Ložnice v podkroví

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 07 pro 2013 16:11

Hm....asi potřebuju energii, abych to vymyslel...*přizná po chvíli* no píchnout prstem raději ne, při všem tom štěstí...*culí se* No, byli jsme v Asii, byli jsme v Africe....chce to jiný kontinent...hm..bylas někdy v Austrálii?*kouká na ten globus* Tam moc lidí není a přesto je to britské území...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 07 pro 2013 16:39

+přistrčí k němu talíř se snídaní a s hrnkem kávy+ Tak tady si doplň tu potřebnou energii +usměje se na něj a pustí se do jídla+ Austrálie? Hm... tam jsem ještě nikdy nebyla. A hlavně tam teď začíná léto +zasměje se vesele+ A taky je to co by kamenem dohodil do mé představy ráje na Zemi - na Nový Zéland +poznamená s úsměvem+ Tam se toužím podívat celý život. Ty mi asi vážně čteš myšlenky +podiví se, jak se dokonale trefil+

(tajně jsem si přála, že vybere právě tuto destinaci a Remusek opět nezklamal :Love )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Manori » 07 pro 2013 17:45

(telepatie funguje :lol: 8-) )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 4233
Registrován: 27 pro 2008 14:03
Bydliště: Nautilon

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 08 pro 2013 15:02

díky* vezme si snídani* Výborně...*usměje se spokojeně* tak to jsem se docela hezky trefil...a myslím, že tam máme co vidět...jak z přírody, tak z kultury a místních šamanů...*rozmýšlí nad tím* hm...že by?*zadívá se na ni pronikavě* nebo prostě chceme to samé...to je ještě lepší, ne?*usměje se* a Zéland klidně můžeme vyzkoušet taky..když už na té straně zeměkoule budeme...*pořádá snídani* tak si pomalu sháněj něco proti sluníčku..když pojedeme do toho léta...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 08 pro 2013 22:10

Austrálie je opravdu velice zajímavý kontinent. Ráda bych se podívala do Melbourne, pokud budeme někde poblíž. Nebo chceš radši navštívit nějaké málo obývané teritorium a domorodce? +zeptá se zvědavě a pak přikývne+ To určitě... docela mě překvapuje, jak se krásně shodneme. Ale to je dobře, aspoň nemáme důvod se hádat +políbí ho s úsměvem na tvář a pak trochu zvážní+ Až se najíme, ráda bych vyrazila za tou Vanessou.
(potřebuji s tím už hnout, abych mohla začít tu akci;))
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 09 pro 2013 00:50

No ještě se hádat kvůli toho, kam pojedeme...to snad...*vrtí se smíchem hlavou* však to promyslíme...a uvidí se i, kam nás to zavane...*dojí mezitím snídani* Asi by to bylo vhodné, myslím, že už bude dost vydušená, žes nepřišla hned, jak napsala...*přikývne a sklidí nádobí, poručí Romuluskovi hlídat, Nia si sedne nad krb a nahřívá se* A nezlobte tady...*varuje je ještě*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 09 pro 2013 02:28

My dva se ani hádat neumíme, i kdybychom chtěli +pohladí ho+ Už se ohromně těším. Po posledních událostech bych nikdy neřekla, že mi to dobrodružství bude tak brzy chybět +zasměje se tomu a pomalu dojí+ No to jsem zvědavá, co si to na mně zase sestřička vymyslela. Nevěřím jí ani slovo +zamračí se a pak se jde radši teple obléct a když se vrátí dolů, ještě naplní misky zvěři+ Do oběda jsme zpátky, tak ne že to tady pak vůbec nepoznáme +domluví těm dvěma s úsměvem a pak se s Remusem přemístí na Orlík+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 06 lis 2015 16:58

+probudí ji šimravý polibek na tvář, ospale zakňourá a líně se protáhne+ Ty už jsi vzhůru, miláčku? +pootevře oko a rázem je úplně probuzená, když uvidí v Remusových rukou tác s něčím lahodně vonícím, horkým čajem a květinou ve vázičce+ Páni... snídaně do postele! +výskne nadšeně, posadí se a zvědavě nakoukne, co jí Remus přinesl+ Jú, těch dobrot... to si ten manželský život nechám vážně líbit! Děkuji +natáhne krk a něžně ho políbí+ Odkud máš tu krásnou kytku? Tady na zahrádce pěstuješ jen samou zeleninu a trávu +přivoní si+ Pojď ještě ke mně do pelíšku +udělá mu místo vedle sebe v posteli a když si k ní Remus přisedne, pustí se spolu do snídaně a povídají si+
Naposledy upravil Styx Lupin dne 08 lis 2015 22:20, celkově upraveno 1
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 08 lis 2015 22:17

+když se nasnídají, Remus odloží tác na stolek a posadí se v posteli naproti Styx+ Co je? +culí se Styx+ Tento výraz moc dobře znám. Ty máš ještě nějaké překvápko, že ano? +Remus se tomu zasměje, že už ho má celého přečteného a odkudsi vykouzlí obálku, podá jí ji a se zvědavým výrazem svoji manželku pozoruje. Styx si přečte velký nápis na obálce+ Svatební dar pro Karkulku? +pozvedne s úsměvem obočí a už nevydrží to napětí, rychle ji roztrhá a vytáhne obsah. A pak jen valí bulvy+ Maledivy! Och bože, Remusi! +vrhne se mu kolem krku, až ho povalí do peřin+ Vždycky jsem hrozně toužila strávit pár dní v těch malebných romantických bungalovech na kůlech. Mám ohromnou radost, Vlčku +políbí ho celá šťastná+ To budou vážně líbánky podle mých představ +začnou si spolu prohlížet obrázky v prospektech a už si plánují, kam všude se na ostrovech půjdou podívat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 12 lis 2015 12:51

Já mám pro tebe vlastně taky takové malé překvapení +zavře Styx po chvíli katalog a koukne na Remuse+ Ráda bych tě vzala na jeden malý výlet. Na jedno místo, kde jsi nebyl už spoustu let +odpoví záhadně a když se jí Remus zvědavě zeptá kam, jen se potutelně usměje+ Nech se překvapit. Myslím, že se ti to určitě bude líbit. Tak se jdeme připravit +odhodí pokrývku a drápe se z postele ven+
Nespěchej, Karkulko +stáhne si ji Remus zase pod sebe+ Ještě tady mám nějakou neodkladnou práci +vklouzne jí teplou rukou pod noční košilku a jemně se jí zakousne do krku+ Výlet musí chvíli počkat +zavrčí a toužebně se jí zmocní+
+Styx jen vypískne, jak si ji stáhne zpátky, ale ani v nejmenším neprostestuje s odložením výletu a ochotně se mu oddá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Předchozí

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron