yohannčin byteček

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 09 lis 2016 17:10

nooo skoro! +uculí se a okousne mu ještě bradu+ si myslim.. +pokyvuje s plnou pusou a taky si tu pohodu užívá+ no máš štěstí, že teď nikoho nemám, jinak bych se takhle pěkně o tebe nestarala +pokývá hlavou a dá mu do puse kus šunky+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 12 lis 2016 13:50

+Gřafne ju jemně do prstíků jak ho krmí+ To teda mám a....máš už nějaký plány na vánoce? +koukne po ní+ Tak mě na padalo, že... teda jestli zrovna někomu nešlehne a nebude chtít odpálit atomovku, nebo tak něco... bych mohl mít volno...
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 13 lis 2016 22:38

mhm? +poslouchá ho a má dost překvapenej výraz až zapomene jíst+ to bys.. fakt chtěl? takžee.. bysme strávili vánoce spolu? +začne se culit+ ale to už je vážný! to ti budu muset koupit dárek +culí se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 17 lis 2016 15:02

+Přikývne a tváří se nezvykle nejistě+ Jo, to bych rád... Jo jako...štědrej den...a ten den poté...a třeba i ten další... +potvrzuje a pak si oddychne, že je to na dobré cestě a začne se usmívat+ To...bys klidně mohla. Ale nemusíš, jestli nechceš. Tak co, dojedeš za mnou?
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 19 lis 2016 13:55

aaaa co třeba den před štědrým dnem? nazdobit stromek a tak...+kreslí mu prstíkem po rameni a tak připitoměle se usmívá+ něco ti koupím.. ponožky třeba! +dá mu na to rameno pusu+ no jasně že jo! Takžeee.. oslavím svátky, kde to vlastně bydlíš? V americe?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 29 lis 2016 23:15

A to by taky šlo, jo? +uculí se, natáhne se k ní a olíbne jí zlehka rtíky+ To by bylo úplně perfektní...+vezme si o něco hlubší polibek+ Ponožky k vánocům dostávám rád! Bez ponožek to nejsou vánoce! Jo, v Americe. +pobaveně zopakuje, páč mu to přijde jako lokace dost vtipný+ Vlastně se dost často stěhuju, ale zrovna teď mám pronajatej byt v New Yorku...a na Vánoce má sněžit i tam...
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 04 pro 2016 17:28

to je fakt, ponožek není nikdy dost! +olíbává ho tak spokojeně+ mmm, v americe jsem dlouho nebyla +asi od té doby, co tam měla nějaký ty průsery+ jé, bude tam sníh? tak to bude pěkný, já už si vánoce bez sněhu ani neumím představit. Tady ho vždycky napadnou dva metry +směje se+ a vůbec to bude zvláštní trávit vánoce někde jinde než tady +usměje se, páč jí to přijde fakt pěkný a těší se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Security » 07 pro 2016 22:24

To by sis tam měla zajít na nákupy, prý to je modla shopaholiků. +přikývne+ mhm. taky jsem nerad na vánoce v tropech, je to takový klišé... Ty nikam nejezdíš? Myslel sem, že je to ve vašich kruzích trend, vyjet si někam pryč... +lapne ju a posadí si ji na klín a omufává jí krček, jak se mu od ní nechce+
Uživatelský avatar
Security
Security
 
Příspěvky: 150
Registrován: 16 úno 2012 18:20

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod yohannka » 15 pro 2016 17:26

+jak se tak spokojeně válijou po sedačce, tak se natáhne a pustí jim k tomu nějakej vánoční film... pak ještě vyběhne, vytáhne z tašky hromadu čokoládek, nasomruje se zpátky na sedačku a u filmu je pěkně krmí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: yohannčin byteček

Příspěvekod Kristián » 14 led 2017 21:06

+Vyběhne schody, trochu nervozně si upraví vázanku a zabuší yohannce na dveře+ To jsem já...Kristián... +a jak yohannka otevře dveře, tak před ní rovnou otevře dárkovou krabičku+ Půjdeš mi za svědka?

Obrázek
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1278
Registrován: 15 zář 2010 21:03

PředchozíDalší

Zpět na Podkrovní byty majitelek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron