Afterparty LOScars 2014

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 17 bře 2014 20:27

Tak buď hodná. Docela se mi tady zatím líbí. +zazubí se na ní vesele a významně stočí pohled za jednou z žen, co jde kolem a provokativně jí koukne na zadek, ale jenom Cairo zlobí+ Tady prosím, maso... +strčí jí vítězoslavně talířek s masem pod nos+ ...a ještě salát... +odběhne pro další talířek a skládá to před ní na stolek+ Dala by sis i něco sladkého? Viděl jsem tam úžasnej čokoládovej dort. +upozorní jí, ale na nic nečeká a už jí kus nese a tváří se u toho jak mistr světa, když se vedle ní posadí a dělá na ní vlčí očka+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 17 bře 2014 20:56

*Když vidí, kam směžuje jeho pohled, vymrští ruku, chytne ho za bradu a otočí si jeho hlavu zpátky k sobě.* Já jsem tady, *napomene ho, aby nezapomínal s kým tady je, ale koutky jí poškubávájí v úsměvu, protože dobře ví, že ji jenom provokuje. A když už ho tak hezky drží, natáhne se a vlepí mu pusu.* Děkuju, *usměje se na něj a pak jenom ohromeně sleduje, jak před ní skládá hotovou hostinu.* Páni, ty jsi lovec, *pochválí ho a hlavou pokývne k židli vedle sebe, jestli si taky nesedne. Vezme vidličku, uzobne kus masa následovaný trochou lupení a pak další sousto masa nabídne jemu.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 17 bře 2014 21:23

Cai: Tak úplně přesně vím, jak ti je. Já to takhle prožívám každý rok a co teprve ty, pro kterou je tato sláva premiérou +zasměje se a na to tleskání jen přikývne+ Já si taky necítím ruce, jsem myslela, že mi už upadnou, co bylo výherců letos +culí se+ Jo, viděla jsem. A moc gratuluji! Však jako nováček si tu cenu taky zasloužíš +mrkne na ni šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 17 bře 2014 21:57

Styx: Jo, *souhlasí,* A taky jsem zvědavá, jestli zítra budu mluvit, hlasivky dostaly taky na frak, *směje se.* No, vzhledem k tomu, že jsem tu asi jedinej nováček... *zasměje se,* ale děkuju. A já gratuluju tobě, taky se ti letos dařilo, *mrkne na ni.* A co jinak? jak se pořád máš? *zjišťuje se zájmem.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 17 bře 2014 23:32

+koukne na ní s naprosto nevinným kukučem+ Já vím, že jsi tady. +obejme jí pevně kolem pasu a přitiskne si jí k sobě+ Přeci by si nežárlila... +protáhne s hravostí a jemně jí líbne na rty+ Jsem potěšen, že si to o mě myslíš. +zazubí se na ní vesele a uvelebí se na židli těsně vedle ní+ Kdyby si ještě něco chtěla, tak si řekni, donesu ti to. +usměje se na ní a zlehka jí líbne ne tvář+ Hmn... +koukne na maso co mu nabízí a pak na ní+ ...tak jo, ale bez toho zelenýho. +svolí na konec, že ho může teda nakrmit+ Tancuješ ráda? +zajímá se hned, jakmile si vychutná první sousto+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 18 bře 2014 00:00

Tak se neohlížej po jinejch, *dál ho se smíchem peskuje.* Jistěže nežárlila, asi stejně jako ty, kdybych tu okukovala pozadí přítomných pánů, *vrátí mu to zvesela a radši mu zacpe pusu masem.* Jasně, vlci nejsou všežravci, to už jsme zjistili, *zasměje se a se schovývavým úsměvem nad ním kroutí hlavou, zatímco zas střídavě krmí sebe a jeho, jak už to mají hezky natrénovaný.* Tancuju ráda, *přisvědčí.* Jenom nevim, jestli se tady vůbec nějaký tanec plánuje, zatím to spíš vypadá, že maj všichni v plánu se najíst a pak se vypařit a... ehm. *radši nedořekne, přeci jenom se nachází ve slušný společnosti na nóbl večírku.* Ale můžem si střihnout sólo, jeslti budeš chtít, *navrhuje přeochotně, ty bublinky na ni maj asi už vliv, takže ještě chvílí a kdo ví, k čemu všemu ještě bude svolná.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Garett Rivery » 18 bře 2014 00:22

Já se ale přeci... no tak dobrá... ale jenom trošku. +připustí na oko neochotně, že koukal jiným ženským po zadky+ No... +protáhne a z hrdla se mu vydere tiché nesouhlasné vrčení, ale spíš jen zlobí, ne aby vrčel doopravdy+ Můžeš to zkusit... +v očích mu zajiskří, jako by přemýšlel nad tím, jak jí předvést, že je jeho, což zahrnuje spoustu ale opravdu spoustu soukromí+ Jsem rád, že si to pamatuješ. +zasměje se vesele a s chutí si od ní bere kousky masa a vychutnává si ho+ No... +rozhlédne se kolem+ ...nezdá se, že by měl někdo v plánu protancovat se až do rána... +připustí a na chvíli nakloní hlavu na stranu, jak jí zamyšleně pozoruje, než se vymrští do stoje a ukloní se jí+ Mohu prosit, má paní. +protáhne naprosto vážně, když na ní vidí jak moc by si chtěla zatančit a navíc je to skvělá příležitost jak ji mít co nejblíž u sebe+
Uživatelský avatar
Garett Rivery
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 255
Registrován: 11 lis 2013 21:02

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Cairo » 18 bře 2014 00:36

Ne? No tak vidíš, *neodpustí si mít poslední slovo. Když zavrčí jenom povytáhne obočí, ve stylu "co jsem říkala".* To asi ne, ale my můžem, *vstane, udělá něco jako pukrle, aby odpověděla na jeho žádost patřičným způsobem a v očích jí svítí potlačovaný smích.* Bude mi potěšením, drahý pane, *zašvitoří a zavěsí se do něj. Ani se nenamáhají hledat taneční parket, prostě to zapíchnou na prvním místě, kde je mezi stoly trošku prostoru a vypadá to, že lidi, co se hemží kolem, jim vůbec nepřekáží. Nechá se přitáhnout do jeho náruče a už to tam roztáčejí. Nebo přesněji řečeno spíš jen tak přešlapují na místě.*
Uživatelský avatar
Cairo
VIP Member
 
Příspěvky: 486
Registrován: 10 lis 2013 18:31
Bydliště: momentálně pokoj na Darktoru

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Styx Lupin » 18 bře 2014 11:30

Cai: To je horší, než po nějakém rockovém koncertě +směje se na ty hlasivky+ Tak ještě jsi se nestačila moc projevit za tu chvíli, co tady seš. Ale věřím, že v příštím ročníku už budeš sbírat ceny i v jiných kategoriích +mrkne na ni vesele+ Taky děkuji +usměje se na ni+ Mám se moc dobře, daří se mi, jsem šťastná...vůbec si nestěžuji +září spokojeně+ A jak se tobě líbí tady v novém prostředí?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty LOScars 2014

Příspěvekod Remus Lupin » 18 bře 2014 16:40

Styx píše:No vždyť afterparty jsou většinou jenom proto, aby se člověk najedl a napil, ne? +usměje se a láduje se dezertem+ Teda tobě ten číšník opravdu jde +pochválí ho, jak jim to tam všechno tak hezky servíruje+ Copak odkulili... ale hlavně aby mi nepraskly švy +rozesměje se+


No a vystřídal šaty...*rozhlídne se kolem*hm...že bych změnil povolání? Bych se musel jít zeptat na Mýtinku, jestli by mě nevzali jako pingla.*zasměje se*hm..švy...ale né, tam máš rezervu*shodnotí to znaleckým okem důkladně*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron