Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 26 bře 2015 10:14

no... +obhlídne ho že v takovým stavu ještě nebyl, co si tak pamatuje+ no jasně, dej si +usměje se a přisune mu to aby se nemusel natahovat+ no.. ale tak.. když tu jsem, tak ti můžu zrovna něco donýst, teda pokud se radši nebavíš s Bärbel...
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 26 bře 2015 23:50

+Taky nedělal to, co dělá teď...+ Díky! +hned se napije a zakousne se, pak se na ni ale zamračí a přestane i jíst+ Ne, nebavím se rači s Bärbel, ale rozhodně tě nechci otravovat. Nic mi nedlužíš.
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 27 bře 2015 11:42

+tak ona neví co on dělá, a ani vědět nebude žejo+ mh.. +jak se na ni zamračí, tak ji úsměv přejde a radši z postele vstane+ mě neotravuješ, došla jsem sem dobrovolně protože jsem měla starost, ale to ty stejně nevidíš. Takže: můžu ti něco donýst? potřebuješ něco?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 31 bře 2015 18:44

+tak zase není dementní, aby netušila, co asitak může dělat a v jaké oblasti práce se pohybuje, ne...+
+Zvedne vzdávajícně ruky+ Dobře, dobře...klid...nechci se dohadovat... Jestli máš čas, tak budu rád, když mi odpoledne doneseš oběd...a něco k pití..nealko teda...a když mi tu neháš tohohle...+kývne k mývalovi, kterej ho příjemně hřeje+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 31 bře 2015 19:27

+tak zřejmě zabíjení - odklízení.. což je co dělal asi předtím, takže fakt nevím co dělá teď, co nedělal předtím.. když píšeš že dělá něco jinýho... no a nebo pak ta demence+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Beatrix » 31 bře 2015 21:52

(Předtím dělal pro policajty...)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 31 bře 2015 22:20

no.. to já přece taky ne +řekne trochu vyčerpaně+ tak jo.. třeba rajskou? mm.. můžu ti donýst ještě číču, určitě tě ráda uvidí.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 31 bře 2015 22:44

+pousměje se na ni+ Rád tě vidím..po té době...+a taky, že ji vůbec ještě vidí...+
Aaa...bude k ní nádivka s kuřetem? Jako - kuře V nádivce, ne nádivka v kuřeti. +ujišťuje se, že myslijou to samý+ A knedla? Jestli je tady, tak mi ji sem hoď. Moc ju nevidívám..
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 01 dub 2015 18:27

+úplně pookřeje jak se na ni usměje a pohladí ho po vlasech+ já tebe taky.. i když radši bych tě viděla bez zlámané nohy +skloní se a dá mu pusu na čelo+ no jasně že jo, kuřecí knedlíky a knedlíková nádivka +uculí se+ hned pro to jdu! +vstane a jde pro jídlo. ale nejdřív se staví pro číču, kterou postaví do předsíně a ta, stejně jako mýval, letí k němu do postele+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 02 dub 2015 13:45

+Vezme jí packu a dá jí do dlaně pusu+ To se zahojí...navíc mám super šroub, kterej si dám na klíče, až mně ho vydělají! +pochlubí se+ Kuřecí knedlíky? +nechápavě zírá trochu zděšeně+ Rohlíková! +pípne tak vtipně s hrůzou v očích, aby to fakt nebyla nějaká šílenost+ A pivo! Nealko! Prosím! +připomene si a vzápětí se musí "bránit" nájezdům čičiny+ No jooo no, taky tě rád vidím! To vížejooo! +a mýval si začne připadat opomíjenej, tak se začne taky hrozně tulit+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

PředchozíDalší

Zpět na Pokoje pro hosty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron