Ložnice

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 22:10

Nepřejde. +ujistí ji smutně a už teď má chuť stáhnout toho sráče z kůže, za to co jí udělal. Dál nic neříká, v tomhle se musí rozhodnout sama+ Slibuju. +přikývne, sevře její studené ruce ve svých a jemně je stiskne+ Budu se snažit být rychlá a bezbolestná. +ujistí ji vážně a dál už to neprotahuje. Co nejjemněji vklouzne do její hlavy a téměř okamžitě narazí na hustou mlhu. Je to opravdu pečlivě provedená blokace, přesto se jí ale povede smazanou vzpomínku obnovit a odblokovat všechno, co se jí týká. Po chvilce z její hlavy zase vyklouzne a zadívá se jí do očí.+ Hotovo. +usměje se a zkoumavě si ji prohlíží.+ Teď mám jednu otázku. +pohled jí zledovatí+ Kde ten sráč bydlí?
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 22:16

+Je to jako pohlazení od maminky, akorát zevnitř. Něco, na co už dááávno zapomněla. Okamžitě se jí uleví a tak slastně vydechne. Pak se ale cítí dost zmateně, když si vybaví události předchozího večera.+ Počkej Becs... je to nějaké divné, jako jasně, sama jsem se do postele asi neodlevitovala, ale jsem si sakra jistá, že... +zamyslí se a v duchu sumíruje+. Tak jo, zní to divně, ale on se mi sem vloupal aby mě odnesl z vany do postele a zmizel? Ale ten sen... +zatřepe hlavou a v hlavě vidí diamantové duhovky, jak se na ni dívají skrze tmu sklepa, jak leží dlouhé a dlouhé hodiny na tom stole..+ Je dole v suterénu. +řekne nakonec.+ A B. je to tvůj živočišný druh.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 22:32

Jasně, že je to divný. Je to psychopat, co leze holkám do hlavy. Tak proč by se nepozval i do bytu. +odsekne studeně+ Jaký sen? +zvedne se ze země a rozhlédne se. Když najde bar, koukne tázavě na Syr a naleje si skleničku Jacka+ Jo, asi je to upír, ale jeho magie...nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala. +zamyšleně zatočí skleničkou a vybaví si to vlnění na chodbě+ Myslím, že jsem ho potkala na těch schodech. +prohlásí po chvíli spíš pro sebe+ Ve třetím patře. +pak trochu potřese hlavou, jakoby si chtěla pročistit hlavu+ Víš co? Zůstanu tady s tebou, dokud neusneš. Pak zajdu s Björnem na skleničku a večer našeho tajemnýho hosta navštívím. Musím trochu vychladnout. +usměje se trochu křivě, asi jí tohle rozhodnutí stálo nemálo sebekontroly:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 úno 2016 22:42

Jasně, posluž si +usměje se na ni a je jí fakt táááák moc líp. +Napije se svého již studeného kafe+ No sen, byla jsem zase tam... však víš, ale viděla jsem jeho oči v té tmě. Divné +zachvěje se, jak jí naskočí husí kůže.+ Počkej a tos ho jako neviděla? +zůstane na ni civět, docela vykolejená.+ U Merlina, co to vedu za hotel +ušklíbne se.+ Víš co by mi bodlo? magie, protože pak bych to měla sakra jednodušší. +Hlavou jí bleskne Jadeova nabídka, jako vetřelec.+ Fajn, to budeš moc hodná kotě, ale já jsem opravdu už velká a nepotřebuju chůvu... +pohlédne jí hluboko do očí a když jsou ty Beccyiny jak žula tak ustoupí.+ NO tak dobře! přísahám, že jste uplně stejný. +a je jasné koho teď myslí.+ Ale kdybys ubrala na detailech až budeš podávat raport, byla bych ti vděčná, jinak ho tu máme vcukuletu a má fakt dost svých starostí v Rumunsku. A večer jdu s tebou a nemíním o tom debatovat. +vyzubí se. Ne vůbec nemá velký nároky.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 09 úno 2016 22:55

Hmm...+zavrčí a přemýšlí, jestli ten odklad návštěvy nemá ještě přehodnotit.+ Neviděla. +zavrtí hlavou+. Jen vlnění vzduchu, trochu jako v létě, když se od horko tetelí nad silnicí. A pak ten smrad. +nakrčí znovu nos, když si to vybaví+ Jo, to by fakt bodlo. +povzdechne si+ Vlastně něco málo udělat můžu. +ožije najednou+ Máš tu nějaký šperk? Co by sis mohla dát na krk, ideálně stříbrný. Vyrobím ti amulet, který bude bránit každému dostat se ti do snů. Při přímým kontaktu proti němu asi fungovat nebude, ale na dálku určitě jo. Bude to, jakoby mezi ním a tvými sny stála zeď. Ocelová zeď. +zazubí se na ni+ Jasně, neboj, vynechám detaily o "dvoumetrový hoře svalů, vyzařování dominance a sexu" +rýpne si vesele+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 úno 2016 08:51

+přemýšlí nad tím a kouše si při tom palec.+ ale ten zápach jsem cítila z toho chlapa na třetím, ne z Vishouse +podotkne+ teď už tomu fakt vůbec nerozumím. +zavrtí hlavou. A pak vstane a přejde k šuplíku ve kterém našla nějaké šperky.+ Tady jsou nějaké cetky, ale nevím jestli jsou moje +pokrčí rameny, ale tak snad jo.+ To bude fajn být zas v pohodě, ale... +pak se zamračí.+ Když budu s vlkem tak ho mít nebudu... ale snad už to nebude potřeba. Díky zlato. +A zaxichtí se+ No však počkej až ho uvidíš, +poví jí vševědoucně.+ Myslím, že na tom budeš stejně +prorokuje temně.+ Jdu se opláchnout +a s úlevou zjistí, že už ji myšlenky na koupelnu nedělají sebemenší problémy. Tak se tam odklidí a rovnou schová do šuplíku lahvičku s práškama. Přece jenom další přednášku nepotřebuje+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 15:09

Takže Vishous, jo? To je aspoň originální jméno. +konstatuje+ Hele co kdybych se zašla podívat do jeho pokoje? Toho smraďocha? +koukne na ni se zájmem. Jade měl pravdu. Fakt nedokáže vydržet chvíli bez toho, aby se nezamíchala do nějakých potíží:D+ Nemáš zač. +odmávne ji, zatímco si přebere řetízek s přívěskem. Aby se nespálila o stříbro, zabalí si ruku do kusu látky, co si vyčarovala a začne čarovat. Je to celkem rychlé, chvilku drží dlaň nad přívěskem, pak se objeví namodralé světlo a po chvíli zase pohasne+ Tak, hotovo. +podá ji šperk+ Měj ho pořád na sobě, hlavně přes noc. Do určitý míry to možná - možná - bude fungovat i když se s ním někde potkáš, ale když bude hodně chtít, nejspíš se přes to dostane. +pohled jí znovu potemní+ Ale jestli to udělá znovu...+nechá větu nedokončenou, ale výraz mluví za vše+ Prosím tě, mě nějaký chlap nerozhodí. +zatváří se přezíravě. Jasně, je zcela imunní, asi proto, že žije prakticky v celibátu. Zase.:D+ Dobře, jen běž. Chceš abych tu zůstala, než usneš? +koukne na ni pátravě+ Nebo mám jít omrknout ten Smraďochův pokoj?
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 úno 2016 15:26

Věř mi, on je celý originální +prohodí a fascinovaně sleduje B při práci a v koutečku duše jí hrozně moc závidí. Pověsí si řetízek na krk.+ Neboj, nedám ho z krku a jakmile se o to pokusí znovu, dostane ode mě takovou pecku, že se bude ze země sbírat ještě týden. +mrkne na ni a začne se smát.+ Je fajn mít svýho vlastního bodyguarda - teda bodyguardku. Vsadím se s tebou o flašku Jacka, že s tebou zamává +je si tím fakt stopro jistá.+ Možná ne jak uragán, ale stopro zamává. +Přesune se do postele.+ Možná jenom chvilinku +mrkne na ni.+ Ty Becs, ale opatrně jo? přece jenom je to host hotelu, který vedu, nechci žádný problémy. +Pak se stulí na bok a zavře oči.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Ložnice

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 17:02

Super, u toho bych ale prosím chtěla být, jo? +vyculí se na ni pobaveně+ Jo tak o flašku, hmmm? +loupne po ní pohledem. Vůbec se jí nelíbí, jak moc si tím je jistá:D+ Začínám na něj fakt být celkem zvědavá. Nepamatuju si, kdy naposled tě nějaký chlap takhle rozhodil. +pak se pobaveně uculí+ Tedy minimálně od té doby, co znáš jistého vlka. +když dostane povolení na průzkum pokoje, zablýskne jí v očích.+ Jasně, jasně, vůbec nepozná, že jsem tam byla. +ujistí ji vážně a sedne si do křesla u postele, kde opravdu hodlá počkat, dokud Syr neusne+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Ložnice

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 úno 2016 17:15

Vidíš, já si na to taky nepamatuju, vítej v mým světě +zamumle a poddà se únavě, která se na ni snese jako teplá deka. Po chvilce se jí dech prodlouží a Syr spí jak mimino.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Apartment

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron