Putyka

Hospoda, kde se schází pochybná společnost

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 22 srp 2018 18:48

No jasně, zrovna teď jsem jí to říkal. +uculí se na Vicky+ Jak jsme daleko? +koukne na Vicky+ No má se narodit v lednu. +vytasí ruku a začne počítat+ Teď sme asi ve čtyřech a půl měsících, ne? +pousměje se+ A jak chceš shánět muzikanty? To chceš udělat zase konkurz? A nedopadne to zas jak minule? +přimhouří podezřívavě oči+ Si s někým začneš a rozpadnem se.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » 22 srp 2018 19:24

jo, sem zase zbouchnutá. +protočí oči a zasměje se+ no, v těhlech šatech moc ne. +přikývne, pač má takový s pasem pod prsama a ještě na tom byronovu starou kostkovanou košili+ ale jinak už docela jo. +uculí se a přitáhne si šaty k tělu, aby to viděla+ jo, jsme skoro v půlce. +pousměje se+ dík, bude to holka. +informuje ji vesele+ Ty jseš cvok, já myslela, že jsi dávno všem zavolal. +pleskne byrona se smíchem po ruce+ no, posledně sis s někým začal ty, ne? se zpěvačkou. +přimhouří oči taky+ myslím, že byste měli mít zpěváka, aby ze mě nebyla svobodná matka. +uculí se na Wenai+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 srp 2018 19:51

Jo, ty sis taky začal se zpěvačkou. +chytne se toho hnedka a uculuje se+ No jo, konkurz, jak to chceš jinak udělat? +uculí se na něj a napije se+ Něco vymyslíme, uděláme letáky, dáme to na net...
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 22 srp 2018 19:54

Jááá jsem měl moc práce, tak jsem nemohl volat furt. +zkouší to, ale kecá a culí se+ No jo, jenomže kvůli mě se ta kapela nerozpadla, že jo. +ušklíbne se+ A nebude to moc zdlouhavý? +zvedne oči a otočí se do baru+ Chce s náma někdo hrát v kapele? +zakřičí na celou hospodu+ Hledáma zpěváka a bubeníka, aby moje žena neměla starost. +rozesměje se a sedne si zpátky do židle+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » 22 srp 2018 20:15

no kdoví jak by to bylo kdybyste se stihli rozejít. +vyplázne na něj vesele jazyk+ tak jako jestli seženete zpěvačku nebo bubenici tak se na mě neohlížejte, já se se svou žárlivostí poperu. +zahýbe obočím a směje se+ myslíš, že tu každej hraje metal jo? +rozhlídne se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 srp 2018 20:21

Nenene, já bych radši hrála stejně s chlapama. +zazubí se na ni Wenai+ Na metal musí bejt tvrďáci. A já mezi nima vyniknu, kráska s basovou kytarou. +uculí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 22 srp 2018 20:22

No já nevim, třeba budeme mít štěstí. +uculí se na Vicky+ No vidíš to? Vidíš to, kráska s kytarou, už to začíná. No... ale já bych do toho šel. +usměje se+ Aspoň bude sranda. Akorát... +koukne na Vicky+ Asi budu míň doma.
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Putyka

Příspěvekod Victoria » 22 srp 2018 20:43

Jo a můžete se jmenovat The Rose and the Thorns. +zazubí se+ Nebo se odbarvíš na blond a budete Zlatovláska a tři medvědi. +uchichtne se a napije se svýho virgin drinku+ no, to asi budeš. +pokrčí rameny+ ale zkoušk flákat nemůžeš. +uculí se+ My si doma poradíme. můžu vám třeba pomoct s letákama. +usměje se+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Putyka

Příspěvekod Wenai Lafayette » 22 srp 2018 20:50

Jééé The Rose and the Thorns, to se mi líbí. Ale obávám se, že jméno budou muset schválit všichni členové, že jo. +uculí se na ně a napije se+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Putyka

Příspěvekod Byron » 22 srp 2018 20:51

A není to moc měký? +koukne na ně+ Nebo to připomíná Guns n roses. +zauvažuje+ Jo, to musí schválit všichni a to ani zdaleka nejsme. +ukáže na Wenai+ Ty seš zlatá kočko. +pousměje se a dá jí pusu na tvář+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

PředchozíDalší

Zpět na The Tap Tavern

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron