Recepce

Vše pro vašeho plechového miláčka. Pokud sháníte nějakého, neváhejte se zeptat.

Moderátoři: Zaměstnanec, Mercy Thompson

Recepce

Příspěvekod Mercy Thompson » 13 pro 2012 02:35

*Máte-li přání nebo dotaz, usaďte se, hned se vám budu věnovat*
Obrázek
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Recepce

Příspěvekod Amon » 30 srp 2013 14:50

+Nikdo tam zrovna není, tak na stole vyplní žádanku o technickou kontrolu tanku, napíše kontaktní údaje a spíchá dál, přece jen má ještě hodně práce dnes.+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 1148
Registrován: 27 pro 2008 21:27
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Recepce

Příspěvekod Mercy Thompson » 30 srp 2013 17:39

*dojde z garáže, kouká, že tam je žádanka, tak to prolétne očima a přestane si drhnout ruce hadrem* Ta-nk?!*otočí to na kontaktní údaje* no jooo...*zapíše si to do diáře...hned pod "koupit rohlíky" a "nakrmit Médeu"..."technická- tank"*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Máte přezuto?

Příspěvekod Mercy Thompson » 30 lis 2013 13:06

*Vyvěsí leták na recepci*

Jste připraveni na sníh?
Obrázek

Provádíme přezutí a úpravy vašich plechových miláčků na zimu, aby jim to neklouzalo...
Obrázek

A dojeli jste i do své oblíbené hospůdky v Alpách (ne, to není reklama pro ty, co dávají Mercy nejvíc zakázek:D)
Obrázek

Také netradiční požadavky nám nejsou cizí
Obrázek
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Recepce

Příspěvekod Styx Lupin » 07 úno 2014 02:56

+přijde na recepci, pozdraví a hned jde k věci+ Dobrý den. Potřebovala bych si udělat rychlokurz na řízení osobního auta. Děláte tady i něco takového?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Recepce

Příspěvekod Mercy Thompson » 07 úno 2014 16:57

*zrovna vyleze z garáže, ještě si utírá ruky do hadru* Dobrý...rychlokurz?*povytáhne obočí*myslíte jako..na řidičák? Já teda kurzy na autoškolu nedělám...Funguju spíš jako opravda a obchod s auty a náhradními díly....ale třeba by to šlo...nějak neoficiálně...co konkrétně potřebujete vědět? A auto nějaké k dispozici máte? třeba..od přítele nebo tak?
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Recepce

Příspěvekod Styx Lupin » 07 úno 2014 17:45

Ano, vím, že děláte opravy. Ale napadlo mně, že když autům rozumíte, tak byste se mnou třeba udělala pár kondičních jízd, abych věděla, co s rukama a nohama +usměje se+ S řidičákem si nedělejte starosti, hlavně abych uměla řídit +cár papíru sežene vždycky+ Vlastní auto zatím nemám, ale třeba bychom mohly projet některé z těch už opravených? +pokrčí rameny, že to už by chtěla od ní asi moc+ Anebo bych si u vás nějaké koupila +napadne ji+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Recepce

Příspěvekod Mercy Thompson » 07 úno 2014 18:50

No, víte, tohle bych neměla...jela jste už někdy?*napadne ji*Opravené určitě ne, to by mi zákazníci dali...*zasměje se* ale kdybychom tomu říkali...kondiční jízdy a vy jste přišla s řidičákem už...a řekněme jste prostě nejezdila a zapomněla hodně věcí...takových lidí je...*mávne rukou a nabídne řešení, jak to udělat* No a co s autem...Buď jestli vám někdo půjčí nebo bychom když tak..no museli vzít moje soukromé....a jestli jste nejezdila, tak by to chtělo větší plochu, na které nic nepřejedem...slyšela jsem, že je tady letiště..ideální věc, na cvičení jízdy...velká plocha, dají se nastavět kužele...nasimulovat mokrá vozovka a tak...kdyby se tam dalo domluvit, třeba na hodinku si nechat vyhradit kus plochy...a když to takhle půjde, tak pak normálně už na cestu pro změnu do dopravy...*koukne na ni, co ona na takový plán*
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Re: Recepce

Příspěvekod Styx Lupin » 07 úno 2014 20:32

No...už jsem autem jednou jela... +cukne koutky, když si vzpomene, jak ta jízda s Remusem tehdy dopadla:)+ Ten nápad se mi moc líbí +souhlasí nadšeně+ Dobře, zařídím si to a pokud jste tedy ochotná mne něco naučit, domluvíme se a na příště si seženu auto, abych vám náhodou to vaše neodřela +uculí se na ni+

(ty kondiční jízdy psát podrobně nemusíme, jde mi jen o to, aby se to Styx, pocházející z kouzelnického světa, někde poctivě naučila. Nechci z ní totiž dělat vševědku, co všechno umí odjakživa;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Recepce

Příspěvekod Mercy Thompson » 08 úno 2014 12:25

(no jak chceš, klidně můžem...nějakou jako zkrácenou verzi, aby to jako proběhlo...stejně na letišti nikdo není...aspon se využije tématko. Však to nikde nic nebude brzdit, ne?)

Dobře...*kývne* Já jsem tady skoro pořád...a nebo na Mýtince, tam je taky co spravovat...*takže mi zavolejte..když tak tady...*otočí vizitku a napíše jí i svoje číslo na mobil* Já dohodnu to letiště. Tam snad nic neodřem...
Je lehčí prosit o odpuštění, než o svolení.
Uživatelský avatar
Mercy Thompson
Kožoměnec
 
Příspěvky: 231
Registrován: 29 bře 2011 17:45
Bydliště: Tri-Cities, Washington

Další

Zpět na Mercy´s autodílna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron