yohannčin byteček

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 13 bře 2017 10:27

no vidíš, tak už si nemusíš brát zbraň na tajnačku abych to neviděla.. jsem zvyklá +mrkne na něho+
jůůůů šlehačka! +zatím nachystala na stůl všechno možný co našla, od sladkýho po slaný+ i řízky jsem našla! +dá si šlehačku do kafíčka+ teda a výborná, šikovnej seš +uculí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 18 bře 2017 20:27

Jen jestli ty nejseš zvyklá až moc...nemáš náhodou taky někde nějakou skovanou?
Teda, tomu říkám bohatá snídaně. +líbne ji na tvář a pustí se do jídla+ Dobrou chuť... Co kdybysme se po snídani šli podívat do zahrady? Vypadá to, že tu mají slušnej park...+a já bych si dal cigaretu...+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 19 bře 2017 14:01

no... u sebe ne, ale samozřejmě na bytě, za barem a tak je mám. Je to nutnost. Doma jako v baráku taky, ale tam hlavně hlídají tygři.
dobrou! +taky se do toho pustí+ no jasně! to by bylo pěkný.. vemu řízek na cestu +směje se+ a musíš mě hlídat, abych si domů nevzala žádnou veverku!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 19 bře 2017 16:28

A to pak střílíš i po lidech? +zvedne obočí+ Na to máte přece tu vaši ochranku tam, ne?
Nevím jestli po téhle snídani bude vypadat řízek pořád ještě atraktivně...+pohladí ju po ručce+ Veverku? Proč by sis domů brala veverku?
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 19 bře 2017 17:15

no.. na mýtince nikdy nevíš, co se může stát +pokrčí rameny+
jasně že jo, řízek vypadá atraktivně vždycky! +směje se+ a zadruhé, řízků není nikdy dost +učí ho základní hesla+
no proč +uculí se+ protože jsou roztomilý a protože žádnou ještě nemám!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 21 bře 2017 18:47

To je fakt...
Hm...nejseš na ty řízky nějak moc fixovaná? +sleduje ju podezřívavě+ Tu posedlost řízkama jsem u evropanů nikdy moc nechápal...takovej hamburger je přece stokrát lepší!
Áha...+odtuší+ neboj, nedovolím ti odnést si ocud veverku...minimálně ne živou...+uculí se+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 22 bře 2017 14:16

no je fakt, že někdy si říkám, proč nedělám v nějaké hospůdce, kde je klid, věčně tam někdo po někom nestřílí a tak +zašklebí se+
moc? ale nééé +odolá chuti šáhnout po řízku a zakousne se radši do něčeho jinýho+ já zas nechápu ty vaše burgery.. dyť je to z poloviny pečivo!
no taaak mrtvou si fakt neponesu! +směje se a dopije kafe+ a běda, jak budeš chtít nějakou zastřelit! tak co, půjdem?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 31 bře 2017 22:22

Aaa co bys tam pak dělala? +uculí se+ Něco mi říká, že by ses tam nudila!
+Zacukají mu koutky, protože na ní úplně vidí, jak se musí ovládat+ Ale tos asi ještě neměla pořádnej hambáč! S čerstvým hovězím, cibulí...sýrem..+zasní se+ S houskou - ne s tím sladkým humáčovým těstem z Mekáče...ti z toho udělali totální shit.
Určitě? Seš si jistá? +ujišťuje se se smíchem+ Nooo...když si ji nebudeš chtít odnýst...+dojí a dopije+ Jo, deme...+akorát jim odnášijou ze stolu+ Díky...+ kývne jim, vezme yohannku za ruku a vyjdou ven. Je tam příjemne vlaho a na stromech řvou ptáci :D +
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 03 dub 2017 09:55

já myslím že ne! +směje se+ a bylo by to moje.. byla bych vlastním šéfem.
no z mekáče to se jíst nedá, to je fakt.. jako jo, já si občas hambáč dám.. ale fakt jenom občas.
+hezky se tam za ruku vedou a užívají si ten klid+ kdy zase přijedeš? nebo.. klidně přijedu já.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 11 dub 2017 21:58

To taky není bůhvíjaký terno...člověk pak zjistí, že to co dělal z povinnosti, nebo to k čemu ho nutili musí vlastně dělat z nutnosti a buzeruje ostatní úplně stejně, jak šéfové buzerovali ho. Každej chce, aby mu byznis šlapal...
A na baru si přece šéfuješ sama, ne?
Až budeme na Mýtince, vplížím se do kuchyně a udělám ti takovej hamburger, jakejs ještě nikdy neměla! No, teď budu muset být nějakou dobu v práci nonstop...ale pak...+otočí ji k sobě a chytne ji kolem pasu+ bych si mohl vzít volno...to už bude jaro..a mohli bysme si někam vyrazit, hm? +přitáhne si jí víc k sobě a olíbne jí rty+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

PředchozíDalší

Zpět na Podkrovní byty majitelek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron