Ložnice

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 pro 2012 02:00

Obrázek
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 15:09

+Škubnutím se probere a vymrští se do sedu. Polívá ji studenej pot. No sakra! Vyhrabe se z postele - nahá - nahá? jakto? zamračí se zkouší se vzpomenout... jo, dala si vanu a potom... prudká bolest hlavy ji zasáhne absolutně nepřipravenou...+ je-ži-ši. +sedne si zas a napije se ze sklenky vody, co má u postele. Určitě na ni něco leze. A je hrozně smutno. Stulí se do polohy plodu a hmátne po telefonu a nacvaká číslo, chvíli to zvoní a pak se ozve ten nejvíc sexy hlas na světě.+
Ahoj čarodějko +a jen ta dvě slova stačí aby jí bylo líp.+
Ahoj vlku +odpoví mu unaveným hlasem+ nespíš? +slyší šustění peřin+
Ne, teď už ne, děje se něco? +slyší starost v jeho hlase.+
Ne... ne je... je mi smutno. Chybíš mi +řekne po chvilce.+ moc.
Taky mi chybíš, naše megalomanská postel je bez tebe hrozně prázdná.
+ticho+
Syr?
Hm?
Co se děje?
Já nevím... dneska se něco stalo a trochu mě to polekalo +vysype to nakonec.+ Reagovala jsem přehnaně. A nejspíš na mě leze chřipka.
Jedu za tebou. +ozve se rezolutně z druhé strany sluchátka.+
Ne, brouku, to nemusíš... +usměje se+ přijedu za tebou v pátek, tak jak jsme se domluvili. To zvládnu, neboj.
Určitě? +hlas má váhavý.+
Jasně.
Fajn. Budu se na tebe těšit, i když budeš nemocná.
Ha ha ha.
Slib mi, že zavoláš kdyby něco, nebo aspoň Beccy
Slibuju.
Fajn.
Fajn.
Dobrou noc cukrouši.
Dobrou Syr.
+Zavěsí a je jí o poznání líp, i když hlava pořád bolí. Doplouží se k ledničce a vezme si materiál na sendvič. Jo, G by z ní měl radost.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 20:52

+udělá pár dalších váhavých kroků vzhůru, ale ještě se párkrát otočí. To vlnění i smrad tam pořád je. Nakonec vyběhne až nahoru, ale tahle záhada jí rozhodně vrtá hlavou. A vůbec se jí to nelíbí. Neznámá magie a poblíž Syr je rozhodně něco, co si hodlá ohlídat. Žádné další svoje selhání už nedovolí. Konečně dojde k apartmánu a zaklepe+ Syr? Jsi tam? To jsem já, Beccy. +zavolá přes dveře a pozorně poslouchá, jestli zpoza nich nezaslechne něco podezřelého. Nebo znepokojivého. Třeba ticho:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 21:07

+Sotva zas začne zabíra, vytrhne ji ze spánku klepání na dveře. Jen zastená, překulí se na posteli a schová se pod peřiny. Už chce zavolat, že tady nikdo není, když se narušitel ohlásí.+ Jo! +Vyhrabe se z pelechu a hodí na sebe župan.+ už jdu! +zamručí a hned je jí jasné, že nepřišla jen tak na kafe. Odemkne a otevře dveře.+ Gabriel mi poslal chůvu? +zeptá se podrážděně+ nebo jsi přišla jen tak? +Jo je protivná+ promiň, pojď. Kafe?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 21:17

Přišla bych tak jako tak, jen možná ne tak brzo. +vejde za ní a rozhlíží se po bytě+ Ne, díky. +odmítne kafe, připomínat, že ho ani nemůže nepovažuje za nutný+ Co se děje? A chřipku si nech, ta to nebude. +obhlídne ji důkladněji+ Nebo přinejmenším nebude ten hlavní problém. +upřesní, kde jde za ní dál do bytu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 21:26

+Sobě teda udělá smrťáka a zamračí se na ni.+ Vy jste ale drbny +sedne si do křesla a přitáhne si kolena.+ děsně, ale fakt hrozně děsně mě bolí kebule. Máme v hotelu chlapa, co místo parfému používá kojenecky pudr a taky dvoumetrovou horu svalů, který jen tak mimochodem dělá výlety po šedé kůře mozkové. + podívá se na ni přes hrnek+ Trochu to se mnou zacvičilo +skrčí se+ a je to fakt neskutečně arogantní, dominantní, sex vyzařující pitomec. +zachmurří se zas, a pak si uvědomí, že asi nevypustila vanu, ale jakmile pomyslí na koupelnu, projede jí hlavou zas bolest jako nůž máslem.+ Aaargh zabij mě prosím. +Málem se tím kafem zlije+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 21:38

To si piš, ty největší. +ujistí ji poklidně, jak ale začne mluvit, ztichne a postupně se mračí čím dál hůř.+ Kojenecký pudr! No jasně, to je ono. +zajásá, když smrad dostane jméno:D+ Cítila jsem to na chodbě, když jsem šla nahoru. U třetího patra. +informuje ji, pak ale znovu stáhne obočí a pronikavě se na ni zadívá+ Tak moment, někdo ti tady v hotelu lezl do hlavy? +zbytek informací o aroganci, dominanci a sexu nepovažuje za důležité:D Když ale najednou bolestně zasténá, je skokem u ní.+ Tyhle bolesti, kdy se objevují? V jaký chvíli? +ustaraně se jí dívá do očí, ale v její tváři je vidět napětí, jak se musí ovládat, aby zůstala kde je a nešla někomu zabušit na dveře. A následně i do hlavy:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 21:44

Jo je to fakt neskutečně divný smrad. U chlapa +podotkne+ jo jo, tam je ten... Klosnik ubytovanej. +drží si palici v dlaních a tlačí na spánky, aby to aspoň trochu zmírnila.+ No jo, lezl +zabrble a zní tak jako fňukavě, ale kdyby to někdo řekl na hlas, asi by ho praštila.+ A ani se nenamáhal to popřít, zmetek jeden...
Nevím.. myslela jsem na koupelnu a ... je-ži-ši. +Má chuť začít mlátit hlavou do zdi, třeba by to pomohlo. Migréna je oproti tomu balzámek.+ Asi jsem se zcvokla definitivně +prohlásí, když to trochu odezní.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 21:50

To je teď vedlejší. +odmávne smrad a dřepne si před ní na zem+ Nezbláznila, neboj. Tohle je následek změny vzpomínek. Já tomu teda říkám mentální útok, ale účinek a následky jsou stejný. Takhle hrozný následky to má ale jen u těch, co mají silnou vůli a podvědomě se snaží s tím bojovat. +zavrčí a zadívá se jí do očí+ Můžu to zkusit odblokovat. Jestli chceš. Ale budeš mě muset pustit dovnitř. +poklepe si na svůj spánek.+ Otázka je, co zablokoval a proč to považoval za nutný.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 22:00

Děláš si ze mě srandu, že jo? +upře na ni své vyplašené oči. Představa, že by jí vlezl do hlavy zas někdo další, byť by to byla Beccy, je pro ni jako pro jiné zubař.+ Třeba to samo přejde. Jenom prostě nebudu chodit do... +nedořekne a mlčky to protrpí a pak unaveně mávne rukou. Tuší, že má krásnou šedozelenou barvu, a na čele jí vyrazil studenej pot.+ Tak jo. +vydechne nakonec rezignovaně+ horší už to snad být nemůže. Ale slib mi... nic jiného tam... +poklepe si na hlavu+ dělat nebudeš jo? +dodá roztřeseným hlasem.+ Já chci zpátky svoje kouzla. +zakňourá+ bych mu nakopala prdel přizdisráčovi.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Další

Zpět na Apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron