Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Moderátoři: Obsluha, yohannka, Beatrix

Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Obsluha » 13 pro 2012 19:14

Obrázek
Zwei drei, zwei drei, zwei drei vier, sieben Köche kochen Bier!
Uživatelský avatar
Obsluha
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 388
Registrován: 27 pro 2008 22:08
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 08 bře 2015 13:11

+Dojde, hodí kabelu do rohu, shodí hadry a padne rovnou do postele+ Uvítání jak kráva..+zamrmle ještě a pak unaveně vytuhne+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 10 bře 2015 16:37

+Když se s cuknutím probudí a uvědomí si, kde je, tak se zamračí a odšourá se do sprchy. Mračí se i když se sprchy vyjde a ještě víc se mračí, když vidí v zrcadle svůj odraz se zase pár novýma šrámama a jizvama+ Zasraná práce....+oholí se, vyčistí si zuby, dofénuje si vlasy, aby se nenechladil a vypaří se zadníma dveřma z Mýtinky, no kabele si v pokoji nechá+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 20 bře 2015 13:50

+Doslova se dobelhá o berlích k sobě a padne na postel+ Zasraný schody...+pracně dá zasádrovanou nohu nahoru a rozhlídne se. Zrak mu padne na vodu na stole+ Kurva fix už! +bouchne rukou do postele, no nazná, že by teď rači chcípl žízní, než by znova vstal+ Nasrat!
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 20 bře 2015 22:53

+doslechne se že engel má sádru či co, tak nakonec veme z kuchyně bábovku a kakao... na schodech sebere mývala a zaklepe mu na pokoj+ hmm... +zamyslí se jestli si nemá raději odemknout.. klíč má od všech pokojů, ale i přes to chvilku poslouchá esi se tam něco hejbá+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 21 bře 2015 00:44

+Po dlouhým a namáhavým dnu tam vytuhl, takže ho klepání probere. Chvílu si není jistej, jestli se mu to nezdálo, ale tak zkusí houknout+ Dále?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 21 bře 2015 16:38

+vejde dál, položí mývala na zem.. no ten se neomylně rozběhne směr Engel a skočí mu do postele.. a nakoukne opatrně do pokoja+ ehm.. ahoj? já... jsem to.. slyšela.. že seš nějakej.. rozlámanej?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 22 bře 2015 00:53

+Snaží se nadzvednout, ale najednou ho sejme mýval+ Ježíši kriste! +lapne ho a chvílu zaostřuje, co to je+ No nazdar! +uculí se, jak pozná mazla a koukne mu "přes rameno" na yohannku docela udiveně+ Ahoj...né..to jen...malý nedorozumění...+ušklíbne se, že o nic nejde a ignoruje přitom bolest celé oteklé čelisti, rozseklýho rtu a několika monoklů po obličeji+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod yohannka » 23 bře 2015 10:32

nedorozumění?! vždyť jsem tě málem nepoznala! +zírá na něho jak je dobitej+ kdo ti to udělal, řekni a já ho pudu zbit! +sedne si k němu na postel a dá tam bábovku s kakaem na postelovej tác+ nepotřebuješ něco? prášky, obklady... nemáš hlad? donesu ti jídlo a tak.
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4971
Registrován: 27 pro 2008 22:57
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Zimmer Nr. 8 - Familienzimmer

Příspěvekod Engel » 25 bře 2015 13:41

To se občas stává...+pokrčí ramenama a ušklíbne se+ Neboj, jak se mi zahojí noha, tak si to vyřídím. Důkladně. +a láskyplně se zadívá na kakao a bábovku+ To je pro mě? +zakručí mu v žaludku+ Ne...jsem v pohodě a kdyžtak si zavolám Bärbel na bar...
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
Člověk
 
Příspěvky: 597
Registrován: 25 bře 2012 22:31

Další

Zpět na Pokoje pro hosty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron