na jeho dlaň spočívající na jejím rameni.* Možná trošičku, *připustí a otočí se na něj.* Prozradila jsem jí všechna tvoje nejtemnější tajemství. Do jednoho. *provokuje ho se smíchem.* A ještě navrch jsem si jich pár vymyslela. *A rozverně mrkne na Styx*

Garett: Na hospodskýho tanečníka si vedeš víc než dobře, *pochválí ho a vytáčí figury, do kterých ji navádí.* A jestli si Nef myslí něco jinýho, tak se plete, *prohlásí, je s tím hned hotová.* Ale já myslim, že kdybys s ní tancoval takhle, neřekla by proti tomu křivýho slova. *Chvilku se nad tím zamyslí.* Opovaž se, s ní takhle někdy tancovat, *dodá pak napůl majetnicky a napůl v legraci.* No, chodila jsem do tanečních, jako většina dospívajících tady u nás. A protože mě to bavilo, mám za sebou i pár pokračovacích kurzů, *pokrčí rameny.* Jo, tancuju ráda, to nepopírám, *přisvědčí s úsměvem, který se ještě rozšíří, když si ji tak přitiskne k sobě a přejde na něco, co vypadá spíš jak ploužák na rychlou hudbu, což zahrnuje spoustu vlnění v bocích a opravdu těsné taneční držení. A když ji zvedne ze země a roztočí se s ní, rozesměje se a pevně se ho chytne rukama kolem krku.* Neblázni, *napomíná ho.* Vždyť někoho kopnu. *Ale rozhodně to nevypadá, že by chtěla, aby ji pustil.
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 19 bře 2014 23:53

Cairo: Nemyslím, že by si Nef myslela, že špatně tančím. +zasměje se vesele+ Spíš, že ona se učila jiný druh tance. Ten u kterého jsou partneři příliš daleko od sebe. +vysvětluje a na potvrzení svých slov si jí odtáhne hodný kus od těla+ Ale to mě se osobně momentálně nelíbí. +zazubí se na ní vesele a prudce si jí přitáhne zpět těsně k tělu a dlaněmi jí sklouzne z boků na záda a na chvíli kousek níž na zadek+ Tvé přání je mi rozkazem. +zavrní rozverně, když se tak rozkošně čertí nad představou, že by měl tancovat s Nef+ Taneční... tam vás učí tedy tančit? +ujišťuje se, jestli to pochopil správně a s nadšením naslouchá jejímu smíchu+ Tak dobrá tedy... +protáhne neochotně a nechá jí velmi pomalu sklouznout po svém těle zpět na pevnou zem. obtočí kolem jejích zad ruce a schová jí náručí+ Víš, že dnes vypadáš naprosto kouzelně? +zamručí zlehka+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 20 bře 2014 00:23

Garett: Hm, tak tenhle druh tance se mi vůbec nelíbí, *zavrtí nesouhlasně hlavou a honem se schová zpátky do jeho náruče a nechá se spokojeně otlapkávat.* Neříkám, že s ní nesmíš tancovat, jenom s ní netancuj takhle, *uvede to se smíchem na pravou míru.* No, většina mladých chodí do tanečního kurzu, kde je naučí základní kroky několika tanců, co se tancujou třeba na plesech a tak, je to docela užitečný. Je to celkem užitečný, pokud se člověk chce pohybovat ve společnosti s určitou grácií, *vysvětluje a jak ji spustí po svém těle dolů, zůstane k němu přivinutá, hudba právě zpomalí, takže mu obtočí ruce kolem zad a položí si hlavu na jeho rameno.* Vážně? *polichoceně se usmívá.* Ty v tom obleku taky nevypadáš špatně, *vrátí mu kompliment.* Vlastně vypadáš přímo neodolatelně, *upřesní to a přitiskne rty ze strany na jeho krk.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 20 bře 2014 11:35

Cai: To tedy určitě nevypadá +culí se spokojeně+ Je mi to úplně jasné. Člověk do toho spadne, ani neví jak. Ale jsem ráda, že sis tady tak rychle našla přátele +mrkne na ni šibalsky+ Tvůj přítel taky bydlí na Darktoru? A jak se ti líbí celkově na LoSu, už jsi navštívila nějaké zajímavé lokality? +vyzvídá+
Garett: +usměje se na něj+ Prý jste z Neferetina světa. To je asi pro vás velká změna. Plánujete tady zůstat natrvalo? +opět pohlédne k Cai, protože je jí naprosto jasné, že Garett má opravdu velký důvod zůstat tady+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 20 bře 2014 17:29

Styx píše:Doma mi pak tu masáž uděláš, prosím. A já tobě na oplátku taky, pokud tě někde něco bude tlačit +zamžiká na něj řasami a trochu mu poupraví kravatu+ Osobní prohlídka, jo? +uculí se na něj, jak ji tam šacuje, ale tváří se nadmíru spokojeně+ Hej...snad nechceš... +nedokončí, protože se musí rozesmát, když vidí, že se odhodlává k tomu vlézt jí pod sukni+ Co bych asi řekla kde jsi, kdyby se po tobě začal někdo shánět? +šeptá se smíchem+



Hm...něco tlačit...to využiju. jeden nikdy neví....*tváří se naprosto nevinně* hm...no co..že jsem šel na průzkum...*směje se* no dobrá, tak lezení pod sukni též nechám na doma. Aby nakonec jsme neprobudili bzučivku z Věštce.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 20 bře 2014 18:24

Je mi to úplně jasné, na co narážíš +culí se, jak se tam Remus tváří nevinně, přitom má na čele napsáno, co tím myslí. Po jeho vtipné poznámce už to nevydrží a rozesměje se+ Tak to si opravdu necháme až na doma. Nejsem si totiž jistá, jestli bych u takového průzkumu dokázala zachovat klid +blýskne jí vesele v očích+ Myslím, že je to dobrý důvod vypařit se odsud +pošeptá mu a chytne ho za ruce+ Tak pojď, ty můj průzkumníku.

(jestli nevadí, ukončíme to tady, ať nepíšeme na dvou místech;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron