Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Beatrix » 12 dub 2015 13:36

Styx: Vidíš...tak nad tím jsem třeba nikdy nepřemýšlela...ještěže mám bráchu. +ušklíbne se, že rod namnožil on+ Myslím, že bys ju měla vzít na nákupy, ať víš, co to je! +směje se a přikyvuje+ Můžem pak zajít třeba do čajovny a může nám to vylíčit. +jako její představy+ Kdybys chtěla s něčím pomoct, zařídit, nebo tak, tak jsem k dispozici.
A hezky, žejo! +usmívá se+ Vyřídím. +přikývne a jde za Amonem, se kterým se chvílu o něčem baví a pak se nenápadně vypaří do ložnice. Jako Bea, sama...Amon ještě chvilku popíjí, pak si dá venku cigaretu a odmístí se dom.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 12 dub 2015 19:49

Bea: Tak v naší rodině to ještě jistí Vanessa, ale Remus nemá žádné sourozence, tak to pokračování jejich rodu závisí jenom na něm +argumentuje+ Jasně, když si nebudu s něčím vědět rady, ozvu se ti +zamává jí a pak se vrátí zpátky k Remusovi, rozloučí se s ostatními a jdou domů pokračovat v soukromých oslavách+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Victoria » 13 dub 2015 13:13

Becca, Tobiáš: Tepající kopí mužnosti tě neslovilo jo? +směje se tomu+ to se ti ani nedivím. Tak co píšeš? Detektivky? Děsně nezasvěcený historky o nadpřirozenu? +uculuje se+ Klidně bych si něco novýho přečetla. +usměje se+ je to ke čtení? +mrkne vesele na Beccy+ Jo, jsem úplnej zoufalec. +přikývne tragicky+ naštěstí ztracená holka přijde spoustě lidí roztomilá, tak mě občas navignou. A když nevím vůbec, zavolám Byronovi, řeknu mu co vidím, a on mě najde na mapě. +zazubí se+ To je taky jeden z důvodů proč neřídím. +pokrčí rameny+ nedokázala bych u toho dávat pozor, kudy mám jet. +uculí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 13 dub 2015 22:36

Vicki, Tobiáš: Řekla bych, že bé je správně. +zasměje se+ Zatím ne, ale vynutila jsem si přednostní čtení. Tak doufám, že se na to nezapomělo. +zašklebí se+ Ale co jsem tak pátrala, v domovině je celkem dost slavný a oblíbený. To bude asi tím, jak rád chodí na autogramiády. Viď? +rýpne si zákeřně a v očích jí rozpustile zablýskne+ Ty neřídíš? +docela ji to překvapí+ To ale děláš chybu! Auta jsou...+hledá chvíli dostatečně výstižný slovo+ Jeden z nejúžasnějších lidských vynálezů. Hned po GPSce. +zamrká vesele+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Tobiáš » 14 dub 2015 18:24

Vici, Beccy: No jo, autogramiády, to je sen. *až se z toho otřepe* a nejlepší jsou dotazy typu: A upíři fakt existují? No co jim na to mám říct...*zavrtí hlavou* jo...a nejlepší je - auto s gpskou. A pak jsi v suchu. *mrkne na Vici* Né, nezapomnělo, neboj. *koukne na Beccy s úsměvem* nevylidňuje se to tady nějak? *rozhlídne se*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Manori » 18 dub 2015 11:21

(a tady to pomalu ukončím - děkuji všem za účast!)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Předchozí

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron