yohannčin byteček

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 15 led 2017 00:24

+otevře dveře ještě pomalu rozespale po šichtě a zírá+ eeee... +koukne za kristiána na krabičku+ počkej.. +probere se vklidu vším, co tam je+ jo, půjdu! +směje se+
tak konečně do toho praštíte? no gratuluju! a na to si dáme panáka! +zatáhne ho dovnitř a naleje jim aby to zapili+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Kristián » 15 led 2017 13:08

Hey, to není úplatek! To je dekorace! +kroutí nad ní hlavou+ Výborně! +předá jí krabku a docela si oddychne+ Jo, už to tak vypadá. Sice bych neměl, ale... +nechá se zatáhnout a je fakt, že jak se kolem něho valí všechna ta svatební příprava, tak si příde trochu pod tlakem+ Na zdraví! +připije si s ní a hodí to do sebe+ Mimochodem to bude 18. února....tak...si případný akce zruš. +ušklíbne se+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1278
Registrován: 15 zář 2010 21:03

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Beatrix » 15 led 2017 17:13

+A pod dveřma yohannce podstrčí kolemjdoucí Bea pozvánku+

Obrázek

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 29 led 2017 12:53

Damien: Nevím čím to je, ale jediný cíle, co tu máme jsou pod touhle střechou a... to pak nedopadá moc dobře. No co, jezdíme po celým světě, akorát by nikdo nesměl vědět, že seš tam semnou. +vezme si ještě polibek a odtáhne se+ Jo puso, jsem po té cestě docela vyšťavněnej. Nechápu, že to vždycky tak dobře zvládáš... Dostanu pokoj?
(překopírovala jsem to radši z lokálu sem)


ajéé.. tak leda jenom nějakou sledovačku! Ale to by šlo, já když chci tak umím být úúplně neviditelná +uculí se+ aaa chceš vlastní pokoj nebo chceš být u mě? +koukne na něho nevinně+
jo a vůbec.. +zarazí se+ víš.. no.. jakej máš názor na svatby?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 29 led 2017 23:14

Úplně, jo? To by se mi taky někdy hodilo! No...jestli máš volný místo...tak abych jako neblokoval pokoje hostům...chápeš... z čisté dobrosrdečnosti...+uculí se, že se k ní ubytuje rád+
Hm? +zapálí si a potáhne si+ C-ho? +rozkašle se a musí si párkrát potáhnout+ Svatby? Názor? +zírá na ni+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 02 úno 2017 21:59

jistěěě, teď tu totiž máme hroznej nával +mrkne na něho+ tak poď +vede ho k sobě+
noooo...no? jako.. svatba! víš jestli bys se mnou.. no +napíná ho ještě chvilku+ šel na svatbu?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 02 úno 2017 22:18

Náhodou se vám tu dveře netrhnou! A kdo by se divil při tom sněhu tady všude. Vybraly ste si dobrou lokalitu k podnikání... +jde za ní+ Hele kotě..já proti tomu primárně nic nemám..i když nevím, jestli jsem ten správnej typ na ženění, ale...není to moc rychle? +zarazí se+ šel? jako...jako doprovod?! +napadně ho+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 03 úno 2017 23:16

to jo, takhle v zimě si holt hosti musí vyhrabat tunel!
+chichotá se+ není to rychle.. se vezmem... za týden zas rozvedem.. a tak to můžem praktikovat celej rok! +plácne ho po zadku+
jasně že jako doprovod, Bea se vdává!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 09 úno 2017 21:43

(ježiš já to tu totálně zazdila!)

Ty! +lapne si ju a omáčkne jí zadeček+ Ty si ze mě děláš srandu! +za trest ju taky plácne po zadečku a olíbne jí rtíky+ Ačkoliv...pokud by to znamenalo pokaždý svatební noc... +políbí ji o něco víc+ Beatrix? +zdvihne obočí+ A myslíš, že to doprovázení aji přežiju?
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 11 úno 2017 13:47

přesně tak! +směje se+ a těch darů, co bysme pokaždé dostali! to má samo výhody! a jakbych se.. mmm.. yohannka Scott? to zní taky dobře! +zašklebí se a hezky ho políbí+
jasně že přežiješ... nevěsta si nebude mít kam dát zbraň.. +mrkne na něho, že ta ho neodstřelí+ A navíc já budu mít super krásný šaty, to si nesmíš nechat ujít!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Podkrovní byty majitelek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron