Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 05 dub 2015 18:29

Tak to by nám ty námluvy taky mohly skončit v nemocnici +směje se (má ten prstýnek ještě pořád v krabičce, nebo už jí ho navlékl?)+ Na toho nejbáječnějšího muže pod sluncem +přiťukne si s ním a kopne do sebe obsah sklenky, protože to už fakt potřebovala jako sůl. Jak si ji k sobě přitáhne a políbí, tak mu toužebně vzdechne do rtů, miluje tu jeho dravost těsně před úplňkem+ Sex na veřejnosti by nám podruhé už asi neprošel, co? +zašeptá s úsměvem a radši se trochu odtáhne, aby to nedopadlo jako na ministerstvu:D+ Mně něco čokoládového, prosím. A tobě asi pořádný kus masa, předpokládám, že zrovna dnes večer asi nemáš moc chuť na moučník +culí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 05 dub 2015 23:29

+převlékne se tam někde z černobílé do tradiční černé, odloží si dárečky a sejde dolů, kde okamžitě zamíří k nejbližší čerpací stanici. Totiž k baru. Poručí si Jacka a pozoruje ostatní+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Victoria » 06 dub 2015 00:31

+už tam sedí a pilně čerpá, takže když přijde, zamává jí rukou před nosem+ ahoj! +zazubí se na ni+ teda ty jseš dneska kočka. +uculí se+ jak to jde? dlouho jsme se neviděly. +usměje se na ni a náznakem jí připije+ a gratuluju! +zazubí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 06 dub 2015 01:13

No ahoj! A nápodobně. +mrkne na ni+ A jde to dobře, pořád žiju. +uculí se pobaveně+ Díky, taky gratuluju. Byl to přímo večer plný překvapení. +cukne koutky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Remus Lupin » 06 dub 2015 10:10

Styx píše:Tak to by nám ty námluvy taky mohly skončit v nemocnici +směje se (má ten prstýnek ještě pořád v krabičce, nebo už jí ho navlékl?)+ Na toho nejbáječnějšího muže pod sluncem +přiťukne si s ním a kopne do sebe obsah sklenky, protože to už fakt potřebovala jako sůl. Jak si ji k sobě přitáhne a políbí, tak mu toužebně vzdechne do rtů, miluje tu jeho dravost těsně před úplňkem+ Sex na veřejnosti by nám podruhé už asi neprošel, co? +zašeptá s úsměvem a radši se trochu odtáhne, aby to nedopadlo jako na ministerstvu:D+ Mně něco čokoládového, prosím. A tobě asi pořádný kus masa, předpokládám, že zrovna dnes večer asi nemáš moc chuť na moučník +culí se+


*určitě na ruce, přece ho nebude skovávat v krabiččce:)* hm...no...asi ne, musíme počkat, až se zbytek víc připije. *zasměje se jí hrdelně do vlasů* tak čokoládového...*vybere ji pořádný zákuseček a sobě přihraje nějaký kus steaku* tak prosím...*pustí se do svého* ale kdyby sis to rozmyslela...tak by ti i jeden hladový vlk kousek masa přenechal. *mrkne na ni* to máš pravdu, dneska fakt mi jen tak něco sladkého nepomůže...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Tobiáš » 06 dub 2015 10:12

*sejde a taky se rozhlídne, chvíli se tam baví s Postrachem, ale pak se rozhlídne kde nechal doprovod. Najde ji pohledem u baru, ale vidí, že se s někým baví, tak vyčkává*
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Victoria » 06 dub 2015 11:12

Tak to by mohlo bejt i horší. +zazubí se+ no to teda jo, jedno větší jak druhý. +uculí se+ některý bych si i klidně odpustila. +zašklebí se na ni vesele a usrkne si trochu brčkem+ jsem slyšela, že prej budeš pronajímat tu vítěznou chatu? +culí se+ nebo to možná jenom někdo navrhoval. +směje se do sklenice+ Hele, támhle na tebe někdo kouká! +ukáže bradou do davu, kde je sleduješ Tobiáš+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 06 dub 2015 11:13

+no jo:D+ Budu to muset vydržet až domů, chci si to pořádně užít, tentokrát žádná rychlovka +uculí se a zakousne se do dortíku a skoro jakoby cítila, jak jí to uklidňuje rozrušené nervy:)+ Myslíš, že je to vhodná kombinace? Dort se steakem? +hned to vyzkouší a zakousne k zákusku jeho masíčko+ Dneska už mě nerozhodí vůbec nic, už jsem si svoji dávku adrenalinu vybrala +mávne se smíchem rukou+ A nechci se opít, zatím, doma tě totiž čeká malé překvapení. Slavnostní večeře, menu jako před šesti lety... můžeš hádat, co +uculí se+ a všechno ostatní, co k tomu patří +mrkne na něj tajemně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 06 dub 2015 12:45

Victoria píše:Tak to by mohlo bejt i horší. +zazubí se+ no to teda jo, jedno větší jak druhý. +uculí se+ některý bych si i klidně odpustila. +zašklebí se na ni vesele a usrkne si trochu brčkem+ jsem slyšela, že prej budeš pronajímat tu vítěznou chatu? +culí se+ nebo to možná jenom někdo navrhoval. +směje se do sklenice+ Hele, támhle na tebe někdo kouká! +ukáže bradou do davu, kde je sleduješ Tobiáš+


Jo, to ti i docela věřím. +potřese chápavě hlavou+ Pronajímat? O tom nic nevím. +zasměje se+ Ale hodlám tam uspořádat tu slíbenou chlastačku a to ne jen tak ledajakou. Ale oslavu mých narozenin. +zašklebí se+ I když je samozřejmě otázka, jestli se takový číslo vůbec ještě může slavit. +protočí oči a pak se ohlédne a hned se usměje. Zakývá na Tobiáše prstem, aby šel k nim a když k nim dojde, přitáhne ho k sobě+ Konečně mám taky příležitost představit tě někomu ze svých přátel. +loupne po něm pohledem+ Tobiáši, moje kamarádka Victoria. Vicki, Tobiáš, můj....+odmlčí se a po očku na něj koukne+ ...přítel. +dodá s úsměvem+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 06 dub 2015 14:30

Beatrix píše:+pak se otočí a jde dovnitř, upravit se+

+mezitím si odskočí na toaletu a jak si před zrcadlem upravuje rozmazané oči a mejkap, vstoupí dovnitř Bea (doufám, že se šla upravit sem:))+ Ahoj Bei, ještě jsem neměla čas tě pozdravit +obejme ji radostně+ Jak si užíváš večer? Mimochodem, moc ti gratuluji k výhrám a krásným cenám!
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron