Pokoj s výhledem

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Butch » 20 dub 2016 13:40

+Jen pohodí rameny nahoru a dolů.+ Někdo si starosti dělat musí, když máš mozek v sebevražedným módu +jop, přesně to si o tom jejich vztahu myslí. A bude ho muset ještě dost přesvědčovat, než ji vezme na milost. Teda po tom, co si ju pěkně prolustruje, že.+ Přestaň te o mě mluvit jako bych tu nebyl +ucedí skrze zuby. Zmlkne, ještě pořád si pamatuje jaké to je, když se za rozbřesku slunka vracel z terénu, jak si dával poslední kafe na tom rožku v bistru, než se odebral domů, aby se na pár hodin prospal. Bože, opravdu je to tepr tři roky? Připadá mu to jako věčnost.+ Starého psa novým kouskům nenaučíš. +Ušklíbne se.+ Jednou fízl, vždycky fízl +no jo, je to prostě tam.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 dub 2016 14:49

To je dobrý, jsem zvyklá, že mě lidi nemaj rádi. +zazubí se na blonďáka+ No jo, fakt nemůžu. Kromě alkoholu vlastně vůbec nic. +seznámí ho se svými smutnými stravovacími omezeními:D Opře se o V., dlaně mu položí na svalnatá předloktí a palci mu zlehka přejíždí po kůži+ Jo, já taky. +uculí se na to, že miluje kouzla+ Nikdy se to neomrzí. +pousměje se a sleduje, jak ta zářivá koule stoupá nad střechy domů+ Tak to je svatá pravda. +ušklíbne na Butche+ Zatím znám jen jedinýho ex-poldu, kterýho snesu. +prohodí jakoby mimochodem+ A to vlastně ani nebyl polda, ale federál. +dobře ví, jaký vztahy vládnou mezi řadovýma policajtama ve Státech a jejich federálními "kolegy". Pořád se ale tváří jako nevinnost sama+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rhage » 20 dub 2016 14:59

Fakt vůbec nic? +vyděsí se upřímně+ Tak to je ale vážně děsný. +počastuje ji soucitným pohledem a pak už úplně mimo sebe sleduje tu nejlepší show, jakou za dlouhý roky viděl; přesto ale občas poočku koukne na ty dva a nad Beccyinou poznámkou o federálech se uchechtne+ Myslím, že máš vážnýho konkurenta v soutěži o "největší osinu v zadku". Čeká nás spousta legrace. +uculí se pobaveně+ A kouzla jsou fakt super, ta přestavba našeho pokoje, to bylo fakt něco. +pokýve uznale hlavou a zívne jak lvíče. Nebo spíš lev+ Nevím jak vy, ale já bych si dal dvacet. +prohlásí a zvedne se z křesla+
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Vishous » 20 dub 2016 16:20

Já tě mám rád +zašeptá jí docela tichounce do ucha tak, aby to slyšela jenom ona.+Tuhle chvilku si zapíše do paměti na děsně dlouho. Ale jedno je fakt, jak slunko stoupá výš a výš, tak začíná být hrozně utahanej.+ Hollywoode mluvíš mi z duše +přikývne souhlasně a zkopíruje to jeho zívnutí v tom svém.+ Půjdem dolů? +ne že by nechtěl zůstat tam, s ní sám, ale z těch všech skel je trochu nervozní a neví, jestli by vůbec dokázal usnout...+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Butch » 20 dub 2016 16:29

+Ohrne opovržlivě ret.+ Federálové jsou jenom obyčejní budižkničemu, kteří se naserou na místo činu až pořádní policajti odvedou tu nejtěžší a nejhumusnější práci. +toliko k jeho vztahu k FBI. Skoro skřípe zuby nad projevy náklonosti ale sám musí uznat, že by měl trochu přibrzdit, protože Vishouse má rád. A osinou v zadku bývá přece V, ne on. Jenom doufá, že nebude muset přes stěnu poslouchat, jak moc má Vishous rád Rebeccu.+ Jdu dolů +otočí se na patě a doufá, že někde cestou nejsou okna která by mu problém se spaním vyřešila trvalo.+
Uživatelský avatar
Butch
 
Příspěvky: 50
Registrován: 10 dub 2016 21:45

Re: Pokoj s výhledem

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 20 dub 2016 17:12

Přesně tak, bohužel vůbec nic. Jenom krev a alkohol. +zatváří se útrpně, ale koutky jí trochu cuknou+ No, já ti to při nějaký další hádce připomenu. +mroukne tiše; koukne na něj nahoru a v očích jí ďábelsky zablýskne. Nepochybuje o tom, že příležitostí bude spousta:D+ Tak jo, mám tám stejně pár věcí, který bych si ráda zase vzala zpátky. +pousměje se a tak vláčně se od něj odlepí; nad Butchovou předvídatelnou reakcí na federály se jen pobaveně ušklíbne, počká až oba zamíří dolů a ještě se k němu otočí+ Polda mě fakt nemá rád. +vzhlédne k němu, ale pobaveně se šklebí, takže jí to asi moc velký starosti nedělá+ A je to v pořádku, zasloužím si to. +přizná bez mučení+ Aspoň můžu začít pracovat na vylepšení svý reputace. +uculí se a v hlavě se jí pomalu rodí jistý nápad, zatím jen jako drobná jiskra, kterou ale hodlá později rozhodně rozvinout; stoupne si na špičky a líbne ho na bradu, protože výš nedosáhne+ Tak jdeme, aby si nemysleli, že jsem tě unesla. +zasměje se+ I když to není špatný nápad...+prohodí ještě zamyšleně, když zamíří po schodech dolů+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Předchozí

Zpět na Apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron