Ranč a terasa pro návštěvníky

a zvířecí hotel

Moderátor: Zaměstnanec

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Beatrix » 16 dub 2013 12:46

+Rozloučí se s koníkama a jde pomalu zpátky+ To by bylo úplně skvělý, nechci ji stresovat ještě víc nějakýma spešl změnama. Děkuju. +podá jí ruku+ Mějte se tu hezky! +usměje se, sedne do auta a odfrčí+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Beatrix » 23 čer 2013 13:05

+Honey si tam určitě někdo už dávno vyzveld i s plánem a krmením ;) +
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod yohannka » 29 črc 2013 16:11

+Dojde se tam mrknout na Lumpíka a jak jí ho přivedou, tak ho hned vykrmuje cukříkama a mrkvičkama+ no čáááu ty lumpe +ohlazuje si ho+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » 30 črc 2013 10:47

*a jak ji ho dovedou, tak Lump jen podupává a pohazuje ocáskem, no cukříky do něj padají jak do studny, mrkvičku chroupe, jak by týden nežral* Ale my ho fakt krmíme...*směje se ošetřovatelka* Hm...nechcete si ho vzít na projížďku?*zeptá se*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod yohannka » 30 črc 2013 22:14

+směje se jak vidí, jak hezky papká+ nojooo, on by papal nejradši pořád, coo +poplácá ho+ můžu? noo.. už mě zná, tak mě snad neshodí.. jenom asi potřebuju pomoct s tím postrojem.. osedlat a tak.. v tom se moc nevyznám
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » 31 črc 2013 20:13

To já vám ho nachystám, to není problém...aspoň se proběhne, Lump jeden...*poplácá koníka* počkejte tady na mě...*zmizne v sedlárně a za chvíli nese sedlo a uzdečku a chrániče na nohy* máte s sebou přilbu? Když tak si můžete půjčit, v sedlárně jsou erární.*kývne bradou za sebe, Lumpa si přiváže, přejde mu kartáčem srst, než ho nasedlá, pak přehodí otěže koníkovi přes krk a sundá ohlávku* né že mi prchneš...*pohrozí mu a rychle nasadí uzdečku, nakonec chrániče, aby si koník nestrouhal nohy* no joo, pojedeš na projíždku, to máš radost, co...*drbe ho a Lump už poskakuje nedočkavostí*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod yohannka » 02 srp 2013 14:35

+sem koukala jestli mám jezdit do jinýho témátka.. nebo zůstat tu..+
nemám nic! +směje se a jde si všechno popučovat a sleduje jak se takovej koník vlastně strojí+ to bych se mohla taky naučit... tak děkuju! +dojde k lumpovi a ohlazuje ho+ hodnej koník, nejhodnější.. naprosto nejhodnější žejo +ujišťuje se než se na něho vyškrábe+ paráda! +culí se+ tak poď lumpíku.. a pomalu! +diriguje si ho opatrně+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Zaměstnanec » 02 srp 2013 19:25

Není to zas tak těžké...když tak si ho můžete pak odstrojit.*usměje se, ještě jí dotáhne podbřišák a pak ukáže směr*

viewtopic.php?f=137&t=1297

Támhle tou branou, když projedete, tak se dostanete na koňskou stezku...Lump to tam zná, tak se nemusíte bát...kdybyste se ztratila, povolte mu otěže, dojde domů...nebo volejte, jestli máte mobil, najdem si vás.*posbírá čištění mávne jí a vrací se do stáje*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod yohannka » 04 srp 2013 12:38

tak jo, díky! no kdyby něco budu volat že mě nepřeslechnete. +uculí se a vyjede+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Ranč a terasa pro návštěvníky

Příspěvekod Beatrix » 27 led 2014 20:58

+Dojede tam rovnou i s přívěsem, vyběhne a nahání někoho místního+ Dobrý den! Mám takový problém...potřebuji ustájit na zimu dva koně. Dostala jsem je právě teď a naše stáje nejsou postavené ještě ani na léto, natož aby v nich koně zimovali, takže...šlo by to?

Heinrich
Obrázek

Greta
Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Jízdárna u Dvou Labutí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron