Ložnice v podkroví

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 04 pro 2013 12:20

Jo, zajíci..to určitě. To by mělo být obráceně* uchechtne se, zatímco si vevnitř svléká mokré oblečení* tohle ti sluší...*kouká na ni v svetrošatičkách zálibně* za den....hm...první advent?*kouká na věnec, tak ho nic lepšího nenapadne*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 04 pro 2013 14:00

Jako ty jako vlk a já ten zajíček? +zasměje se pobaveně+ Nene, já radši zůstanu u Karkulky +zavrtí hlavou a pak sama sebe nevěřícně sjede pohledem+ Vážně se ti to líbí? Tak to asi budu muset obměnit svůj šatník a začít nosit tvoje věci +uchichtne se vesele a začne si v tom velkém svetru připadat i trochu sexy:D+ No výborně... první adventní neděle +políbí ho, že to tak rychle uhodl+ A já mám pro tebe překvapení. Vydrž +odběhne a cestou málem zakopne o svetr a když se vrátí, schovává něco za zády+ Zavři oči +řekne s potutelným úsměvem a když je Remus zavře, vloží mu do ruky adventní kalendář se čtyřiadvaceti malými lahvičkami skotské, který koupila v DROGerii (obrázky jsou tam v obchodě, abych to zbytečně nekopírovala sem;))+ Můžeš...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 04 pro 2013 22:31

No to nemusíš, i ve svém vypadáš pěkně...ale na tom, že máš na sobě něco mého...je to vzrušující. *přizná* takovým teritoriálně majetnickým způsobem. *cukne koutky a prohlíží adventní kalendář* no to je paráda...děkuji...to jsi mě překvapila...pro tebe kalendář nemám...podělím se...nebo budu muset vymyslet náhradní otevírání okýnek pro tebe...*políbí ji*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 04 pro 2013 23:37

Tak tebe to vzrušuje? Hm, toho budu muset využívat častěji +uculí se a už se jí v hlavě rodí nápady, kdy, kde a jak+ Jsem ráda, že se ti líbí. Říkala jsem si, že takový by ti mohl i chutnat +mrkne na něj vesele+ A nemusíš se dělit, koupila jsem rovnou dva... abychom se o něj nepoprali +zasměje se a vyloví ještě jeden+ Tak si otevřeme první okýnko +doluje lahvičku ven z krabice+ A v Provence nás čeká ještě jeden adventní kalendář. Ale vůbec netuším, co do těch pytlíčků dali. Prý tam budeme mít každý den nové překvapení. Tak jsem na to strašně zvědavá.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 05 pro 2013 18:41

Hhm..*přikývne* jo, praktický a pěkný v jednom. Tak to je dobré, když se nemusíme prát...*zasměje se a napodobí ji v dobývání prvního panáka z kalendáře* no pojď ven...*domlouvá mu* tak s překvapením? No to jsem zvědav...*povede se mu dostat ven první lahvičku* tak na advent a pěkné vánoce...*ťukne si s ní o její*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 05 pro 2013 19:10

První svíčku zapálí hlava rodiny +usměje se a počká, až ji Remus rozsvítí a pak ho jemně políbí+ Krásný advent +vypije si svoji první adventní nadílku a oklepe se+ Eh... nevím, jestli to byl dobrý nápad pít to na lačno +ušklíbne se+ Půjdu radši udělat něco ke snídani. A ty budeš mít zatím bojový úkol +postaví před něj glóbus+ Vybrat, kam vyrazíme po Novém roce. Už se doma docela nudím. A vyber něco moc hezkého, víš, že jsem ten věčný romantik +uculí se na něj a pak mu roztočí glóbus, aby si chvíli hrál a odejde do kuchyně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 06 pro 2013 11:20

No co...maximálně půjdeš ode zdi ke zdi...tady tě nikdo neuvidí*směje se* bojový úkol?*povytáhne obočí* hm...to bych mohl...*kývne* máš nějakou destinaci kam nechceš?*houkne za ní ještě a brzdí si globus, jak se to točí a po tom panákovi...:D*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 06 pro 2013 12:39

( :D )
Ne, nemám žádné speciální požadavky +volá na něj z kuchyně+ Akorát aby tam nebyla moc velká zima...takže nic za polárním kruhem. Ale zase ani moc velké vedro, Saharu taky prosím vynechat +mezitím, co povídá, připravuje míchaná vajíčka a opéká tousty+ Taky by tam nemělo být přelidněno, ať máme trochu soukromí. Takže ani Čínu ne. Nebo Novou Guineu... aby to nebyla taky naše poslední cesta +je slyšet smích z kuchyně+ Ani tam, kde se válčí...chci si od toho na pár dní odpočinout. Měla by tam být poblíž panenská příroda, nějaké romantické místo, kdybychom se tam rozhodli postavit ten náš domeček snů. Ale jinak je to úplně na tobě, zlato :lol: +usměje se pro sebe a postaví vodu na kávu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Remus Lupin » 07 pro 2013 12:46

Takže ne zima, ne horko, ne lidi, ne nasraní lidi, ale příroda.....ale jinak je to na mě...dobře...*směje se a kouká na globus a vymýýšlí, kam teda :D*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 2100
Registrován: 27 pro 2008 17:30
Bydliště: Remus House/Résidence Clermont

Re: Ložnice v podkroví

Příspěvekod Styx Lupin » 07 pro 2013 13:31

+ušklíbne se pobaveně na tu jeho odpověď+ Vím, že vybereš skvělé místo +z kuchyně se začne linout lákavá vůně čerstvé kávy, promíchaná s vůní připravovaného jídla+ Už se to nese +objeví se ve dveřích s tácem, který položí na stůl+ Dělala jsem si pochopitelně srandu +přestane ho trápit přemýšlením nad ideální destinací+ Je mi úplně jedno, kde to bude, důležité je pro mě to, že tam budu s tebou +políbí ho něžně+ A vybral jsi něco? Nebo roztočíme globus, zapíchneme do něj prst a kde se nám zastaví, tam pojedeme? Ale vzhledem k poměru pevniny a vody je velká pravděpodobnost, že skončíme někde uprostřed oceánu. I když takový romantický ostrůvek by vůbec nebyl k zahození +zasměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron