Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 15 zář 2014 09:28

(budu behem dne v praci postupne odpovidat vsem, takze trpelivost prosim;))

Bea: Ale jen nebud tak skromna. Vsichni vime, jaka jsi skvela kucharka a tve vanocni cukrovi je primo vyhlasene +odporuje ji se smichem+

No jo..svicky! +uplne se zhrozi, ze malem zapomnela na tak dulezitou vec+ Mam jedno prani. Tak ja si ho budu prat, jo? +uculi se a pak zavre oci a preje si tedy neco. Pak se zhluboka nadechne a foukne do svicek. Malem vyplivne plice, ale vsech dvacetpet plaminku se ji povede sfouknout napoprve+ A kruci +lapa po dechu+ To by v tom byl cert, aby se mi to po tomhle vykonu nesplnilo +zasmeje se a pak se jen priblble usmiva, jak ji tam zpivaji:D+ Diky moc! A ted si noste talirky, bude krajeni narozeninoveho dortu +pusti se do porcovani+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 15 zář 2014 10:54

Nef: Jidla je tady spousta. Vem si, na co mas chut +presune se s ni ke grilu+ Tak jsi toho sveho bystrozora mela vzit sebou, docela rada bych poznala toho, kdo te tak okouzlil. Posledni dobou primo zaris +mrkne na ni potmesile+ Jake zalezitosti mas na mysli? +culi se+ Tak ja si nestezuji. Klape nam to skvele i po peti letech znamosti, milujeme se a jsme stastni. Nic vic nepotrebujeme +pokrci se spokojenym usmevem rameny+

Becca: No jo, ty bys bez te akce uz nevydrzela nejspis ani par dni. Zacala by ses nudit +smeje se+ Tak hlavne dej na sebe pozor +ma o ni trochu obavy+ Delala jsem si legraci. Londyn me nelaka, je to na muj vkus az moc velke a moc hlucne mesto. Myslim, ze ani Remus by tam nebyl buhvijak stastny. Bohate nam staci i to Marseille, kde ted bydlime. Spis se snazime najit neco klidnejsiho, bliz k prirode. Ale tobe preji, at brzy najdes ten svuj vysneny byt +usmeje se a vydatne si lokne+ A sakra, pulka flasky je pryc +zahihna se nevinne a poda ji lahev+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 15 zář 2014 14:19

Postrach: K tobe proste nic jineho nepasuje nez ocel +cukne nenapadne koutky pri predstave Postracha, srovnavajiciho si puntickarsky sbirku znamek v albu - trpelivosti by na to mel dost :D + Budu to jeste muset probrat s Remusem... jaksi zatim nebyl cas +pokrci omluvne rameny+ Ale pokusim se jeste letos. Cim min budes nad svymi vycvikovymi metodami premyslet, tim lip pro mne +zasmeje se a jak se na ni tak nebezpecne zadiva, srdicko se ji automaticky sevre respektem, ale kdyz mu Man zkazi to peclive zahrane image nebezpecneho muze, musi se rozesmat+ Prosim te, co by sis bez ni pocal +culi se, jak se tam ti dva vtipne skadli+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Victoria » 15 zář 2014 19:59

No to doufám. +zazubí se+ Když to já asi nedovedu, spíš se děsně vytočím, a pak mě to bude mrzet. Ale uvidíme. +pousměje se, a pak ji nechá, aby si mohla sfouknout svíčky, a zatím se přitočí ke grilu a zkouší dráčka nalákat na krkovici, jestli k ní půjde+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 16 zář 2014 12:45

Styx píše:Becca: No jo, ty bys bez te akce uz nevydrzela nejspis ani par dni. Zacala by ses nudit +smeje se+ Tak hlavne dej na sebe pozor +ma o ni trochu obavy+ Delala jsem si legraci. Londyn me nelaka, je to na muj vkus az moc velke a moc hlucne mesto. Myslim, ze ani Remus by tam nebyl buhvijak stastny. Bohate nam staci i to Marseille, kde ted bydlime. Spis se snazime najit neco klidnejsiho, bliz k prirode. Ale tobe preji, at brzy najdes ten svuj vysneny byt +usmeje se a vydatne si lokne+ A sakra, pulka flasky je pryc +zahihna se nevinne a poda ji lahev+


Ale jo. Vydržela. Určitě. +kýve přesvědčeně hlavou+ Při nejbližší příležitosti si to hodlám vyzkoušet. Po týhle akci chci dovolenou. Žádný špatňáci, jenom klídek a pohoda. Docela se na to těším. +zasměje se+ No já právě v přírodě mám dvě svoje stávající bydliště. A to jsou samoty v pravým slova smyslu. Působí to už trochu sociopaticky. +protočí oči+ Takže proto Londýn. No a taky je tam pro mě docela ideální počasí. +zašklebí se+ No tedy, kdo to vypil? +zamračí se na láhev, hned půlku zmenší o další půlku a vrátí ji Styx+ Mňam. +ohodnotí to stručně+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 16 zář 2014 14:44

Viki: tak kdyz te nastvou, nebudete uz mit priste duvod jit k nim a hotovo. A Byron se te urcite zastane. Tak pevne nervy +usmeje se na ni a pak jde rozdavat ten dort+

Becca: Taky jsem si po te lonske akci s Vanessou, pamatujes, rikala, ze se budu uz jenom valet a uzivat klidu. Moc dlouho mi to predsevzeti nevydrzelo. Jsem zvedava, jak dlouho vydrzis zahalet ty +chechta se+ Dve? O te ve Finsku jsem slysela +asi od Tonyho:D+ A tu druhou samotu mas kde? No tak to se pak nedivim, ze te to tahne do velkomesta.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Beatrix » 16 zář 2014 17:06

Bea_Manori: +ušklíbne se+ Obávám se, že zrovna teď se srocujou všichni, kdo si potřebujou kopnout a využívají příležitosti... To je blbý, být furt v práci. Chce to občas i trochu voraz. No kdybyste potřebovali, tak je vám k dispozici jak Mýtinka, tak i domy, který pronajímáme - tam by vás třeba nikdo nehledal. A nebo si můžete udělat výlet k nám do Itálie, teď už tam moc nebýváme a zabezpečený je to tam taky solidně. Možná je to i tím létem. Všichni sou nějací...aktivní... v zimě se hodně věcí pomalu uklidní a zpomalí, tak snad to bude platit i u vás!

Bea_Styx: To je síla sugesce! +směje se+ Přej si, přej! +povzbuzuje ju a zatleskají, jak to sfoukne+ Počkej, až jich tam bude padesát! +popíchne ji se smíchem a už se tam stojí s talířkama, tak si taky nechá na dva naložit a donese Kristiánovi a pustijou se do toho+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Kristián » 16 zář 2014 20:02

Bea: nojo na samotě.. ale s milionem lidí, to se pak nepočítá +mávne rukou+ i se mnou by ses bála? +pohladí ji nenápadně po zadečku a jak styx zfoukne svíčky tak zatleská+ díky zlato +veme si dort a ochutná+ mhmm, výbornej +sní svůj kousek raz dva.. asi nedostatek cukru poslední dobou+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1278
Registrován: 15 zář 2010 21:03

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx Lupin » 17 zář 2014 09:07

Bea: Padesat! No jen jestli se jich pri svem zpusobu zivota doziju! +smeje se+

+a noc uz poradne pokrocila, predpokladam, ze vsichni jsou precpani k prasknuti Remusovymi dobrutkami z grilu a v mezich normy priopili a bujara oslava se rozleha waleskymi lesy (chudinky diva zver:D)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 17 zář 2014 13:36

Styx píše:Becca: Taky jsem si po te lonske akci s Vanessou, pamatujes, rikala, ze se budu uz jenom valet a uzivat klidu. Moc dlouho mi to predsevzeti nevydrzelo. Jsem zvedava, jak dlouho vydrzis zahalet ty +chechta se+ Dve? O te ve Finsku jsem slysela +asi od Tonyho:D+ A tu druhou samotu mas kde? No tak to se pak nedivim, ze te to tahne do velkomesta.


Mnoo, to těžko říct. Přiznávám, že tipovat si neodvažuju. +zasměje se+ No druhá je ve Skotsku. Takový zrekonstruovaný hrad. Chtěla jsem něco menšího, ale...+zatváří se rozpačitě a pokrčí rameny+ ...nějak to nevyšlo. Tak doufám, že u bytu to bude jednodušší a nekoupím zas barák dvacet plus jedna. +uculí se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron