Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Remus Lupin » 08 dub 2015 18:44

Styx píše:Já bych tě nenechala klepnout, teď už ne +uculí se rozverně+ Měla jsem v plánu prožít s tebou takové krásné déjà vu. Se vším všudy, co bylo tehdy, když jsme se seznámili. Ale to tvoje překvapení naprosto zastínilo to moje +pousměje se a sklouzne pohledem na prstýnek a je už zase naměkko+ Pořád tomu nemůžu uvěřit, že se budu vdávat. Za tebe +obejme ho a něžně políbí+ Štípni mě, že to není jen sen.


*rozesměje se* to je od tebe hezké...no tak to je škoda, ale myslím že na nějaké deja vu ještě bude času dost...mě to asi taky ještě nedošlo, že k tomu dneska večer došlo...a že jsi řekla ano.*pevně ji k sobě přitiskne políbí a nenápadně ji štípne do zadečku*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 08 dub 2015 23:13

Beatrix píše:No už sme se báli, že neodpovíš! +směje se+ Mhm, +přikývne+ sice to nebude extra kvalita...ale natočený to je! Mh? +koukne na ni, co by chtěla+ No...jako jo, určitě mrkne, ale před pár týdnama si nějakej blbeček došel zapálit do archivu a trochu nám to tam vyhořelo, takže ti nezaručím, ž to tam je..To bylo 2009, žejo? Mohli byste to pak pustit na svatbě! +usměje se a zavrtí hlavou+ Jsem v pohodě, dnes je to o tobě! +obejme ji+

Hlavně že tam bude vidět aspoň to hlavní. To se musí uchovat... pro vnoučata! +zasměje se+ A Zuzce za mně poděkuj a řekni jí, že za to mi musí jít za družičku +uculí se na ni+ U vás hořelo? Sakra, snad to nezničilo zrovna ten ročník 2009 +zadoufá+ Tak pokud to někde vyhrabeš, budu ti hrozně vděčna. To je skvělý nápad! Taková nostalgie... +nadšeně se toho hned chytne+ Tak to jsem ráda. Dneska nesmí být nikdo smutný +obejme ji hezky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 08 dub 2015 23:39

Remus Lupin píše:*rozesměje se* to je od tebe hezké...no tak to je škoda, ale myslím že na nějaké deja vu ještě bude času dost...mě to asi taky ještě nedošlo, že k tomu dneska večer došlo...a že jsi řekla ano.*pevně ji k sobě přitiskne políbí a nenápadně ji štípne do zadečku*

Žádná škoda, tohle je mnohem, mnohem lepší +zvedne ruku s prstýnkem+ Nemůžu se na něj vynadívat, jak je překrásný +rozplývá se+ Myslím, že nám to oběma pořádně dojde teprve až bude klid +konstatuje s úsměvem+ Copak jsem mohla říct ne, když jsi to tak dokonale vymyslel? Ale máš můj obdiv, že jsi sebral odvahu vyjádřit se přede všemi našimi přáteli. To bych od tebe nikdy nečekala +obejme ho kolem krku a přeněžně ho políbí+ Áu! Tak se mi to opravdu nezdá +rozesměje se, jak ji štípne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Beatrix » 09 dub 2015 00:57

Styx: Vidět i slyšet! +usmívá se+ Už se něco rýsuje? +zvědavě a pak nakrčí přemýšlivě čelo+ To bude sranda, až pudeš na mateřskou! +musí se smát tomu, jak se bude Amon asi tvářit až mu to Styx oznámí+ Vyřídím. Bude určitě celá šťastná. Ještě na žádné svatbě nebyla.
No jo..ono tam hoří docela často, ale máme dobrej systém, tak se to nějak moc nešíří...+povzdychne si+ Nevím už jak jim vysvětlit, že mají chodit kouřit ven. Oni mi na to řeknou: Ale tam prší. +zatváří se, že co jim na to má jako tak říct+ Určitě se po tom podívám a dám vědět! +koukala sem, je to tam!+ Mhmm, taky si rádi zavzpomínáme. Neboj, všichni slaví na váš účet! +uculí se+ Jako..obrazně. +dodá, aby si nemyslela, že to bude muset cálovat+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 09 dub 2015 12:53

Bea: Merline, ne! Brát se opravdu nemusíme +rozesměje se+ Myslela jsem jako do budoucna. No to bude sranda! Amon bude mít ze mne opět radost +culí se+ Ale to je ještě daleko +mávne zatím nad tím rukou+ Tak ať už si dá šít šatičky, bude první družička +odškrtne si první bod z plánování+ No to je taky nápad, kouřit v archívu. Budeš jim tam muset vyhradit nějakou místnost. Anebo povinně odnaučit kouřit +dodá vesele+Jo, kdybys to našla, tak mi to, prosím, pošli, nebo si přijdu osobně +jj, taky jsem na to koukala a po letech zase přečetla, to byly moje úplně první příspěvky tady, jsem byla ještě vyjukaná jak prvňáček:D+ Tak půjdeme slavit s nimi, co ty na to? +doupraví si v zrcadle poslední nedostatky a pak se do ní s úsměvem zavěsí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Remus Lupin » 09 dub 2015 19:07

Styx píše:Žádná škoda, tohle je mnohem, mnohem lepší +zvedne ruku s prstýnkem+ Nemůžu se na něj vynadívat, jak je překrásný +rozplývá se+ Myslím, že nám to oběma pořádně dojde teprve až bude klid +konstatuje s úsměvem+ Copak jsem mohla říct ne, když jsi to tak dokonale vymyslel? Ale máš můj obdiv, že jsi sebral odvahu vyjádřit se přede všemi našimi přáteli. To bych od tebe nikdy nečekala +obejme ho kolem krku a přeněžně ho políbí+ Áu! Tak se mi to opravdu nezdá +rozesměje se, jak ji štípne+


Na tobě je překrásný...*zamručí ji u ucha* asi máš pravdu, až budeme doma a nikdo mi nebude stát na vedení *směje se* Já od sebe taky ne. Ale něco mě prostě donutilo na to podium vylézt. Nárokovat si tě. *přitáhne si ji zase majetnicky k sobě* A udělat tě šťastnou. Nás oba.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Tobiáš » 09 dub 2015 19:12

Victoria píše:Beccy, Tobiáš: Ahoj. +usměje se na něj a stiskne mu tu studenou ruku, studený nevadííí, lepší než ekzém :D+ Jako imaginární přítel, jo. +zazubí se, a kouká jak se k Beccy má a přijde jí to děsně pěkný+ Děkuju, já jsem z toho ještě jak Alenka v Říši divů. +usměje se+ No právě, vyprávíš o něm furt, a nikdy ho nikam nevytáhneš. +culí se+ takže ty jsi spisovatel, jo? +zajímá se o Tobiáše, a doufá, že nevadí, že přešla rovnou na tykání :D+ a jakou literaturu píšeš? Na dívčí čtení to moc nevypadá. +zazubí se+ a jé, tak to je průšvih, já se ztratím i v obdchoďáku, a mapy mi bohužel nic neříkaj. +zasměje se+ takže se asi budu muset někoho držet za triko, nebo vůbec nevylejzat. +pokrčí vesele rameny+


*tak ekzém nehrozí, to je Tobiáš v pohodě :D*Něco na ten způsob. *oplatí ji ušklebek* jo. Už to tak bude. *kývne a je rád, že přešla rovnou:)* záleží, co si představíš pod pojmem dívčí čtení...Jsem přístupný i dámám *cukne koutky* ale je fakt, že na červenou knihovnu bych si netroufl...tolika přirovnání na jedno a to samé...*mávne rukou* Ale, ty taky?A mě pořád říkají, jak jsem divný, že se pořád někde ztrácím. *vrtí hlavou a přimhouří oči zlobně na Postracha, který ho stojí opodál a je původcem většiny těch výtek*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 09 dub 2015 21:59

Remus: Vůbec jej nebudu sundávat, až do svatby. Chci mít pořád na očích, že jsme zasnoubeni. Pak tomu snad konečně i uvěřím +uculí se+ Musel jsi být určitě celý večer hrozně nervozní, jestli to vyjde +polituje ho pohlazením po tváři+ Udělal jsi mě šťastnou... zase... a vím, že ne naposled. A doufám, že ty jsi taky šťastný.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Beatrix » 11 dub 2015 12:58

Styx: Tak sem to nemyslela! +směje se+ Spíš jako jestli třeba už plánujete...+nadhodí+ Noo v takovým případě ti bude muset dát dovolenou chtě-nechtě.
To bude zase výběr! +usmívá se, ale těší se na to+ Bude lítat od jednoho typu ke druhýmu a vybírat ty nej nej! Možná bys jí mohla dát nějaký...směrnice? Jako v jakým stylu to budeš mít, jestli si má vzít bílý, nebo nějakou barvu...až budeš samozřejmě vědět a mít něco naplánováno. +nechce na ni spěchat, ale aby jí ty šatky pak seděly ke stylu+
Odnaučit kouřit? Dyť by mě zabili! Víš jací by z nich byli nerváci? Místnost tam je, ale jim se nelíbí, že je celobetonová, no tam je fakt potřeba být opatrní... +muhehe, je to už dávno!+ Dobrej nápad. +chytne si ju a vyjdou ven+ Tak utíkej za svým nastávajícím a já pudu ještě něco vyřešit s Amonem.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 12 dub 2015 00:40

Bea: Ach tak +směje se+ No zatím neplánujeme. Ale jednou určitě. Nenecháme přece vymřít naše rody +poznamená+ Jen ji nech, ať vybírá. První družička musí vypadat nejlíp hned po nevěstě. Tak to v tuto chvíli ještě vůbec netuším, v jakém stylu to bude. Vždyť jsem se to dozvěděla teprve před chvílí +rozesměje se pobaveně+ Ale až to budu mít promyšlené, určitě vám dám vědět +mrkne na ni a pak vyjdou spolu ven+ Nastávajícím...to zní fakt drsně +zaculí se+ Tak ho pozdravuj! +rozloučí se s ní a utíká zpátky za tím svým nastávajícím:)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron