Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Vše o velké prestižní soutěži

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Victoria » 07 dub 2015 00:57

prostě srandy kopec, jako dycky. +zazubí se, že to zná sama+ no to by určitě mělo úspěch, taková chatička uprostřed ničeho, krb, sauna... pro páry jak stvořený. +směje se+ určitě bys na tom děsně vydělala. +culí se+ no to doufám, já jsem dycky chtěla vidět polární záři. +přikyvuje a napije se+ já si myslím, že slavit se má všechno. minimálně to, že jsme přežili další rok. +uculí se na ni+ Ale... +rozculí se děsně, když jí to dojde+ no tak to mě moc těší. +usměje se na Tobiáše+ to je dost, že ho taky někam vyvedeš. +uculí se na Beccy+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Remus Lupin » 07 dub 2015 17:46

Styx píše:+no jo:D+ Budu to muset vydržet až domů, chci si to pořádně užít, tentokrát žádná rychlovka +uculí se a zakousne se do dortíku a skoro jakoby cítila, jak jí to uklidňuje rozrušené nervy:)+ Myslíš, že je to vhodná kombinace? Dort se steakem? +hned to vyzkouší a zakousne k zákusku jeho masíčko+ Dneska už mě nerozhodí vůbec nic, už jsem si svoji dávku adrenalinu vybrala +mávne se smíchem rukou+ A nechci se opít, zatím, doma tě totiž čeká malé překvapení. Slavnostní večeře, menu jako před šesti lety... můžeš hádat, co +uculí se+ a všechno ostatní, co k tomu patří +mrkne na něj tajemně+


To abych se fakt posilnil. *cukne koutky* hm..to nevím, zkus...*kouká, co to s ní udělá, ale zdá se, že nic, alepoň zatím* tak menu jako před šesti lety? To aby se to tady moc nevyjídal...hm, čenichám nějaké opravdu povedené překvapení...*pozoruje ji, jak se tváří tajemně jak hrad v Karpatech* Tak doufám, že z toho neklepne mě. To by bylo..momentálně nepraktické.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Tobiáš » 07 dub 2015 17:56

Beccy, Vici: *když na něj kývne, dojde až k nim, nepatrně se pousměje, když ho Beccy tak představí a jak ho drží u sebe, levačkou ji pohladí po zádech* potěšení je na mé straně*usměje se na Vici a podá ji pravici, pravda poněkud studenou, ale nic hroznýho, Postrach by byl horší ledoborec:D* no jo, byl jsem vytažen na světlo. Ještě by pak někteří tvrdili, že třeba neexistuju...*zavrtí nad tím paradoxem hlavou* a gratuluju k cenám. *mrkne na Vici* Tobě pogratuluju pak *nakloní se s šeptem k Beccy* a ve Finsku je to moc pěkný*kývne, jak je zaslechl už cestou sem* to můžu potvrdit. Sice nic moc pro lidi s orientačním nesmyslem bez GPSky...
Nerad vám beru iluze, ale upíři? Upíři prostě nejsou.
Uživatelský avatar
Tobiáš
Upír
 
Příspěvky: 332
Registrován: 24 zář 2013 11:53

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Sirius Black » 07 dub 2015 18:45

Lásko, mám hlad..co jít něco zakousnout? *rozzáří se jako sluníčko, když jde o jídlo..Meg se musí smát, bo s vážnou tváří by to fakt nedala* Jasně..zaparkujem někde u něčeho grilovaného? *navrhne..Sirius se nenechá ani pobízet a táhne Meg ke stolu, kde zaparkuje a už si nandává nějakou krkovičku a kuřátko a další věci..to švihne před Meg, která už nabrala i nějakou tu zeleninu, aby to vyvážila..což Siriuse netankuje, takže nandá další talíř masa a pustí se do toho* Výborné *pomlaskává si..Meg se jen musí smát a s listem salátu si hraje na králíčka..snad menšího, než vyfásla Man :D*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 257
Registrován: 28 pro 2008 23:37

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 07 dub 2015 20:36

Vicki, Tobiáš: Hmm, to máš pravdu. Konkrétně já bych to možná měla slavit průběžně každej měsíc. +zašklebí se vesele+ Ach jo, tak jsi mě odhalila. +povzdechne si teatrálně+ Chtěla jsem si ho držet v ústraní, aby mi ho tady nikdo moc neokukoval. To by se pak zas mohlo začít říkat, že jsem stará žárlivka. +zasměje se+ Mhmm...+konstatuje jen tiše, když se k ní Tobiáš nakloní a pousměje se+ No, to je pravda. Takže do konce měsíce všichni povinně pořídit GPSku. Abych vás pak nemusela nahánět po lese se svýma vlkama. +uchechtne si, když si to hned představí+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Beatrix » 07 dub 2015 22:47

Styx píše:
Beatrix píše:+pak se otočí a jde dovnitř, upravit se+

+mezitím si odskočí na toaletu a jak si před zrcadlem upravuje rozmazané oči a mejkap, vstoupí dovnitř Bea (doufám, že se šla upravit sem:))+ Ahoj Bei, ještě jsem neměla čas tě pozdravit +obejme ji radostně+ Jak si užíváš večer? Mimochodem, moc ti gratuluji k výhrám a krásným cenám!


+Prvně si Styx ani nevšimne, utírá si oči a nadává si, že jí takhle nezbyde z makeupu nix, no jak na ni Styx promluví, tak sebou docela cukne a překvapeně na ni kouká+ Ahoj! +usměje se rychle, obejme ji a snaží se vypadat v pohodě, protože jí rozhodně nechce kazit večer vlastníma problémama+ Je to tady skvělý! Taky ti gratuluju - především a hlavně k té největší výhře! +usmívá se na ni upřímně a lapne jí packu, aby si prohlídla prstýnek+ To je krása! +povzdychne si jaká je to romantika+ Tos nečekala, co? Zuzka to natáčela, tak ti pak pošle video!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 08 dub 2015 00:09

Remus Lupin píše:To abych se fakt posilnil. *cukne koutky* hm..to nevím, zkus...*kouká, co to s ní udělá, ale zdá se, že nic, alepoň zatím* tak menu jako před šesti lety? To aby se to tady moc nevyjídal...hm, čenichám nějaké opravdu povedené překvapení...*pozoruje ji, jak se tváří tajemně jak hrad v Karpatech* Tak doufám, že z toho neklepne mě. To by bylo..momentálně nepraktické.

Já bych tě nenechala klepnout, teď už ne +uculí se rozverně+ Měla jsem v plánu prožít s tebou takové krásné déjà vu. Se vším všudy, co bylo tehdy, když jsme se seznámili. Ale to tvoje překvapení naprosto zastínilo to moje +pousměje se a sklouzne pohledem na prstýnek a je už zase naměkko+ Pořád tomu nemůžu uvěřit, že se budu vdávat. Za tebe +obejme ho a něžně políbí+ Štípni mě, že to není jen sen.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Victoria » 08 dub 2015 00:49

Beccy, Tobiáš: Ahoj. +usměje se na něj a stiskne mu tu studenou ruku, studený nevadííí, lepší než ekzém :D+ Jako imaginární přítel, jo. +zazubí se, a kouká jak se k Beccy má a přijde jí to děsně pěkný+ Děkuju, já jsem z toho ještě jak Alenka v Říši divů. +usměje se+ No právě, vyprávíš o něm furt, a nikdy ho nikam nevytáhneš. +culí se+ takže ty jsi spisovatel, jo? +zajímá se o Tobiáše, a doufá, že nevadí, že přešla rovnou na tykání :D+ a jakou literaturu píšeš? Na dívčí čtení to moc nevypadá. +zazubí se+ a jé, tak to je průšvih, já se ztratím i v obdchoďáku, a mapy mi bohužel nic neříkaj. +zasměje se+ takže se asi budu muset někoho držet za triko, nebo vůbec nevylejzat. +pokrčí vesele rameny+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Styx Lupin » 08 dub 2015 09:32

Bea: Diky moc. Pochopitelne jsem to necekala. Byl to naprosty sok. Teda...krasny, ale malem me to porazilo +smeje se stastne a pochlubi se prstynkem, to ani jinak nejde+ Fakt to natacela? No to je super! To by byla zlata, kdyby mi to poslala. Ja si totiz z toho okamziku momentalne skoro nic nepamatuji. To ten sok +zasmeje se+ Chtela jsem te poprosit, myslis, ze by bylo mozne vyhrabat na Mytince v archivech sest let stary zaznam? +koukne na ni s nadeji+ Radi bychom si s Remusem prohledli to nase seznameni. Popravde je to vlastne pro nej prekvapeni. Myslim, ze se pritom oba dobre pobavime +uculi se+ A co ty +trochu zvazni, jak si vsimne, ze brecela a pohladi ji po rameni+ Doufam, ze je u tebe vsechno v poradku +usmeje se na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Afterparty a ožíračka na Styx s Remusem!

Příspěvekod Beatrix » 08 dub 2015 12:16

Styx: No už sme se báli, že neodpovíš! +směje se+ Mhm, +přikývne+ sice to nebude extra kvalita...ale natočený to je! Mh? +koukne na ni, co by chtěla+ No...jako jo, určitě mrkne, ale před pár týdnama si nějakej blbeček došel zapálit do archivu a trochu nám to tam vyhořelo, takže ti nezaručím, ž to tam je..To bylo 2009, žejo? Mohli byste to pak pustit na svatbě! +usměje se a zavrtí hlavou+ Jsem v pohodě, dnes je to o tobě! +obejme ji+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na LOScars

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron