Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 srp 2018 22:57

No jasný, vedro je děsný, ale u moře se to dá zvládnout, ne? +usměje se na ni+ U mě? Ále já mám samý pitomý a prdlý nápady a jeden se zrovna chystám předvíst tvýmu muži. +zasměje se spiklenecky a oči jí svítí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 21 srp 2018 22:58

Jasně, kočko. +mrkne na ni a jde k baru, zachvíli se vrátí s pitivem, v tom, co je pro Vicky je deštník, že zakryje skoro celý to pití, ale je barevnej a Wenai tam šoupne pivo a sobě taky+ Slyšel jsem něco o mě? +zpozorní+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » 21 srp 2018 23:09

joo to jo. a sophii to tam moc baví, celý dny dělaj s byronem píčoviny, tak mám klid. +uculí se+ ale aleeee. +zazubí se na ni+ no jak znám mýho muže tak bude v sedmým nebi. +otočí se a akorát ho vidí přicházet, a když si sedne, hodí si přes něj nohy+ díky. +usměje se, deštník si píchne do vlasů a napije se+ jo, řešíme jak ti to dneska sekne. +zasměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 21 srp 2018 23:15

No tak to určitě. +zašklebí se na něj vesele, aby si nemyslel+ Mno...... +začne tak dlouze a napije se piva+ Vííííš jak jsme měli kdysi tu kapelu.... +je děsně nenápadná+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 21 srp 2018 23:16

Nooooooo? +protáhne po ní Byron a už se začíná uculovat+ Copak, copak? Ozvaly se v topě starý pankáčský pudy? Chceš zase vytáhnout basovku? +uculuje se+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » 22 srp 2018 11:57

+zaujate ji sleduje, co řekne, a pak vykulí oči a děsně moc se zazubí+ Jooo? +zahýbe obočím a oči jí zasvítěj a jen kouká co na to Byron+ však zkušebnu tu furt máte ne? A u nás se kdyžtak taky zkoušet dá. +culí se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 srp 2018 12:27

Nooo. +uculí se na ně, ale oči jí svítí a je vidět, že je tím fakt nadšená+ No, spíš jako starý metalový pudy. +uchichtne se a napije se vytáhne cigáro+ Že bysme to zase rozjeli. Co takhle metal?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 22 srp 2018 12:28

Jo tak jako metal. +zasměje se a sebere jí cigáro a hodí ho na zem+ Nekuř, když je moje žena těhotná. +zamračí se na ni+ No já si myslím, že by to šlo, ale sme jenom dva, z toho kapelu neuděláš. Musíme sehnat zpěvačku a bubeníka.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » 22 srp 2018 17:11

To by byla teda fakt pecka. +uculí se děsně moc+ no tak to musíte udělat konkurz, že jo. +přikyvuje+ Promiň, když to budeš foukat stranou tak to neva, já si tu vyvětrám. +zamává rukou+ říkals o tom vůbec už wenai? +koukne na byrona+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 srp 2018 18:45

+zůstane vejrat na Byrona a pak na Vicky z výrazem překvapení+ Tys ji zase zbouchnul, Byrone! +zasměje se+ Tak přeju všechno nejlepší. +usměje se na Vicky+ Jak jste daleko? Ještě to není moc vidět, teda... +snaží se nahlídnout za stůl, jestli má břicho+ To je dobrý, já jednou bez cigára vydržím. +uculí se na ně+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron