Sídlo a okolí

sídlo Styx a Tonyho Dolohova

Moderátor: Styx Lupin

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Jacob Downly » 29 říj 2013 21:07

+zasmeje se a chytne helmu do ruky+ Tvoje sestra tě hned začala hlídat? Asi se o tebe bojí. +pousmehe se nasadí si helmu a poplacava sedadlo za sebou+ Tak nasedat. Jedem! +zazubi se na ni a mrkne a pak si sklopi sklo od helmy. Když si je jistý že Vanessa sedí bezpečně za ním tak se rozjede po silnici a vážně nejede dál jak těch deset kiláků od sídla+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Vanessa » 30 říj 2013 10:44

To vis... sesterska laska +uculi se ponekud krive a pak si nasadi helmu, sedne si za nej a obejme ho kolem pasu. Kdyz se poradne rozjedou, pritiskne se k nemu vic, aby nespadla+ Pani, ty valis +zakrici mu nadsene do helmy a pak sleduje okoli a po chvili si nenapadne polozi hlavu na jeho siroka zada, zavre oci a vychutnava si tu jizdu+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Jacob Downly » 30 říj 2013 21:01

+jede jako s vetrem o závod a Vanessin křik někam odnese vítr. Jacob se jen usmívá a šťastně řeže jednu zatáčku za druhou až v pořádku a smykem zastaví na prijezdove cestě na Orliku před vchodem do domu. Snda si helmut a zazubi se na Vanessu+ Tak co na to říkáš? Umím řídit?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Vanessa » 30 říj 2013 22:37

+chvílemi se ho musí opravdu pevně držet, aby ji nevyklopil v zatáčce:), ale jízdu si neskutečně užívá. Když zastaví, sleze ze sedla a sundá helmu+ Jsi vážně dobrý... mnohem lepší než já +uculí se na něj uznale+ Fakt parádní jízda. Kdybych nebyla motorkářkou, tak bych se chvílemi v té rychlosti i bála +zasměje se, ale nevypadá na to, že by měla strach+ Díky, že jsi mě svezl +směje se a celá září štěstím+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Jacob Downly » 30 říj 2013 22:44

+usměje se na ni+ Mě se to taky líbilo. To musím přiznat. +položí helmu na sedadlo motorky tak aby nespadla na zem+ Rád jsem tě viděl Vanesso. Už musím jít ale muzu se ještě zastavit ne? +zeptá se ji s úsměvem+ Donesu ti ukázat nějaké svoje fotky co jsi ještě neviděla. Co ty na to? Kdy máš čas?
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Vanessa » 30 říj 2013 23:36

+posmutní, když se Jacob chystá k odchodu, protože za chvíli už tu bude opět sama+ Jsem ráda, žes jsi přišel, bylo mi s tebou moc fajn +usměje se na něj+ Jistěže se můžeš zase zastavit. A na ty fotky se moc těším. A nezapomeň si příště vzít sebou foťák +popíchne ho vesele+ Já mám čas pořád. Ještě nějakou dobu musím zůstat tady, takže se můžeš stavit kdykoliv. Určitě budu doma +mrkne na něj s úsměvem+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Jacob Downly » 31 říj 2013 02:00

Dobře. +usměje se na ni+ tak se měj hezky. +položí ji přátelský ruku na paži a polibi ji na tvář a už už chce vyrazit když se trochu omluvne usměje+ Tady asi nejezdí ani autobus ani taxík co? +zeptá se jí+ Nějak jsem nedomyslel jak se odtud dostanu když pojedu na tvé motorce.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Vanessa » 31 říj 2013 11:21

+prekvapi ji, kdyz ji Jacob polibi, nicmene to jeho gesto pratelstvi ji opravdu potesi+ No jo, na to jsem taky vubec nepomyslela, jak se odtud pak dostanes +rozesmeje se, jak tam uvizl+ Zavolam ti taxik, odveze te na nadrazi +mobilem mu objedna odvoz a pak se opre o motorku+ Priste ti radsi pripravim pokoj pro hosty, abys tady mohl prespat +uculi se+ Ale pokud bys chtel zustat do rana i ted... +navrhne mu jako spravna hostitelka, prece jen je ji trochu trapne nechat ho cestovat v noci, kdyz pro ni tolik udelal+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Jacob Downly » 31 říj 2013 14:09

+usměje se+ Neboj, příště už přijedu na své motorce, takže se dostanu i zpátky. Je tady na motorku parádní terén. +pokývá spokojeně hlavou+ Děkuju, ale mám pocit, že bych se v tak velikým domě v noci někde ztratil. +zassměje se a nasedne do přijeduvšího taxíku+ Měj se. +zamává jí ještě z okýnka a pak už odfrčí pryč+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Sídlo a okolí

Příspěvekod Vanessa » 31 říj 2013 16:50

+usměje se na něj+ Fajn, budu se těšit. Tak ahoj... a díky +zamává mu ještě a když jí taxík zmizí z dohledu, otočí se a vydá se k hradu, na tváři úsměv od ucha k uchu+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Orlí hnízdo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron